Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי שופ - חלקי חילוף מקוריים ליונדאי - 053-8095091 - חוות דעת גולשים

לוקי2
שימו לב! השרשור הזה בן 2362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יונדאי שופ

רק אצלהם מצאתי שמן SP3 לגיר, יחד עם פילטר גיר מקורי, ברבע מהעלות של מוסך מורשה.

יחס נהדר, וגם טיפים מעולים לתחזוקת הרכב.

והכי חשוב : חניה בכניסה לחנות, כי קשה מאוד למצוא חניה באזור.

ממליץ בחום

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

ממליץ בחום על יונדאי שופ.

שירות טלפוני סבלני ואדיב. בנוסף, ליאור משיב לשאלות במיילים באופן פרטני וממצא גם אם לבסוף לא ביצעת כל רכישה.

מומלץ!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון של כמה שנים עם החנות הזאת - השירות טוב ,המחירים מעולים ,הכי חשוב חלקים מקוריים!

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לפניי מספר ימים רכשתי אקסנט 2008.

בחיפוש באינטרנט התוודעתי ליונדאי-שופ.

התכתבתי עם ליאור מספר פעמים , ורכשתי אצלו מספר חלפים מקוריים לטיפול 90000 לאוטו.

ברצוני לציין את היחס החם והמיקצועי , וכן את המחירים השפויים להם זכיתי.

כמו כן התכתבתי עם ליאור מספר פעמים , ותמיד זכיתי לקבל תשובה תוך 24 שעות.

ברצוני לציין את הידע הרב והמיקצועיות הרבה שליאור נחן בהם.

זוהי תודעת שירות במייטבה !

אכן , יונדאיי שופ היא יוצאת דופן בתחום המוטורי בישראל , וניכר שטובת הצרכן מול עינייהם !

כל הכבוד לכם שם ביונדאיי שופ !!!

עוזי

תל-אביב

~רועי~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן מקום מאד מקצועי ואטרקטיבי מבחינת מחירים

לחלפים מקוריים של יונדאי .

ליאור אשף בחלקי חילוף שעובד עם תוכנות חלקים מקוריות

ונותן שרות מצויין .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו  במוסך אם הדרך נהנים מהשרות המצוין של ליאור, אין חלק מקורי ליונדאי שהוא לא יספק, והמחירים - שווים לכל נפש.

כל הכבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם

ברצוני להמליץ בחום רב על יונדאי שופ

ליפני כחודש רכשתי יונדאי אלנטרה שנת 2001 ומיד קראתי את חוות הדעת שכותבים פה על החנות ולאחר כמה שיחות טלפון הגעתי אל החנות והבנתי למה כולם ממליצים עליה , ליאור ידע להביא לי את החלקים המדויקים והאורגינליים של הרכב אחד על אחד כמו שיצאו מהמפעל ובמחיר ששווה לכל כיס , ובנוסף אל ליאור יש שם צוות נפלא של אנשים (פנחס ואלי) שנותן שרות ברמה גבוהה מאוד .

לאחר מכן הייתי צריך להתאים מפתח רזרבי לרכב שזה לא דבר כל כך קל להשיג ועוד מקורי של יונדאי

לאחר הבקשה הטלפונית פנחס ידע להתאים לי את המפתח המדויק וגם שלח אותי לבחור שישכפל ויקודד לי את המפתח .

בקיצור ולעניין כל מילה נוספת מיותרת השרות הוא אדיב וברמה גבוהה ממליץ בחום רב לכל בעל יונדאי בישראל וכן ירבו בעלי עסקים ובעלי מקצוע ונותני שרות מהסוג של יונדאי שופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נדלקה לי נורת CHECK ביונדאי גטס. בבדיקה שנעשתה במוסך נקבע גשש חמצן פגום. המחיר במוסך היה מעל 1,000 ש"ח. בחנות יונדאי שופ מצאתי הגשש בחצי מחיר. בעל המוסך אשר הרכיב לי הגשש שהבאתי לו מיונדאי שופ טען שמדובר בחלק מקורי וכמובן שלא יכול להיות שמצאתי הגשש במחיר הנ"ל. הצטערתי שלא הבאתי את כל חלקי החילוף למוסך לפני הטיפול ( שלמתי 420 ש"ח לא כולל מע"מ עבור גומיה לציריה - נראה לי הזוי .כמובן שהמחיר הנ"ל הוא לגומיה ולא לעבודה שחוייבה בנפרד ).

בקיצור, לבעלי יונדאי הזקוקים לחלקי חילוף אני מציע שתבדקו בחנות יונדאי שופ.

אינני מכיר את בעלי החנות והנ"ל נכתב רק לטובת הציבור הזקוק לחלקים עבור יונדאי במחיר שפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ממליץ בחום!

יחס אישי אדיב ומהיר!

לפני שבוע הגעתי למקום לקנות חלקים לטיפול ליאור בעצמו הראה לי תעודות שמאשרות שהשמן שהוא מוכר תואם מפרט יצרן ! החלקים מקוריים קיה מוטורס ומחיר מעולה .

ממליץ רחוב התושיה בתל אביב לקראת סוף הרחוב בצד שמאל .

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שקוראים לזה יונדאי שופ-קוריאה פלקון הוא מוכר חלקים מקוריים גם לרכבי קיה .

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מהם לפני חצי שנה בערך חלקים לטיפול 60,000 לגטס. מחירים נמוכים ויש לציין שהיחס שנתנו לי היה מעולה בטלפון. החלקים נשלחים עם שליח עד למוסך שבו טיפלתי ברכב. פשוט תענוג.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש אחלה ניסיון עם יונדאי שופ,בערך ב500 ש''ח סגרתי את כל החלפים לטיפול 10 אלף,פלוס כמה דברים שהלכו לי ברכב,אפילו היה להם את הפקק למיכל מיי וישרים :lol:

ואיפה החניה שם אם אפשר לשאול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
גם לי יש אחלה ניסיון עם יונדאי שופ,בערך ב500 ש''ח סגרתי את כל החלפים לטיפול 10 אלף,פלוס כמה דברים שהלכו לי ברכב,אפילו היה להם את הפקק למיכל מיי וישרים :lol:

ואיפה החניה שם אם אפשר לשאול?

לגביי החנייה, זה נושא כאוב. אנחנו נמצאים בתל אביב כי מפה יוצאים כל המשלוחים.

אפשר לבקש משלוח או לבוא בשעות הבוקר המוקדמות או לבוא בשעות הצהריים המאוחרות/אחריי הצהריים.

אנחנו בדרך כלל נמצאים פה עד מאוחר.

מעבר לזה, אם באים לקחת חלקים לכמה דקות, אין בעייה לעמוד על המדרכה ממש בפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...