Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקסנט בשנתון גבוה (2008) או אלטרנטיבות מסורתיות יותר בשנתונים נמוכים יותר?

Pini_Sb
שימו לב! השרשור הזה בן 4518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כפי שאתם מבינים מהכותרת, אני מחפש רכב ומהסס מאוד אם ללכת לכיוון השנתון הגבוה והרכב הפושר (אקסנט 08 ) או לרדת בשנתון לאזור 2004 ולקנות משהו כמו הונדה/מזדה/טויוטה.

התקציה שלי הוא 35000 עד 45000 גג, אני יכול לחרוג מעט, אבל לא הרבה כי חצי מהסכום יהיה בהלוואה.

עד לימים האחרונים הייתי מאוד ממוקד לכיוון ה "סופר מיני" אבל בגלל העניין של המחסור בתא מטען והאפשרות להכניס עגלת תינוק עתידית אני כנראה יורד מהאופציה.

השימוש יהיה בעיקר עירוני, עם גיחות חד או דו שבועיות במרחק 50ק"מ הלוך ושוב. חשוב לי מאוד אמינות גבוהה, וצריכת דלק נמוכה ככל הניתן.

מה דעתכם??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמחיר יותר נמוך מאקסנט אתה יכול לקנות קיה ריאו 2008 (שזה בעצם אותו אקסנט) ולהכנס פחות לחובות.

אני לא חסיד של הלוואות בשביל רכב, במיוחד כאשר צפויות הוצאות עתידיות רבות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, השאלה מה אתה מחפש.

אם אתה צריך את המרחבים של מכונית משפחתית - אתה לא צריך לרדת הרבה בשנתון, אתה יכול ללכת על פורד פוקוס במאמץ מאוד קטן או בשנתון מעט מוקדם יותר, אין טעם לרדת ל2004...

אקסנט בסך הכול מכונית שעושה את העבודה, אמינה, לא יקרה לתחזוקה, מאובזרת בטיחותית כמו שצריך (6 כריות אוויר, ABS, ESP), עושה את העבודה שלה.

מצטרף להצעה על קיה ריו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...