Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי שופ - חלקי חילוף מקוריים ליונדאי - 053-8095091 - חוות דעת גולשים

לוקי2
שימו לב! השרשור הזה בן 2363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי מיונדאי שופ מספר פעמים בעבר ורק לאחר הרכישה האחרונה שלי (תושבת מנוע לגטס) התוודעתי אל השרשור הזה.

אני בהחלט יכול לחזק את המחמאות ולציין את שביעות רצוני המלאה מהיחס והשרות האדיבים של ליאור שעונה לכל השאלות שלי ושולח את ההזמנות שלי לחנות חלפים השוכנת בסמוך למוסך הקבוע שלי.

הגמישות והנוחות כמו גם המחירים הנמוכים ממחירי היבואן הופכים את הרכישה מיונדאי שופ להרבה יותר ממשתלמת.

אני ממליץ בחום ואמשיך להיות לקוח של יונדאי שופ.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הזמנתי חלק ליונדאי גטס שלי דרך ליאור. שירות טוב וגם המחיר שהוא עשה לי ממש טוב!

בקיצור יצאתי מרוצה(זה יצא שזה נשמע כמו איזה פרסומת :p )

2017 Citroen C3 Shine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

ברצוני לשבח את יונדאי שופ ואת ליאור על שירות יעיל ומקצועי ומחירים שפויים לחלקים מקוריים.

משלוח בוצע תוך יממה לחיפה.

בהחלט זן נדיר בארץ, המשיכו כך, יישר כח!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה אם מישהו מבקש מוצר מסויים שאין לכם אותו במלאי? אתם עושים לו הזמנה? איך זה מתנהל? ליאור, אם תוכל לענות אני אשמח.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה אם מישהו מבקש מוצר מסויים שאין לכם אותו במלאי? אתם עושים לו הזמנה? איך זה מתנהל? ליאור, אם תוכל לענות אני אשמח.

כמובן שאנחנו משתדלים להחזיק מגוון גדול ככל שאפשר של חלקים במלאי.

במידה ואין לנו במלאי אנחנו מנסים להשיג את החלק ממקורות אחרים פה בארץ וכשאין ברירה גם מזמינים חלקים

מהחברה (במקרה הזה האפשרות שלנו לתת הנחה מאוד מוגבלת).

אם זה חלק שהדחיפות שלו פחות גבוהה או שהמחיר שלו פה בארץ ממש מופקע וההפרש מצדיק, אנחנו מזמינים אותו מקוריאה בדואר או מוסיפים אותו להזמנות שלנו במשלוח רגיל (תלוי בגודל החלק ומשקלו).

אנחנו מאוד משתדלים לתת פיתרון לכל חלק אבל לא תמיד זה אפשרי.

כשמזמינים למישהו חלק במיוחד עבורו מקוריאה אנחנו נוהגים לקחת מקדמה סמלית ולקחת את יתרת הסכום כשהחלק מגיע.

כשאנחנו מזמינים למישהו חלק מהחברה פה בארץ, אנו גובים בדרך כלל את כל הסכום לפני כי אין לנו אפשרות להחזיר אותו אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

היי,

ברשותנו יונדאי אקסנט 2007 עם בעיה בבולמי זעזוזים.

בזמן נסיעה נשמעים רעשי נקישה מהבולמים והרכב מאוד קופצני.

החלפנו בולם אחורי ימני במוסך יונדאי ביהוד והבעיה ממשיכה, נראה שיש צורך להחליף בולם/בולמים נוספים ברכב.

כיצד ניתן להיעזר ביונדאי שופ כדי להחליף את הבולמים? (הבנתי שהם רק מספקים חלפים ולא מבצעים את העבודה בפעול).

תודה,

איציק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי שופ אכן רק מספקים חלפים מקוריים (OEM).

לגבי העבודה תאמר לנו מאיפה אתה בארץ ונמליץ לך על מוסך טוב שיבצע אותה עם החלפים שקנית ביונדאי שופ.

אתה יכול גם לדבר עם יונדאי שופ 053-8095091 והם יעזרו לך במקביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם נהנתי מהשירות של יונדאי שופ לא נספר?

ביקרתי שם לפני מס' שבועות , הייתי זקוק לפילטר למזגן של הגטס שלי , המחיר היה חמישית ממה שעולה בכלמוביל, רכשתי לקיץ הקרוב וגם לקיץ הבא.

החניה היתה מעט בעייתית אבל מצאתי בסוף הרחוב - 100 מטר מהחנות (: ,

השירות מעל ומעבר. כיף לדעת שיש מקום שמהווה כמשפחה ליונדאי שלי.~!

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

קניתי לאחרונה נוזל קירור לרכב, שמן מנוע 10W40 ופקק מלוי שמן למנוע (מהמקורי החלה הזעה של שמן סביבו אז החלטתי להחליפו). המחירים לפריטים האלו היו חצי ממה ששילמתי עד כה בכמה מוסכים שונים. כמו כן, הפריטים מקוריים של יונדאי. השירות היה מצויין, פשוט התייצבתי במקום, ביקשתי את הפריטים תוך חמש דקות קיבלתי אותם, שילמתי והמשכתי בדרכי...

חסרון אחד! חנייה. המקום עמוס מבחינת מכוניות שחונות, ואין מקום להחנות את הרכב...

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

אז היום יצא לי לבקר לראשונה ביונדאי שופ לרגל יישור קו רציני שהולכת לעבור יונדאי גטס ברת מזל.

מה אגיד ומה אומר, יש שם ה-כ-ל ליונדאי וקיה, חלקים מקוריים או תחליפיים קוראנים, מחירים מצויינים ושירות מעולה!

החנייה באיזור אכן בעייתית אך ברחוב הסמוך קיים חניון גדול, שלפחות בשעת הצהריים של חול המועד סוכות היה עם לא מעט מקומות פנויים, 12 ש"ח לשעה. לא נורא.

ממליץ בחום ורוצה להודות במיוחד לשלי (שגם חברה פה בפורום) על שירות מהיר, מקצועי ומכל הלב.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...