Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת שעון עד אלף ש"ח

matansab
שימו לב! השרשור הזה בן 4508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מעוניין לרכוש שעון יד חדש בסביבות האלף שקל.

אין לי הרבה דרישות ממנו: אנלוגי, תאריכון חובה, אפשר ומומלץ כרונוגרף, ואם אפשר שגם יראה את השעה, קריסטל ספיר - יתרון משמעותי.

מבחינת העיצוב, הכיוון הכללי הוא שיהיה נקי (בלי יותר מידי אלמנטים מיותרים), רצועת גומי/סיליקון (עדיפות גדולה לאפשרות החלפה למתכת בשעת הצורך) ושהצבע הדומיננטי יהיה שחור. אבל אני לא נעול על שום דבר, פתוח להצעות.

המבחר העצום גרם לי לבלבול באותו סדר גודל.

נתקלתי בחברת פרינס שמוכרים שעונים במחירים הגיוניים, יש קריסטל ספיר, תאריכון וכרונוגרף, והעיצובים נאים. בחלק מהדגמים ניתן גם לרכוש רצועה נוספת ולהחליף לבד בבית עם מברג אלן מצורף.

השעונים עושים רושם שהם בנויים היטב.

פרינס עושה רושם טוב, אבל משום מה היא לא מוכרת בשום מקום חוץ מבישראל, יש סיבה לזה?

בנוסף, אשמח לשמוע עוד המלצות לשעונים בסביבות האלפיה.

תודה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתרחק מפרינס, סאב, ושאר ירקות במחיר מופרז שמוערכים רק בארץ, לך על חברת שעונים אמיתית.

ממליץ בחום על SEIKO, חברה מכובדת עם מבחר גדול לכל סגנון ואמינות יפנית. ;)

בזמנו רכשתי דגם שאני אוהב עד עכשיו במחיר מעולה מהחנות הזאת.

למרות שמאז נוספו שעונים יקרים ומרשימים יותר לאוסף אני עדיין עם הסיקו שלי. :)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב, אמבוס ושלל המותגים בסגנון, בכלל לא מופנים אל הכיס שלי.

פרינס מציעים את אותו הסגנון והאיכות במחיר נמוך בהרבה.

קראתי הרבה השמצות פה בפורום לגבי החברות הללו, והשאלה הגדולה, היא במה בעצם מסתכן מי שהעז לקנות שעון של סאב/אמבוס?

אתמול עיינתי באתר של אמבוס, ולמרות כל ההשמצות שקראתי כאן בפורום גיליתי שהם נותנים אחריות מעניינת למוצרים שלהם (אם תרצה לעיין http://www.emboss-shop.co.il/index.php?page=gold_service_pack)

בכל מקרה, סאב ואמבוס הם חריגה מהתקציב מבחינתי.

פרינס נכנס, ואפילו מספק את כל הדרישות ויותר. השאלה היא כמה באמת יהיה עדיף לקנות שעון של סייקו מאשר שעון של פרינס?

זה בכלל הגיוני שיהיה עדיף לקנות ב700 שקל שעון של סייקו מאשר שעון "אופנה" (סאב/אמבוס ושות') ב1500-2000 שקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה להשמיץ, לאמבוס יש שעונים יפיפיים ומעוצבים, הנק' היא שלא שמעו עליהם בשום מקום חוץ מכאן. לראיה, אתה מוזמן לבצע חיפוש בEBAY, לדוגמא, לשעוני אמבוס ונראה מה תמצא.

שעון מפירמה עולמית מוכרת שומר על ערכו גם בעולם. אני אמליץ, כמו שכבר נאמר, על שעון מחברה מוכרת כמו SEIKO או ORIENT, CERTINA וכו. אתה יכול גם לנסות אופציות לא מזרח-רחוקיות וזולות יותר כמו FOSSIL, DKNY וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי נמנע מרכישת שעון של מעצבים. אם תגדיל במעט את התקציב, תוכל למצוא אצל SEIKO אופציות מעניינות.

למעשה, לאחרונה קיבלתי SEIKO במתנה עם כרונוגרף, תאריכון, זכוכית ספיר וגוף טיטניום. הוא אומנם יפה, אבל אני מאוד מרוצה מהנוכחי שלי (CERTINA), שלדעתי גם הרבה יותר מרשים ממנו.

כנראה שאעשה טרייד אין על שניהם ואתקדם לדגם יקר יותר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לראיה, אתה מוזמן לבצע חיפוש בEBAY, לדוגמא, לשעוני אמבוס ונראה מה תמצא.

כבר ביצעתי את הניסוי הזה, ובאמת שלא מצאתי זכר לפרינס בשום צורה, אבל מצאתי כמה ישראלים שמוכרים אמבוס, וסאב מצאתי מישראל וגם איזה 2 מוכרים מארה"ב.

הבעיה הגדולה שלי עם המותגים ה"ותיקים" זה העיצובים של השעונים, שלרוב, נורא מיושנים לטעמי, ומאוד מזכירים לי שעוני מתכת זולים. הלוחות מלאים בקוים, ושאר צורות גיאומטריות אחרות שבולטים ומיותרים, ובשלל צבעים שלא בהכרח קשורים אחד לשני.

לטיסו יש כמה אופציות מעניינות, אבל המחירים שלהם לא בשבילי.

ברכישות שכאלה אני אוהב לפרוש את כל היתרונות והחסרונות לפני, ואז לקחת החלטות.

ואני בינתיים מחפש את החסרונות של השעונים האופנתיים הללו, אבל אף אחד עוד לא שם על זה את האצבע.

כי ההיגיון שלי עדיין לא מאפשר לי לקנות באותו הכסף שעון עם זכוכית רגילה ועיצוב שלא לטעמי, במקום שעון שנראה טוב, עם קריסטל ספיר ו-2 רצועות שניתנות להחלפה.

אני מנסה להבין מה כבר יקרה לשעון כזה, ממה אני צריך לפחד?

כל השעונים שהיו לי עד עכשיו היו מהתחתית של סולם מחירי השעונים, עד 500 ש"ח, כשהרוב עלו הרבה פחות.

ואף אחד מהם אף פעם לא איכזב אותי, יש לי שעון של קסיו ב230 שקל שפעל 5 שנים (3 מתוכם כשהוא בארגז המצעים) עד שנגמרה לו הסוללה לא מזמן.

אז לא נראה לי ששעון ב1200 שקל עלול לאכזב אותי בתחומים ששעון ב230 שקל לא איכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לראיה, אתה מוזמן לבצע חיפוש בEBAY, לדוגמא, לשעוני אמבוס ונראה מה תמצא.

lol

להלן החיפוש : http://www.ebay.com/sch/Watches-/14324/i.html?_nkw=emboss+watch&_catref=1&_clu=2&_fcid=100&_localstpos=&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m1538&gbr=1

שעוני כיס בלבד!

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב אמבוס ופרינס הם ככל הנראה שעונים שמוכרים רק בישראל, וככל הנראה גם מורכבים כאן.

המנגנון לטענתם הוא שוויצרי, אבל לא בדקתי.

מצטרף להמלצה על סייקו/סיטיזן/סרטינה. אולי יש מצב שתמצא דגם ישן יותר של טיסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב אמבוס ופרינס הם ככל הנראה שעונים שמוכרים רק בישראל, וככל הנראה גם מורכבים כאן.

המנגנון לטענתם הוא שוויצרי, אבל לא בדקתי.

מצטרף להמלצה על סייקו/סיטיזן/סרטינה. אולי יש מצב שתמצא דגם ישן יותר של טיסו.

מחזק ...

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר הוא שהחברות שהוצעו כאן הן בינלאומיות, עם נסיון של שנים, ועם שעונים אמינים

ומוכרים, לעומת השעונים שאתה רוצה, שהם ככל הנראה בהרכבה ישראלית, אבל המנגנון

ישראלי. עכשיו, תעשה את הבחירה שלך.

זה כמו שאני יגיד לך שזה חלק מקורי לרכב שלך, או חלק תחליפי שיוצר באותה מדינה.

יכול להיות שבסוף שניהם יעשו את העבודה, אבל עדיין הבחירה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד כאן לא הזכיר את סידרת האדיפיס של קאסיו.

עונים לכל הדרישות שלך, זולים מתקציבך וקיימים במבחר די רחב.

וכמובן, האמינות של קאסיו.

לדוגמא:

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=casio%20edifice%20chronograph&gbv=2&gs_sm=e&gs_upl=1884l9990l0l14926l11l10l1l0l0l0l274l1825l0.5.4l9l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1400&bih=959&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...