Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלמים בפיאט בראבו 96

שימו לב! השרשור הזה בן 4402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מחפש לשפר את הבלמים בפיאט בראבו (רכב יומיומי), בזמנו הייתה לי אלפא ספרינט עם בלמים שהם דיי גרועים, דיסקים לא מאווררים ודיי קטנים שאחרי בלימה ארוכה הם בקושי עבדו ואז היה שדרוג לקאליפרים של 33 16V וזה היה דיי טוב.

אז ככה הבראבו לא נועדה לשיפורים אבל הבלמים שאני רגיל אליהם זה בלמים של ברלינגו על 106 ראלי, קצת קשה לי עם מה שיש בבראבו ואם יש שיפור כלשהו במחיר סביר אז אני אשמח.

מדובר בדיסק לא מאוורר בקוטר 257 מ''מ אם אני לא טועה. יש שדרוג קל לקליפר שונה? של לנצ'יה כלשהי או פיאט או אלפר אולי?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני מחפש לשפר את הבלמים בפיאט בראבו (רכב יומיומי), בזמנו הייתה לי אלפא ספרינט עם בלמים שהם דיי גרועים, דיסקים לא מאווררים ודיי קטנים שאחרי בלימה ארוכה הם בקושי עבדו ואז היה שדרוג לקאליפרים של 33 16V וזה היה דיי טוב.

אז ככה הבראבו לא נועדה לשיפורים אבל הבלמים שאני רגיל אליהם זה בלמים של ברלינגו על 106 ראלי, קצת קשה לי עם מה שיש בבראבו ואם יש שיפור כלשהו במחיר סביר אז אני אשמח.

מדובר בדיסק לא מאוורר בקוטר 257 מ''מ אם אני לא טועה. יש שדרוג קל לקליפר שונה? של לנצ'יה כלשהי או פיאט או אלפר אולי?

אגיע למחשב בבית, אני יתן לך לינק לאתר בריטי שבו יש מידע על הקאליפרים צלחות ורפידות, שם תוכל להשוות וגם יש תמונות כך שתוכל לראות בעצמך מה מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה שם שווה לך לבדוק את כל המערכת של דובלו אולי גם בוסטר ומשאבה מרכזית מתאימים!!

בסך הכל 257 מ"מ אצלך וגם אצלו

אלפא 145 146 אפילו מנוע 2 ליטר, חייב גאנטים 15!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שלפי התמונות הקאליפרים שלהן דומים, ה2 ליטר יש להם ברקסי 284 מ"מ, זה יבוא לך בול.

תשוטט קצת באתר של הלינק שנתתי לך אולי תמצא בו משהו שימושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה לך לבדוק האם ניתן להשתיל דיסק וקאליפר של בראבו HGT. קח בחשבון אפשרות שתצטרך להגדיל את הג'אנט.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד להגדיל ג'אנט מילא, אין לי בעיה, אבל למצוא קאליפרים של HGT זה כבר סיפור שונה לגמרי, העניין הוא שאני מחפש משהו נפוץ יותר, מאוורר (לא בהכרח גדול יותר) וזה הכל בערך.

בכללי התרגלתי לברלינגו על ראלי דור שני ככה שכל דבר יהיה מעט חלש אך הדעיכה הזאת מרגיזה אותי, ומצד שני זה רכב יום יומי כשאני נוסע לסידורים וכו' (אפילו לא לעבודה) והוא במצב מקורי ומעולה ללא שום דבר ספורטיבי ולכן חבל לי להשקיע בו בלמים של HGT במידה ואמצא.

יש אפשרות שמישהו יודע לגבי הבלמים של הדובלו?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מברור בפורומים בחו''ל הקאליפרים של הבראבו 1.8 שמגיעים עם דיסקים מאווררים יושבים אחד לאחד ללא שום שינוי על הבראבו 1.6 והקאליפרים של הבראבו 1.8 זהים בנתונים שלהם אלד לאחד לבלמים של אלפא 145 דגם ה 1.7 16V ככה שיש כיוון.

:)

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מצאתי גם שהיו דגמים מסויימים של פיאט מריאה שהגיעו עם בלמים מאווררים, נראה באיזה סכום ניתן למצוא את הקאליפרים האלו מפירוק ואדאג גם לזוג דיסקים ורפידות טובים.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית, אני מציע לך לברר עם ברוך זאבי מפ"ת האם יש לו קאליפרים כאלה. אם כן, אתה תוכל גם להתקינם אצלו במוסך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...