Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנהג הפוגע מסרב למסור פרטים

BOGO
שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום.

יש לי שאלה ....

אתמול בערב במהלך עמידה באור אדום בצומת בירושלים (היה גשם) נכנסו ופגו ברכב שלי מאחור.

הנהג יותר נכון נהגת ערבייה סירבה למסור לי את פרטי הביטוח כמו כן לא הראתה לי רשיון נהיגה ואפילו לא תז.

למזלי הצלחתי להוציא ממנה את רשיון הרכב (בתוקף) ומשם העתקתי את פרטי הנהגת ותז שלה.

לגבי חברת הביטוח שלה אין לי מוסג.

* הפגיעות אצלי - פגוש אחורי וקצה כנף אחורית שמאלית בקע קטן ופיצוץ בצבע.

היום פניתי לביטוח שלי והם מנסים לאתר אותה ברישומות - איזה רשימות אני לא יודע .

1. האם אני יכול להגיש נגדה תלונה במשטרה על סירוב למסור פרטיי ביטוח לצורך החלפת פרטים?

2. במידה ואין לה ביטוח מה עושים? לי יש מקיף וחובה בתוקף וההשתתפות העצמית שלי היא 500 שח

אני מפעיל את הפוליסה ואחרי זה צריך לגשת לבית משפט או שהביטח איכשהו כבר תובעה אותה?

3.מאחר ואני סטודנט אני משתמש הרבה ברכב האם אפשר לדעתכם לקבוע עם המוסך שברגע שהחלקים יהיו מוכנים להרכבה אני פשוט יבוא לשם בלי להשאיר את הרכב אצלו כמה ימים?

4. אני רוצה להכניס את הרכב למוסך שבהסדר... האם יש לכם המלצה לאחד מהמקומות הבאים?

פלרמו פתח תקווה

'מיקא ושות תל אביב יפו

וולפסון כפר סבא

אחים אסולין כפר סבא

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשטרה , לפי מספר הרכב יתנו לך את פרטי בעל הרכב , ויזמנו אותה לחקירה על סירוב למסור פרטים שזו דרך אגב עבירה פלילית, ולא מדובר בפגע וברח.

אתה יכול להפעיל את הביטוח שלך ולתבוע על אובדן ההשתתפות העצמית ועליית הפרמיה העתידית

סיכווי הגביה אם הנהגת גרה בשטחים / ירושלים המזרחית לא מזהירים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהיא בכלל נהגה ללא ביטוח או ללא רשיון בכלל, והפרטים שמופיעים על רשיון הרכב הם של בעלת הרכב ולא שלה.

היית צריך לקרוא למשטרה מיד לאחר המקרה, היא הייתה מעיזה לברוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה עם זה למשטרה ונסה לגרום לכמה שיותר נזק.

סביר להניח שאין לה ביטוח ואולי אפילו אין לה רישיון.

בגלל זה צריך להוריד אנשים כאלו מהכביש או לדעתי אפילו לקנוס אותם בכמה אלפי שקלים בגל שהם לא שמים על המדינה ועל החוקים שלה.

לי כבר קרה שנכנסו בי ולא נתנו פרטים.

אמנם המשטרה נתנה לי את הפרטים אבל אני לא אלך לגבות כסף מאחת ממשפחות הפשע הערביות של חיפה, אז עזבתי את זה.

מקווה שלך יילך יותר בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תיקון הרכב:

א. רכב חליפי מהמוסך המתקן (אם האוטו נשאר ליומיים אז יתנו לך כזה בוודאות)

ב. תמיד אפשר לקבוע עם המוסך, להפגש עם השמאי לצילומים והערכת הנזק, ואחכ לחזור לצורך התיקון.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך להזמין משטרה באותו רגע. לא בטוח שהיו מגיעים, כי זו תאונה ללא נפגעים,

אלא אם היית משקר ואומר שנפגעת, ואז גם היו שולחים אמבולנס.

אתה יכול לגשת למשטרה, להגיש תלונה על זה. הם יתנו לך את הפרטים של בעל/ת הרכב,

ויזמנו אותו לחקירה. ככל הנראה שלא יצא מזה כלום...

לה אני מניח לא היה ביטוח צד ג', וגם אם כן, לך תתבע אותה.

בקיצור, תקן על חשבון הביטוח שלך, ותגיש תביעה נגד הביטוח שלה, במידה והיה כזה.

אם לא, חבל לך על הטרחה, גם אם תזכה בתביעה אישית, לא נראה לי שתראה פעם

את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם לא להוזיז את הרכב ולצלם , לאחר מכן לגשת למשטרה עם מספר רכב .

ואז אם ככה בא לך להעניש אותו לגשת לחדר מיון ולהתלונן על כאבי גב ויום אחרי לרופא ולהמשיך עם זה קצת ככה שתוציא הרבה כסף וגם היא תשלם ביוקר כי זה פגע וברח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים אני רואה שלא כולם מבינים

אז אני מסביר - הביטוחים שלה לא היו בתוקף (ככה בעלה אמר לי בטלפון , רשיון הרכב כן היה בתוקף (ראיתי אותו).

סירבה להראות תעודות מזהות שלה ,סירבה להראות ביטוח !

כרגע החברת ביטוח שלי בודקת במאגרים את השם שלה והת"ז.

אני ממתין לתשובה מהם מתי להכניס את הרכב למוסך ולשמאי .

האם אתם עדיין חושבים שיש סיבה לגשת למשטרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשדיברת בטלפון עם בעלה - האם הציע לך לתקן את הנזק?

אם קיבלת מן הנהגת מספר טלפון אמיתי, זה מעיד שהיא לא מנסה להסתתר אלא רק נכנסה ללחץ.

האם בעלה מסר לך פרטים מזהים נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר שמוכן לקחת את האוטו למושך של חברים שלו ושהם יסדרו לי אותו שם-אני לא הסכמתי כי שוב זה הרכב שלי ועוד לתת למישהו אותו שמסרב למסור לי את הפרטים שלו ולצפות שבאמת יסדר כמו שצריך.. אני לא מוכן.

לא מסר פרטים נוספים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשטרה , לפי מספר הרכב יתנו לך את פרטי בעל הרכב , ויזמנו אותה לחקירה על סירוב למסור פרטים שזו דרך אגב עבירה פלילית, ולא מדובר בפגע וברח.

אתה יכול להפעיל את הביטוח שלך ולתבוע על אובדן ההשתתפות העצמית ועליית הפרמיה העתידית

סיכווי הגביה אם הנהגת גרה בשטחים / ירושלים המזרחית לא מזהירים.

כמה שזה נשמע מפחיד ה"עבירה פלילית" הזאת, אין לה שום עקיפה.

לפני כמה שנים בעבודה, מישהי חזרה רוורס, ועל הדרך הורידה חצי טמבון + שברה פנס באחד מהרכבים של העסק.

כמובן שהיא אזרחית מהשורה אז הפעולה הראשונה שהיא עשתה זה להכניס לD ולהתחיל לנסוע כרגיל.

עצרתי אותה, ביקשתי פרטים והיא סירבה, היא יצאה מחוץ לרכב - הסתכלה על הנזק - ובהחלטה אמיצה - זה לא אני!

זה כבר היה מוגזם, ביקשתי ממנה שוב את הפרטים והראתי לה שאפילו הנזק שעל הרכב שלה נמצא באותו גובה כמו הנזק לרכב של העסק.

היא איימה שהיא מתקשרת למשטרה (אין לי מושג למה, טונים גבוהים ממש לא היו), שהם הגיעו וסיפרתי להם על המקרה, השוטר נשאר אדיש לגמרי לזה שהיא לא הסכימה לתת פרטים, אמר לי "מה אתה רוצה ממני, סע לתחנה תגיש תלונה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור של נירו כל כך מוכר וכל כך נדוש.

לפני כשבוע בדיוק קרה לי אותו המקרה, מישהי נכנסה בי מאחורה ברמזור, ובשיא החוצפה עוד העיזה לברוח במקום לעצור אחרי הרמזור כדי לא לעקב את התנועה, אחרי שהשגתי אותה היא כמובן לא הסכימה לתת פרטים ובאה בטענה שלא עשתה שום נזק רציני וכמובן גם איימה היא שתזמין משטרה למקום (גם כאן, לא מובן על מה ולמה, למרות שאפילו הבעתי הסכמה), לאחר שהיא הבינה שמשטרה לא תגיע היא ניסתה שוב לנסוע, הפעם חסמתי לה את הדרך פיזית, איימה שהיא תדרוס אותי ותוך כדי זה גם צילמתי אותה ואת האוטו, הייתה לי אפשרות לגשת לתחנה כמובן להגיש תלונה אבל בגלל מקרים דומים למקרה מעליי פשוט ויתרתי על זה והמשכתי לדרכי כעוס ועצבני (וזה בכלל בלי לציין שהפגוש תוקן מתאונה אחרת לפני כשלושה שבועות כאשר נהגת אחרת הועילה בטובה לבדוק את העמידות שלו).

זו המדינה שלנו, וצריך ללמוד לחיות עם זה לצערי הרב. עצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

אז כמו שעשית, מצלם אותה ואת הרכב ואת מספר הרכב, ככה לפחות יותר קל להגיש תלונה עם סוג של עדות כלשהי.

אני בטוח שהיו אנשים לידך שהיה אפשר לקחת מהם גם פרטים בנוגע לעדות על התאונה.

בפעם הקודמת שזה קרה לי אני היתי בכיכר, ומישהו החליט להצטרף לכיכר באמצע שאני בפנים, נתן לי קטנה מאחורה וסיבב את הרכב (היה גשום הרכב החליק עוד יותר) ובכן מצאתי את עצמי זורק "תחת" בצורה מועטה למדי אפשר להגיד, בכל מקרה המהירות היא בערך 20 קמ"ש. ובשיא החוצפה של הנהג הוא עוד מנסה לחתוך אותי מהחלק השמאלי הפנוי שבכיכר, אני צופר לו והוא נבהל (היה ילד בן 19 בערך), כמובן שרשמתי את מספר הרכב וישירות אמרתי לו לתת לי פרטים. את כל השאר נתתי לאבא שלי בזמנו שיסדר את העניין וכמובן הכל שולם ותוקן (מכה קטנה בצד השמאלי האחורי ששברה את הבקלית ואור רוורס)

אבל הכי חשוב שצילמתי את הכל בטלפון המסכן שהיה לי בזמנו..בווידאו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...