Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חיישני רוורס מומלצים עד 350 ש"ח כולל התקנה

odhh
שימו לב! השרשור הזה בן 4502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי שיש את אלה של רב בריח.

ואחד שמתקין אזעקות וכו' אמר לי שהוא ממליץ על אוטו גארד (משהו כזה בערך).

אשמח לקבל המלצות מכאלה שיש ברכבם חיישנים

דבר נוסף:

האם חשוב שהמתין יהיה מאוד מקצועי או שצריך מישהו סביר כי אין הרבה מה להתבלבל בהתקנת חיישנים.

תודה מראש לכל העוזרים.

אשמח לקבל תגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי המלצות לקחת רק של חברת guard מישהו מצטרף לזה?

ואיך החיישנים של רב בריח?

יש לי איזו נטיה לקנות משהו ישראלי (איכות), או שזה בכלל סיני עם מדבקה שהדביקו רב בריח ולקחו עליו חסות?

אשמח לתגובות

נ.ב

אני גם עושה חיפושים בעצמי בפורום וכן בגוגל אך לא יצא לי משהו חד משמעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב! מנסיון אישי שיש לי בתחום אני ממליץ בחום על חיישנים של רנג'ר.הם עולים 200 שקל בחנות והם מאוד אמינים ומדויקים.

לגביי התקנה,תלוי ברכנ ורצוי שהחישנים יהיו הגובה של 50-60 סמ מהריצפה בכדיי שהם לא יצפצפו סתם כמו עליה לחניה ושיפועים בכביש.ולגבי הפינות רצוי שלא יהיו יותר מידי בפינות בישביל שלא יצפצפו כשמתקרבים לקיר בצד הרכב שאפילו לא קרוב לרכב.

מקווה שעזרתי וכמובן אם יהיו שאלות נוספות אשמח לעזור

ZCTB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...