Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה במסלול מירוצים ליום אחד - ביפן

noamtz
שימו לב! השרשור הזה בן 4534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתכנן נסיעה ליפן בסביבות אפריל ורציתי לדעת אם אתם מכירים מסלול מירוצים שניתן לנהוג במכונית מירוץ בלי הכשרה מוקדמת (משהו כמו המתנות שיש פה בארץ - נהג מירוצים ליום אחד).

הרעיון הוא להגיע ליום לקבל הדרכה קצרה ולנהוג מספר סיבובים במסלול מירוץ עם מכונית מרוץ אמיתית...

אשמח אם תמליצו לי על מקומות או אתרים (עדיף באנגלית ולא ביפנית...).

תודה,

נועם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, אני לא יכול לעזור יותר מדיי.

ביפן יש מספר מסלולים ברמה בינלאומית- מסלול סוזוקה הוא המפורסם שבהם. המסלול מארח את הסיבוב היפני של אליפות ה-F1 מזה יותר מ-20 שנה, לסירוגין. המסלול נחשב למאתגר במיוחד והוא יוצא דופן בזכות היותו היחיד בעולם שסלול בצורת הספרה שמונה. כפי שעולה מחיפוש זריז בגוגל, אני מניח שנערכים שנערכים במסלול ימי מסלול וניתן להשכיר שם מכוניות ספורטיביות למטרה זו (שיב לב ששם ההגה ממוקם בצד ימין). אין לי מושג האם נערכים במסלול ימי הדרכה בשפה האנגלית (רעיון מעולה במסלול הזה).

מסלולים נוספים שכדאי לקחת בחשבון- מסלול מוטגי (מסלול חדש, יחסית, וכמו סוזוקה, נבנה במימון הונדה- צמוד למסלול יש מוזיאון ענק של היצרן ובו מוצגים מכוניות ואופנועי מירוץ), מסלול פוג'י (בבעלות טויוטה, עבר חידוש לפני מספר שנים והספיק לארח מירוצי F1) ומסלול סוגו.

אשמח אם תעדכן על מה נפל הפור, בסופו של דבר.

בהצלחה,

טיול נעים,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי,

הידע שלי מסתמך אמנם על 15 שנה אחורה בזמן, אך במתחם המסלול סוזוקה יש לצד המסלול המוכר של הפורמולה 1 וכדומה (בצורת הספרה 8) גם מסלול קצר יותר (כ-1ק"מ) שמשמש לתחרויות קארטינג (ראיתי שם למשל את תחרות גביע איירטון סנה הבינ"ל) כמו גם הדרכות נהיגה. גם המסלולון הזה ברמה הכי גבוהה של סלילה,תוואי, מרווחי בטיחות וכדומה אם כי צר באופן טבעי מהמסלול המלא. אני משער שאין קורסים באנגלית כי זה רחוק מאוד יחסית מטוקיו, לא איזור שהאנגלית שגורה בו אם לנקוט באנדרסטייטמנט פראי (כלומר אם תפגוש דובר אנגלית - תתחבר איתו מיד!).

אגב כדי להגיע למסלול -

העיר הקרובה היא נאגויה (כ- 350 ק"מ דרומית לטוקיו, 1 שעה ברכבת המהירה - שינקאנסן...תחשב את המהירות לבד :-).

משם מסע של כ-1 שעה נוספת דרומה ברכבת "פרברית".

אפשר את הקטע האחרון גם ברכב שכור, אבל הניווט קצת קשה ובמיוחד יהיה קשה לנווט חזרה ה"ביתה" בתוך עיר כמו נאגויה, אבל אולי היום עם GPS וכדומה זה פותר את מרבית הקושי.

ממליץ לך בחום לבדוק גם את לו"ז ה תחרויות במסלול (כמעט מדי שבוע, מכוניות, פורמולה, אופנועים) כדי לנצל באופן מיטבי את הביקור.

עוד המלצה קטנה - מוזיאון טויוטה.

כבר מקנא בך, תהנה!

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...