Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על סיאט איביזה החדשה (כותרת ערוכה)

Daniel4Sea
שימו לב! השרשור הזה בן 4507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנו את הרכב לא מזמן והוא אמור להגיע השבוע (אני מדבר על גרסת הריפינס שהייתה עליה מבצע),

ואין לי עדיין רשיון אבל בכל זאת הרכב הולך להוות חלק מחיי ורציתי לדעת איך הוא בנסיעת עירונית יום יומית?

צריכת הדלק האמתית שלו והאם אפשר נגיד לחבר את האייפון למערכת שלו ? אני מתכוון לתוספות שאפשר לשים אליהם לב והם מושכות את העין .

תודה לכל מי שעוזר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין: לא חשבתם לבדוק את הדברים האלה לפני רכישת הרכב?

למה אנשים נזכרים לפתוח שרשורים כאלה אחרי שהם כבר סגרו עיסקה?!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין: לא חשבתם לבדוק את הדברים האלה לפני רכישת הרכב?

למה אנשים נזכרים לפתוח שרשורים כאלה אחרי שהם כבר סגרו עיסקה?!

האוטו בכללי לא בשבילי , ההורים שלי קנו אותו

ואני בגלל שאני לא יודע עליו פרטים רציתי לשאול .. ובגלל שאין לי רישיון אין לי כל כך מה לשאול (בן 15)

ההורים יודעים את הרוב אבל הם לא בבית ורציתי לשאול כדי לדעת יותר מוקדם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה

http://seat.co.il/

כול הפרטים שאתה רוצה יש באתר.

אבל בכללי שאתה מבקש לדעת מידע על רכב X צריך יותר מסיאט איביזה , לדוגמא נפח מנוע גימור הרכב וכ"ו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי את הרכב אבל כשאני שאלתי על הדגם הזה בפועל הרכב עושה 1:13 ,מנוע מיושן אבל אמין,

היום: סקודה פאביה 2012 ידני

פעם: סיוויק 1.6 2003,ניסן אלמרה פרפקט 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...