Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכנית מימון-איפה הקאץ'?

Amitay150
שימו לב! השרשור הזה בן 4498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

רכשתי את האיביזה שבמבצע בתכנית מימון.

50% משלם מקדמה ותשלומים כאשר המקדמה 15000 וההפרש בתשלומים(35000) ו50% נותרים בסוף תקופה עם אופציה לפרוס שוב בתשלומים.יש לי אופציה להחזיר את הרכב כעבור שנתיים לחברה ובאופצית שדרוג אני יכול לשדרג רק מסיאט.כמובן שמשלם ריבית(פריים מינוס חצי).הריבית זה בערך 5500 אלף בחישוב סופי.

שאלה ראשונה-אם אחזיר את הרכב בעוד שנתיים לחברה כמה אצטרך להוסיף כדי לשדרג לרכב חדש..משהו בכל הסיפור לא ברור לי..כמה אחוזים מהרכב הם שלי?איך הסיפור של ירידת ערך הרכב באה פה לידי ביטוי?אני יודע שאני לא שואל שאלה ממוקדת אבל אשמח אם מישהו יעשה לי קצת סדר.

ושאלה אחרונה(יהודי טוב)-מה בתכלס החברה מרוויחה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שבסוף תקופה אתה עדיין חייב על הרכב חצי ממחירו כחדש- 35000 ש"ח+ עוד שנה תשלומים (כי החלוקה היא ל-3 שנים)

ז"א סדר גודל של חוב- 50 אלף ש"ח (35 קבוע+12 בסיס והריבית הנלווית להלוואה על סכום זה).

ממחיר הרכב שתקבל מסיאט תוריד 50 וזה למעשה המקדמה החדשה שלך.

לפי איך שזה נראה עכשיו- ככל הנראה לא תקבל יותר מ-50 עוד שנתיים וזה בהנחה ששוק הרכב לא יחטוף עוד זעזועי מחיר רציניים.

בכמה אמרו / התחייבו שירכשו ממך את הרכב? ( מחירון, מחירון מינוס X אחוזים וכו'? )

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שבסוף תקופה אתה עדיין חייב על הרכב חצי ממחירו כחדש- 35000 ש"ח+ עוד שנה תשלומים (כי החלוקה היא ל-3 שנים)

ז"א סדר גודל של חוב- 50 אלף ש"ח (35 קבוע+12 בסיס והריבית הנלווית להלוואה על סכום זה).

ממחיר הרכב שתקבל מסיאט תוריד 50 וזה למעשה המקדמה החדשה שלך.

לפי איך שזה נראה עכשיו- ככל הנראה לא תקבל יותר מ-50 עוד שנתיים וזה בהנחה ששוק הרכב לא יחטוף עוד זעזועי מחיר רציניים.

בכמה אמרו / התחייבו שירכשו ממך את הרכב? ( מחירון, מחירון מינוס X אחוזים וכו'? )

לא הבנתי.נניח ואחרי שנתיים החלטתי לשדרג לסיאט חדשה במחיר 80000 ואני חייב לחברה 50000 מהרכב הקודם-כמה אצטרך לשלם בהנחה שהתחלתי את אותו המסלול בדיוק?סליחנ על החפירה.

לא התחייבו לכלום.זה תלוי במצב הרכב..

עוד שאלה-זה שהרכב נקנה במבצע לא משנה באופן מסויים לטובתי בהחלפת רכב..הרי המחירון של הרכב לא כמו שקניתי אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי.נניח ואחרי שנתיים החלטתי לשדרג לסיאט חדשה במחיר 80000 ואני חייב לחברה 50000 מהרכב הקודם-כמה אצטרך לשלם בהנחה שהתחלתי את אותו המסלול בדיוק?סליחנ על החפירה.

לא התחייבו לכלום.זה תלוי במצב הרכב..

עוד שאלה-זה שהרכב נקנה במבצע לא משנה באופן מסויים לטובתי בהחלפת רכב..הרי המחירון של הרכב לא כמו שקניתי אותו

לא התחייבו לכלום = למכירת הרכב לסוחר רכב או סתם למגרש.

כלומר לך תדע מה הם יחליטו בעוד שנתיים? לי הציעו בצ'מפיון על הרכב בעסקת טרייד כ10K פחות מהמחירון!! והרכב היה במצב סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שבמקרה הטוב, תקבל 50 כאשר המחירון 50 ( וכנראה זה לא יקרה), מכאן שלא תישאר לך מקדמה חדשה- אז יהיה עליך לשלם מחיר מלא על הרכב החדש.

איך תחלק את זה, זו כבר החלטה שלך ( מקדמה, תשלום חודשי וסוף תקופה).

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה על העזרה והיעוץ.

דבר שני-זה צעד לגיטימי לסגור איתם עכשיו לפני שאני חותם סופית על העסקה על מחיר כלשהוא לרכב בזמן שדרוג או שהסוכן יצחק לי בפנים..ואם זה לגיטימי אז מה בדרך כלל מבקשים במצב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המימון שאתה מתאר נקרא מימון בלון, או בשמו האמריקאי ליסינג פרטי.

בסך הכל זאת שיטה נוחה לרכישה של רכב חדש ללא תשלום ראשוני גדול, שמאפשרת לך פריסת תשלומים נוחה והבטחה לטרייד אין עתידי בעוד שנתיים-שלוש.

לגבי מחירו של הרכב - אצלנו בליסינג הפרטי אתה מקבל התחייבות למחיר מחירון בסיום העסקה, בכפוף כמובן למצבו של הרכב. אני יודע שבחברות אחרות יש הסכמים אחרים, צריך לשאול מה בדיוק אתה מקבל בהסכם עליו אתה חותם.

אתה מוזמן ליצור איתי קשר ולקבל הצעה נוספת. היתרון הוא שאצלנו לא תחוייב בטרייד אין עתידי על סיאט, אלא כמעט על כל רכב שרק תחפוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התחייבו לכלום = למכירת הרכב לסוחר רכב או סתם למגרש.

כלומר לך תדע מה הם יחליטו בעוד שנתיים? לי הציעו בצ'מפיון על הרכב בעסקת טרייד כ10K פחות מהמחירון!! והרכב היה במצב סביר.

טרייד בחברות האלה זה בדרך כלל מרכז רווח עצמאי והם מורידים בין 15-20% (בדרך כלל 18%) מהמחירון. אם שווה לך החיסכון בזמן אז לך דרך הטרייד אבל אם חשוב לך יותר הכסף תנסה למכור לבד. מה אתה רוצה, שיקנו ממך במחיר מחירון? ועל מה הם ירוויחו?! זה מרכז רווח לא בית תמחווי. הם הרי מוכרים את זה הלאה. חוסכים לך את הזמן וגובים על זה את העמלת תיווך והוצאות שיש להם בתיקון ושיפצור הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...