Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו נוקיה 3100 ("צביקה פיק") שהוא לא צריך? [בקשה מתחדשת]

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה רלוונטי, יש לאישתי נוקיה E72 שיכול להיות שדרוג נחמד מסתובב איפשהו במגרה.

במידה ודריש לא מעוניין אני אשמח למכשיר הזה עבור אמי.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במידה לא תמצא תורם ואתה מוכן לשלם כמה שקלים, המכשירים האלה נמכרים תמורת 20$ באיביי. יש אפילו מוכרים שטוענים שמדובר במכשיר חדש בקופסא מקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשירים של אלעד יותר מדי ישנים (5110 ו-3110) והשלישי הוא בכלל סמסונג. של אלפא יותר מדי מודרניים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יחסי. יש דגמי GSM חדישים, מצויינים כי לתת לילד בכתה א' כדי לתאם את האיסוף בסוף יום הלימודים. עולים 100 ש"ח וצריכים טעינה פעם בשבועיים שלושה.

שמקבילים ל-C1/108 - מינימליסטי אבל מודרני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלפונים הישנים האלה בקושי מתקלקלים, בזמנו הוא עבד 5 ימים ללא טעינה.

למרות שבדגמים האלו ראיתי תמיד שאחרי נפילות הפנלים נשברו.

nokia.jpg

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]408323[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]408324[/ATTACH]

תודה רבה חברים, אבל אני לא חושב שמי מאלה יכנס פיזית לתוך העריסה של הדיבורית הקיימת, ובדגמים החדשים יותר כנראה גם יש פלאג שונה.

קיבלתי כמה הצעות בה"פ, נקווה שאחת מהן תניב את הפתרון.

בינתיים נזכרתי בחיוך ב-5125 שזרוק אצלי בארון, מה שנקרא mint condition. הוא לא ישראלי ולא עובד עם הרשתות המקומיות, אבל אני מקווה שבעוד עשרים שנה הוא יעשה אותי עשיר. :-)

renault5 - תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש, תבחר.

[ATTACH=CONFIG]408323[/ATTACH]

אפשר לאמץ את ה3310? הוא עובד?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. לדעתי, לפחות במחצית העשור האחרון איש מעולם לא ניסה להפעילו. אם בכל זאת בא לך עליו - ה"פ.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...