Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שעומד ללא תזוזה ותופס מקום חנייה

FiS
שימו לב! השרשור הזה בן 4485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניתן להתלונן בעירייה, זאת לא בעיה. בצירוף תצלום ושאר המסמכים.

אך נקודמת מבט אחרת, לא בגדר של הטפת מוסר.

בעצמך אמרת שזאת חנייה שפתוחה לכולם, במה שונה הרכב שלו שלא זז לרכב שלך שכן זז (אבל חונה בכל מקרה בסוף היום), מה זה משנה בעצם?

לא לפגוע חס וחלילה אבל... משעמם לך? תחשוב על זה, לבן אדם יש רכב, אולי הוא במחלה? גוסס? לא מסוגל לנהוג? אבל רוצה להחזיק רכב ועוד בחנייה ציבורית הפתוחה לכולם.

במה זה יועיל לך שהוא יזוז? הרי במילא זאת לא חנייה שלך, לא שילמת עלייה, שייך לכלל הציבור, אם הוא יזוז, יתפוס מקומו מישהו אחר, ותריב גם איתו?

עצה ידידותית? תקום בבוקר עם חיוך , סע לעבודה, תחזור בערב, החנה רכבך, עלה לביתך ותהנה.

אתה הרי לא גר בחניון, זה ממש לא משנה אם הרכב של הבן אדם כן זז או לא זז, הוא חונה בחנייה כחוק, זה משנה אם הוא פעיל או לא? יש לו רכב ועל כן יש לו זכות להחנות.

סתם יגרור אותך לוויכוחים.

אולי יש בעיית חנייה באזור ? תאר לך אם הייתה גר במקום שיש בעיית חנייה (נגיד מרכז ת"א ) והיה רכב שעומד ללא טסט וללא תזוזה בחנייה ציבורית ומעלה אבק זה לא היה מעצבן?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

כבר מספר חודשים שעומד בחניית הבניין שלי (כביכול של הבניין שלי, אך היא פתוחה לכולם) רכב שלא זז ממקומו ובכללי אף אחד לא נוגע בו.

אני יודע למי שייך הרכב, אבל ממש אין לי כוח לבקש ממנו שיזיז את הרכב (לא איזה ערס, דווקא בן אדם נחמד שגר בקצה הרחוב).

מה עליי לעשות בכדי שיזיזו את הרכב ? לצלם תמונה שלו + כתובת מדויקת ולשלוח לעייריה ?

תודה.

למה נראה לך שהוא צריך להזיז את הרכב כי לך זה מפריע? ? ?

גם לי יש רכב שחונה בחניית הבנין ולא זז אז מה? לא מעניין אותי אם זה נראה למישהו או לא. כל עוד לרכב יש רישוי בתוקף אתה לא יכול לעשות כלום ובינינו אתה לא צריך לעשות כלום. ואם הרכב ללא טסט אך מזיזים אותו אחת לכמה זמן גם לא תוכל לעשות כלום. יש בפורום אספנות המון אנשים שבלשון המעטה לא יאהבו את ההודעה שלך.

אולי יש בעיית חנייה באזור ? תאר לך אם הייתה גר במקום שיש בעיית חנייה (נגיד מרכז ת"א ) והיה רכב שעומד ללא טסט וללא תזוזה בחנייה ציבורית ומעלה אבק זה לא היה מעצבן?

ברחוב שאני גר יש מצוקת חניה ובכל זאת הרכב שלי תופס חניה ואת האמת? ממש ממש לא מעניין אותי אם זה מפריע למישהו או לא. זכות כל אחד ואחד להחנות את רכבו במקום שאינו פרטי כמה זמן שירצה . מביש שיש אנשים שבגלל צרות עין שלהם גורמים לרכבים להגרר ולהיות מעוקלים ע"י העייריות השונות.

צרות עין של בני אדם הפכה להיות כאן מכת מדינה.

בדרך כלל יודעים, הפקח לא טיפש, הוא רואה אוטו מלא אבק שסביב הגלגלים יש הצתברות של לכלוך, זה אומר שהרכב קבוע במקום, אז קל לקבוע שהרכב לא נסע הרבה זמן.

צר לי מאד אך מבחינה משפטית ומדעית לכלכוך ואבק אינם מדד לקביעה שרכב מסוים נטוש. רכב שנגרר בכלל סיבות כאלה , אותה עייריה שגררה אותו תיהיה חשופה לתביעה משפטית חמורה .

הדבר דומה מאד למדבקות "הינך חונה במקום אסור" שמודבקות על רכבים במוסדות וחברות . במקרה הזה מדובר בפגיעה ברכוש וכמובן שרצוי לתבוע את אותו מקום שהדביק את המדבקה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב שאני גר יש מצוקת חניה ובכל זאת הרכב שלי תופס חניה ואת האמת? ממש ממש לא מעניין אותי אם זה מפריע למישהו או לא. זכות כל אחד ואחד להחנות את רכבו במקום שאינו פרטי כמה זמן שירצה . מביש שיש אנשים שבגלל צרות עין שלהם גורמים לרכבים להגרר ולהיות מעוקלים ע"י העייריות השונות.

צרות עין של בני אדם הפכה להיות כאן מכת מדינה.

או חוסר התחשבות של אנשים אחרים.

ומבחינה חוקית אתה גם טועה, כי לרשות יש רשות לגרור את הרכב שלך גם אם יש לו טסט בתוקף, אם הוא מהווה מפגע תברואתי.

קרא את השרשור ותראה את החוק המסמיך אותה לעשות זאת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חונה במקום שקשה לימצוא בו חניה.ומכיון שהחניה חינם וללא הגבלה,סוחרי הרכב מצאו להם פיתרון אחסנה.וכמחצית מהחניות תפוסות על ידי מכוניות עים מודעות למכירה.ניראה אותך צביקה חוזר בשעות הערב הביתה ,מחפס שעה חניה,ולבסוף חונה באדום לבן וקם ב5 בבוקר להזיז את האוטו כדי שלא יגרר על ידי העריה.(גם לי היה מאוד נוח להחזיק איזה תורמת אברים (חלקים)בחניה ליד הבית.)אבל אני לא.ולפותח השירשור.בר"ג יש איזה כרמלה מהעיריה,מיתקשרים מודיעים את מיספר הרכב,סוג,צבע,ומול איזה בינין הוא עומד.ותוך חודש הרכב מפונה.(בחניה פרטית של בינין,הדירים של הבינין (הועד)יתמודדו.אבל בחניה על כביש ציבור.תפקיד העריה לפנות רכב נטוש,מיפגע.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או חוסר התחשבות של אנשים אחרים.

ומבחינה חוקית אתה גם טועה, כי לרשות יש רשות לגרור את הרכב שלך גם אם יש לו טסט בתוקף, אם הוא מהווה מפגע תברואתי.

קרא את השרשור ותראה את החוק המסמיך אותה לעשות זאת.

החוק נתון להמון פרשנויות וכל עורך דין טוב יוכל להוכיח שהרכב אינו מהווה מיפגע מבחינה חוקית ויוכל להגיש תביעה מוצדקת כנגד אותה עירייה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דע לך שאתה עלול להתבע באופן אישי ע"י בעל הרכב ואני יפרט לך בקצרה.

הערייה שגוררת רכב (רכוש פרטי ממקום ציבורי) יש לה אחריות רבה על כל השלבים וכל אחד שחותם על כל טופס הוא נתון במקרה של טעות להיתבע (חיוב אישי)!

אם תתלונן מטלפון ציבורי או ממכשיר פלאפון (טוקמן) שאין לו בעלים רשומים ,העירייה לא תעשה כלום בנדון .

בעל הרכב יכול לפנות למשטרה ולהגיש תלונה שיש אדם שמתנכל לו "באופן שיטתי" (ואולי יש עוד מקרים שאתה לא יודע עליהם?) ואז המשטרה תכנס לעניין , ואז מה תגיד ... אני בונה על החניה שהרכב שלו חונה בה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקוש25 אסף22

במקום בו יש מצוקת חניה שימת הזין שלכם = צרות העין של שכניכם.

קביעת המפקח שהרכב מהווה מפגע היא הוכחה לכאורה שאכן זה כך.

ואז בפרוצדורה הכתובה בחוק ניתן לגרור אותו ואף למכור אותו על משקל.

לתבוע אפשר את כולם , לזכות לא.

אם לא תימצא רשלנות ,לא תהיה תקומה לתביעה אישית.

בטח שתביעה נגד שכן שהתלונן , והעיריה מצאה כי תלונתו מוצדקת וגררה את הרכב , תגולגל מכל מדרגות בית המשפט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב אני מכיר את הבעיה מהזוית האישית.

יש לי מס' רכבים שנוסעים אולי פעם בחודש.

פקח עיריית ת"א כבר מכיר אותי אישית מזה כ 15 שנה עקב וויכוחים ומריבות שהיו לנו בעבר.

למרות שהיום אנחנו ביחסים תקינים עדיין הוא מגיע מידיי פעם ומניח פתק על הרכב כי הייתה תלונה והוא חייב להיתייחס אליה.

הוא בעצמו יודע שהרכב לא נטוש ואפילו אומר שהוא מוכן לקבל מפתח ולהחנות את הרכב אצלו.

אבל לעיניין רכב שלא זז 60 יום הוא חייב להגיב.

המצחיק הוא שאצלי הבית נמצא בסוף של רחוב ללא מוצא ואף אחד בכל מקרה לא חונה שם.

הסברתי לו שכשאני נוסע עם הרכב אף אחד לא חונה במקום ואני בעצם חוזר בערך לאותה נקודה.

הוא מבין את הבעיתיות אבל עדיין מבקש להחנות את הרכב במקום שונה לגמריי והוא יצלם אותו שם ואז אני אוכל להחזיר למקום הרגיל.

השבוע עקב שיפוצים שיש ברחוב הוא הגיע עם מס' תלונות והסיטואציה הייתה מצחיקה.

כי שנינו עושים תוכנית איך להזיז את הרכבים ואיזה רכב יחנה במקום רכב אחר על מנת שהתזוזה תיהיה מספקת.

טיפ קטן שאינו הכי חוקי אבל לא בעייתי במיוחד.

תמיד שאני מגיע לרכבים מושבתים שגורטים ואני רואה מדבקת טסט בתוקף אני מוריד מהשימשה ומדביק אצלי.

הפקחים לא בודקים במסוף הם בודקים עם יש מדבקה וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נותר לי אלא להסכים ללא סייג עם דבריהם של automatic1 ו צביקוש25.

יש להבדיל הבדלה ברורה בין רכבים של סוחרי רכב שתופסים רחובות שלמים, או גרוטאות מתפרקות שנוטות לנפול, לבין רכב שחונה בחנייה ציבורית, תקין, עם רשיון תקף של "דווקא בן אדם נחמד שגר בקצה הרחוב", לפי דברי פותח ההודעה.

אם זו לא צרות עין, וקטנוניות ישראלית של אנשים משועממים, אז אני לא יודע מה כן.

פותח השרשור, תתבגר, ואם אין איזו סיבה ברורה חד משמעית וחסרת פשרות לכך שהרכב הנ"ל מפריע לך, אז בבקשה, עזוב את עם ישראל בשקט.

"היכולת לצטט, הינה תחליף סביר לחוכמה" (ויליאם סומרסט מוהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נותר לי אלא להסכים ללא סייג עם דבריהם של automatic1 ו צביקוש25.

יש להבדיל הבדלה ברורה בין רכבים של סוחרי רכב שתופסים רחובות שלמים, או גרוטאות מתפרקות שנוטות לנפול, לבין רכב שחונה בחנייה ציבורית, תקין, עם רשיון תקף של "דווקא בן אדם נחמד שגר בקצה הרחוב", לפי דברי פותח ההודעה.

אם זו לא צרות עין, וקטנוניות ישראלית של אנשים משועממים, אז אני לא יודע מה כן.

פותח השרשור, תתבגר, ואם אין איזו סיבה ברורה חד משמעית וחסרת פשרות לכך שהרכב הנ"ל מפריע לך, אז בבקשה, עזוב את עם ישראל בשקט.

בילי וחברים אחרים, ישה צודק בדבריו והסיבות ברורות.

אתם צריכים להפנים בראש את המילה ציבורי!!!

להגדרה, ציבורי אומר לשימוש כל הציבור, עצם זה שלקחת רכב ותפסת חלקה של חניה לאורך זמן היא שימוש לא יאה בשטח ציבורי.

מה ההבדל עם מחר אני יקח GMC גדולה, יחנה בחניה ציבורית, ישים מדבקה של טסט ויהפוך את האוטו למחסן ???.

( אפרופו הדבר אסור בחלק ממדינות ארה"ב , עם מדובר על חניה פרטית שלך שגובלת בכביש ציבורי.)

החוק ברור וכולם מוזמנים לקרוא את לשון החוק, אין פרשנות של זה ושל זה, רכוש הציבור אומר שזכותי לחנות אבל אין לי שום זכות למנוע גם מאנשים אחרים להשתמש בחניה שתפסתי ולכן אני צריך לחלוק אותה עם אחרים.

בנקודה זו אני חושבת שצרות העין היא של בילי ושל צביקה ואחרים, אתם חיים במנטליות של "מגיע לי ושכולם יקפצו לי כי זה שטח ציבורי".

זכותך להחנות , זכותי להחנות גם, שימוש סביר ואני מדגיש סביר בחניה במיוחד במקומות שבהם יש מצוקה הם הצורך לכולם ולא לבודד.אתה מוזמן להסביר לשופט כי הרכב עומד חודשיים כי לא מתחשק לך לנסוע או שאתה "מתניע ב5 בבוקר ועושה סיבוב" ואני מבטיח לך שאין שופט בעולם שיקבל את הטיעון הסביר הזה.

רוצה לשים את הרכב במקום אחד למשך שנה, לך תשכיר מחסן, לך לאיזור תעשיה נטוש, תשים את הרכב, תכסה אותו וזהו

אתה לא נוסע באוטו , שם אותו בשביל עציץ, אז אתה מונע מאחרים את הזכות גם להשתמש בחניה.

ודרך אגב, זכותו של כל אזרח להתלונן נגד מפגע ( גם של כלי רכב ) ובמקרה זה עם העירייה תגרור את הרכב, בעל הרכב יכול לתבוע גם את האזרח עם ירצה וגם את העירייה אבל לא בטוח עם יגלה שבזבז את הזמן שלו ואת הכסף שלו כי החוקים ברורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן שלי, בחור צעיר, קנה באמת במיטב כספו המועט מאוד מכונית חלומות - פז'ו 205 אדומה. סיפור של פחות מ 10000 שקל, אני יודע, בשביל רבין מכם מדובר בגרוטאה, אבל זה היה האוטו שלו, פיסת הרכוש הגדולה ביותר שהיתה לו.

הוא החנה, כמו כולם, את הרכב ברחוב. טיפל בו, שמר עליו, נסע בו יום יום. בקיצור - המכונית שלו.

ואז הוא עשה טעות איומה. הוא נסע לחו"ל לשלושה חודשים. טיול. קורה. אנשים טועים.

כשהוא חזר לא היה אוטו.

מתברר שאיזה שכן שחושב שהוא הסדרן של מקומות החניה ברחוב, התקשר לעיריה והודיע שיש גרוטאה. מתברר שלרכב היה טסט בתוקף, ואפילו תו חניה בתוקף. אבל זה לא הפריע. מתברר גם שהשכן ידע של מי הרכב, אבל לא התאים לו ללכת 40 מטר, לדפוק בדלת, לנסות לדבר עם הבנאדם (אולי הוא היה מגלה שהוא נסע לחו"ל). יותר פשוט לעשות 106 בטלפון ולהתלונן.

קבלו עוד סיפור.

יום אחד, אני רואה את אחד השכנים הולך מסביב לאוטו ירוק שחונה אצלנו ברחוב, מסתכל, כאילו בודק משהו. "מה? " אני שואל, "מחכה לפקח" הוא עונה. "איזה פקח? " אני מקשה "של העיריה, התלננתי על הגרוטאה שיקחו אותה". אבל זה לא גרוטאה, תראה, יש מדבקה של טסט, יש תו חניה, למה שיקחו? ". "לא יודע, התקשרתי לעיריה, לא נראה לי, יותר מדי זמן האוטו הזה חונה בלי לזוז". "ניסית לברר של מי זה? ". "לא, למה? " הוא מושך בכתפיים. "הבנתי אותך." אמרתי, הוצאתי את המפתח מהכיס, פתחתי את הדלת, נכנסתי, הנעתי ונסעתי.

כי הקמפר שלי, האוטו שאני די משקיע בו הרבה מהזמן הפנוי שלי, היה חונה ליד הבית, ברחוב. רכב אספנות, באופן טבעי, לא נוסע כל יום. ורכב שלא נוסע כל יום, תוך שבוע בעירנו המאובקת, כבר מאובק, ובעירנו צפופת הפיקוסים, אחרי שבועיים גם מכוסה בגולגולים של פיקוס ולשלשת עטלפים.

ואני? בערך פעם בשבוע-שבועיים הייתי מניע, נוסע עם הילדים, נוסע למפגש של החיפושיות, נוסעים לים, נוסעים לקמפינג - זה היה האוטו של סופי השבוע. הילדים מתים על זה, אני נהנה מזה. כיף. בשביל הסופי שבוע האלה שווה להחזיק רכב אספנות.

עכשיו אני לא נוסע בו כמעט בכלל. עצוב לי וחבל לי, אבל נאלצתי להחנות אותו רחוק. עכשיו זה לוגיסטיקה להביא אותו כדי להנות ממנו. אני לא יכול להחנות אותו בעיר, ליד הבית, בגלל כל מיני נבלות צרי עין שלא מוכנים לקבל משהו שונה מהם.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל עיר, שכונה, רחוב, יש את אותם אלה, שהשיעמום וחוסר התוחלת של חייהם הנמרחים, מביאים אותם להפגין ברבים את תוככי נפשם המתייסרת.

אין זה מתפקידנו לחנך את העולם, בטח לא אנשים בוגרים שעברו דבר או שניים בחיים, ובכל זאת לא מתאפקים וגורמים לכולנו להתבייש. זוהי דרכם, זהו אופיים, ושום דבר שתגידו לא יזיז אותם מדעתם.

עלינו, הרגילים והנורמטיביים, לקבל את עצם הווייתם, ולא להתעצבן יתר על המידה כאשר אנו רואים אותם מתהלכים בינינו. עלינו להדחיק את הכעס והרצון לבעוט להם בפנים כאשר אנו רואים אותם מסתובבים ליד עוד רכב חסר מזל, ועלינו לחרוק שיניים כאשר הם מרימים עוד טלפון גלמוד, אלמוני, מנוכר, לעוד מוקד עירוני, או פקח מיואש.

תנו להם, כבדו את הלכותיהם, ובשקט בשקט, אבל בראש מורם, (כמובן כל עוד אינכם סוחרי רכב או אספני עצמות), תמשיכו להחנות איפה שבא לכם, ולכל פרק זמן שתחפצו. זוהי זכותכם, זוהי מורשתם, ושימו פס על הפלצנים.

"היכולת לצטט, הינה תחליף סביר לחוכמה" (ויליאם סומרסט מוהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן שלי, בחור צעיר, קנה באמת במיטב כספו המועט מאוד מכונית חלומות - פז'ו 205 אדומה. סיפור של פחות מ 10000 שקל, אני יודע, בשביל רבין מכם מדובר בגרוטאה, אבל זה היה האוטו שלו, פיסת הרכוש הגדולה ביותר שהיתה לו.

הוא החנה, כמו כולם, את הרכב ברחוב. טיפל בו, שמר עליו, נסע בו יום יום. בקיצור - המכונית שלו.

ואז הוא עשה טעות איומה. הוא נסע לחו"ל לשלושה חודשים. טיול. קורה. אנשים טועים.

כשהוא חזר לא היה אוטו.

מתברר שאיזה שכן שחושב שהוא הסדרן של מקומות החניה ברחוב, התקשר לעיריה והודיע שיש גרוטאה. מתברר שלרכב היה טסט בתוקף, ואפילו תו חניה בתוקף. אבל זה לא הפריע. מתברר גם שהשכן ידע של מי הרכב, אבל לא התאים לו ללכת 40 מטר, לדפוק בדלת, לנסות לדבר עם הבנאדם (אולי הוא היה מגלה שהוא נסע לחו"ל). יותר פשוט לעשות 106 בטלפון ולהתלונן.

קבלו עוד סיפור.

יום אחד, אני רואה את אחד השכנים הולך מסביב לאוטו ירוק שחונה אצלנו ברחוב, מסתכל, כאילו בודק משהו. "מה? " אני שואל, "מחכה לפקח" הוא עונה. "איזה פקח? " אני מקשה "של העיריה, התלננתי על הגרוטאה שיקחו אותה". אבל זה לא גרוטאה, תראה, יש מדבקה של טסט, יש תו חניה, למה שיקחו? ". "לא יודע, התקשרתי לעיריה, לא נראה לי, יותר מדי זמן האוטו הזה חונה בלי לזוז". "ניסית לברר של מי זה? ". "לא, למה? " הוא מושך בכתפיים. "הבנתי אותך." אמרתי, הוצאתי את המפתח מהכיס, פתחתי את הדלת, נכנסתי, הנעתי ונסעתי.

כי הקמפר שלי, האוטו שאני די משקיע בו הרבה מהזמן הפנוי שלי, היה חונה ליד הבית, ברחוב. רכב אספנות, באופן טבעי, לא נוסע כל יום. ורכב שלא נוסע כל יום, תוך שבוע בעירנו המאובקת, כבר מאובק, ובעירנו צפופת הפיקוסים, אחרי שבועיים גם מכוסה בגולגולים של פיקוס ולשלשת עטלפים.

ואני? בערך פעם בשבוע-שבועיים הייתי מניע, נוסע עם הילדים, נוסע למפגש של החיפושיות, נוסעים לים, נוסעים לקמפינג - זה היה האוטו של סופי השבוע. הילדים מתים על זה, אני נהנה מזה. כיף. בשביל הסופי שבוע האלה שווה להחזיק רכב אספנות.

עכשיו אני לא נוסע בו כמעט בכלל. עצוב לי וחבל לי, אבל נאלצתי להחנות אותו רחוק. עכשיו זה לוגיסטיקה להביא אותו כדי להנות ממנו. אני לא יכול להחנות אותו בעיר, ליד הבית, בגלל כל מיני נבלות צרי עין שלא מוכנים לקבל משהו שונה מהם.

אסף.

אסף שלום רב !

מזדהה עם כל מילה שלך.

התסכול שלך הוא תסכולם של כל חובבי רכב בכלל, ורכב אספנות/ ישן/ עתיק/ נוסטלגי, בפרט !

מבין את תסכולך.

זוהי תגובה מצוינת לפותח השרשור, שהוא חלק מצרי העין, האנוכים, שרכב בשבילם הוא רק חתיכת מתכת, שמפריעה לו בנוף, כאשר הוא עובר ברחוב, ושבעיניו הרחוב הצמוד לביתו שייך לו כולל הרכוש הפרטי של אחרים.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת השרשור מצויין שבעל הרכב נחמד וזאת הבעיה...אם הוא לא היה נחמד לא היה ניפתח השרשור!

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו בטח שלא, מעניין אם היה מדובר ב''בחור טוב'', מה אז פותח השרשור היה עושה, מחנה את הרכב כמו ילד טוב ולא פוצה את פיו ולא היה מעז לפנות לעירייה כששמו חתום על התלונה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...