Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אמ הדרך - מוסך כללי מתמחה בפיג'ו וסיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

gadiron
שימו לב! השרשור הזה בן 2943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן לומר זאת גם אם המשמעות היא שאני אמתין יותר זמן בתור כי כשמגיע אז מגיע, מוסך אם הדרך הוא הסוד השמור שלי מזה זמן רב בכל הקשור לטיפול בפג׳ו שלי מכל בחינה שניתן לחשוב עליה, היחס המקצועי והפירוט הרב לו אני זוכה כל פעם שאני מגיע המחירים ההוגנים והליווי הצמוד טלפונית לפני כל תיקון שמתבצע, הקשר האנושי והאינטילגנטי של אנשי המוסך עימי וכמובן אמנון המקצוען בעלי המקום שנמצא לעזור עם סבלנות אין קץ בכל בעיה. לא, זה לא מוסך כזה מהגדולים עם 30 אנשי צוות מנוכר שבו אני כמו מספר בתוך עדר שלם של אנשים שמחכים בחדר ההמתנה במשך שעתיים, מדובר במוסך קטן מקצועי ואינטימי שנותן התראה לבוא ולקחת את הרכב אחרי תיקון ובאמת כשאני מגיע זה מוכן והתיקון מבוצע לעילא ללא דופי, מה שאומרים לי זה באמת מה שקורה, טעם אחר ומומלץ בנוף המוסכים, כמו שמוסך באמת צריך להיות במחיר הוגן עד מאוד עם אנשים הוגנים עד מאוד. כל הכבוד למוסך אם הדרך !

בברכה

איילון בירנבוים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכל חברי הפורם.

ברצוני להמליץ לכם על מוסך מיוחד במינו עם שרות אמין אדיב וטוב,

כמובן שאני מתכוון למוסך אמ הדרך שנמצא ברחוב הרכב 12 תל אביב

אמנון הבעלים של המקום נותן שרות מכל הלב ויחס חם,

אתמול נתתי להם את הרכב לטסט אמנון וויטלי עדכנו אותי

במהלך כל היום על הנעשה.

היום קבלתי רכב מושלם!!! אם היו דברים שרציתי שיוסיפו לרכב מבחינת איבזור הם עשו בלי שום בעיה ומהר.

אין מילים עושים את עבודתם נאמנה.

אני ממליץ מכל הלב לכל גולשי הפורום על מוסך אמ הדרך

תודה לכולכם הייתם עשר!!!!

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם עוד פעם אני אגבאריה מחמוד ואני ממליץ מכל הלב על מוסך אמ הדרך, המוסך הכי טוב בפיגו. עם כל הבעיות שהיו בפיגו 307 שלי נפתרו בעיות בחשמל ומחשב גיר עכשיו הכל תקין והאוטו נוסיע חלק. תכנסו למוסך אמ הדרך ותראו בין מוסך ומוסך הם אלופים במקצוע. הרבה תודה לבעל המוסך אמנון ולעובד הזהב ויטאלי המקצוען תודה הרבה לכם ותמיד בהצלחה!!!לא קשה לגיע לתל-אביב רחוב הרכב 12 (המסגר) בהצלחה:wave:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום אני מעוניין להחוות את דעתי על מוסך אמ הדרך

הייתה לי בעיה שההגה משך שמאלה חזק, לפעמים צף על הכביש

התקשרתי מראש לקבוע תור

הגעתי, חיכו לי, מסרתי את הבעיות מסרתי את האוטו והלכתי

אחרי שעה וחצי התקשרו ומסרו מה הבעיה, את המחיר והכל.

מקצועיים מאוד, האוטו לא מושך, לא גורר ולא צף.

תוך שעה נוספת האוטו היה מוכן.

אני רגיל ממוסך מורשה שאני משאיר את האוטו ליום-יומיים.

עם זאת אני גם אסתייג מאחר וציינתי שהשפריצר השמאלי לא פועל, אמרו שיסדרו ולא סידרו.

אז נכון הייתי צריך לבדוק כשבאתי לקחת את האוטו, אבל הייתי באמצע שיעור והם רצו לסגור מוקדם באותו יום.

לכל אחד מגיעה הזדמנות נוספת, ניפגש עוד חודש וחצי בטיפול.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני להמליץ בחום על מוסך אמ הדרך בתל אביב, בהנהלתו של אמנון.

לאחר מס׳ טיפולים שונים ותיקונים, זה רשמי - מצאתי את המוסך לפיג׳ו 206 שלי.

אמינות, מקצועיות רבה, סבלנות וחמימות הם רק חלק ממה שנמצא תחת גג הפח.

תענוג בכל פעם.

אמנון מנהל את המקום בנועם ורוגע וכך גם צוות המכונאים. כן ירבו. מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום, מבקש לשתף את כולכם בחוויה מאוד נעימה ומוצלחת. זה מה שנקרא "לסמוך על מישהו בעיניים עצומות" אבל במלוא מובן המילה. שלשום נדלקה לי ברכב סיטראון C4 מודל 2007 נורית STOP. ניסיתי דרך פורומים שונים לברר את פשר הנורית, ונתקלתי בתשובות של אמנון מאמ-הדרך. זה לא שהוא ענה בדיוק על מה שחפשתי, אבל משהו בו יצר אצלי מייד רושם של אמינות. התקשרתי אליו וקבלתי את חוות דעתו...ועם גרר (יש רגעים שאתה פתאום שמח שיש ביטוח...ושהוא כולל גם כמה צ'ופרים) הפנתי את הרכב אליו. לא אכנס לכל הפרטים, אבל עד לרגע זה לא הייתי אצל אמנון, למרות שאני תל אביבי וגר 6 דקות נסיעה מהמוסך. הבנתי והתרשמתי ושוכנעתי בשיחות איתו ואם העובד המסור ויטלי, שאני בידיים טובות! אני יודע שמוסך אחר כבר היה חוגג על התקלה שלי, אבל אצל אמנון מאמ הדרך...פיענחו את מקור התקלה (לא היה לחץ שמן) ותיקנו אותה ורק אותה! בלי בלבולי שכל והחלפת מנועים ושסתומים ושאר ירקות...בעלות שפויה של מאות שקלים. אני מבחינתי מצאתי השבוע את המוסך שכנראה ילווה אותי לשנים הבאות...ממליץ בחום גם לכם לנסות.

סעו בזהירות. יניב:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים נכשלתי בטסט על בלמים אחוריים, חיפשתי באינטרנט איפה מתעסקים עם בלמים, מצאתי את אמ הדרך באתי אליהם. סידרו את לי הבעיה תוך שעתיים ניגשתי לטסט ועברתי בהצלחה! תודה רבה לצוות המקצועי של אמ הדרך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תדמינו יום חם פקק אין סופי והמזגן מפסיק לעבוד,

קללות לכול כיוון מכות על הדשבוד וכלום נכנסתי למוסך התישבתי בחדר ההמתנה

ולהפתעתי לאחר כמה דקות שוחררתי לדרך עם ארטיק קרח ובלי חיוב התברר שאחד החוטים ניתק והוא הוחזר למיקומו

ושלום לחום

Zx 1995 Ed

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב

אז חזרתי לאם הדרך

לטיפול שנתי + הכנה לטסט.

שוב קבעתי מראש, שוב חיכו לי.

אחרי שעה בערך הודיעו מה התקלות.

אחרי שעתיים נוספות האוטו היה מוכן.

יומיים לאחר מכן האוטו היה בטסט,

הכי מהיר שהיה לי. בלי תקלות או מבדק חוזר.

אז אני אגיד כאן

תודה רבה על הטיפול

למרות שאני גר בנס ציונה, אני אשמח לבוא בעתיד שוב למוסך אם הדרך.

ממליץ בחום.

נ.ב. סידרו את השפריצר.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי עם הפג'ו שלי לתקן את המזגן (התקלקל בשיא החום). עשו עבודה מקצועית ומהירה. גם המחיר היה סביר (יש לי הרגשה שבמורשה היו לוקחים יותר, הרבה יותר). ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ברשותי פיג'ו 206 שנת 2002

אני שמח שיש פורום שבו אני יכול להביע את הערכתי לגבי השירת האדיב, המקצועי והישר.

לפני כשבוע האוטו נכנס לטיפול במוסך אם הדרך, כשהסתיים הטיפול בדרכי הביתה הרגשתי שאני

נוהג ברכב חדש מהניילון. נקי שקט ומתואם כפי שלא היה מעולם.

תודה רבה ושנה טובה.

איסי והילה דקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הגעתי לפני שבוע עם לאנסר שנת 2000 עם 370000ק"מ במונה , לאחר 6 שנים שבוצעה החלפת חגורת טימינג במורשה

החלפתי סט טימינג ומשאבת מיים כולל החלפת גלגל שיניים במערכת שהתגלה כסדוק .

קבלתי שרות אישי מאנשי המוסך ,ניתן לראות ולהתייעץ עם ויטלי ואמנון במהלך פירוק ווההרכבה.

ניצלתי את הזמן והחלפתי נוזל בלמים וניקוי בלמים האחוריים בדרך הנכונה ללא קיצורי דרך . המוסך משתמש בחומרים מהליגה הלאומית שאין משתמשים ברוב המורשים.

הגעתי למקום אחרי עיון באתר הביית וביקור במקום לקבלת הצעה מסודרת בכתב. ואכן קיבלתי . והחשבון הסופי היה קרוב למצופה

החיסכון ממורשה כ 30 אחוז פחות . החסכון העיקרי הוא במחיר החלפים.

ממליץ להגיע . מדובר במוסך של "בעלי מקצוע" מסודרים ללא פוזות. יש עם מי לדבר אדיבים ומקצועיים.

מועדים לשמחה

רמי- מושב י"ד רמב"ם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה לספר לכם על הביקור במוסך אמ הדרך. קראתי כאן את כל הביקורות הטובות והחלטתי לעשות את הטיפול אצלם. יש לי סיאט איביזה ספורט מודל 2011, נכנסתי למוסך אחרי שהזמנתי תור לביצוע טיפול שיגרתי.

התקבלתי בחיוך. פתחו לי כרטיס תיקון, בחיים לא ראיתי מוסך כזה, העלו את הרכב על הליפט, העובד ניגש למחשב המוצב באולם המוסך, הכניס את פרטי הרכב והוציא רשימת פעולות לביצוע ועשה את הטיפול בדיוק לפי הרשימה.

עובדים שם בדיוק לפ הוראות היצרן ועושים רושם מקצוענים לאללה.

מומלץ ביותר, בטוח אחזור לשם.

נורצית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, גם אני הגעתי למוסך אם הדרך אחרי ש"שבעתי" ממוסכים "מורשים" שלא פתרו לי את הבעיה ומומסכי השירות של החברה שחוררו לי את הכיס.

ברשותי פיזו 206 שנת 2002 אוטו', יד ראשונה והרכב משרת אותי נאמנה מיומו הראשון אצלי (רכב שני בבית). הרכב מטופל בזמן אצל מוסך מורשה וכל מה שהיה צריך להחליף עקב בלאי טופל, לא חסכתי דבר.

מזה זמן רב שמד החום הרכב מראה טמפרטורה נמוכה מדי או גבוהה לעיתים אפילו מגיע עד הקו האדום, אבל המנוע עצמו אינו חם ולזה לא נמצא פתרון.

את מוסך אם הדרך הכרתי אחרי שקראתי ביקורות בפורומים השונים ואז החלטי להרים טלפון ולדבר את קול אנושי.

ענה לי אמנון בעל המוסך ולאחר ששטחתי בפניו את הבעיה הוזמנתי לבדיקה ללא עלות.

הגעתי למוסך בשעה 7:30 בבוקר שם חיכה לי ויטלי שקיבל אותי בסבר פנים יפות ואמר לי שיהיו איתי בקשר.

במהלך כל היום היו איתי בקשר והוסבר לי על כל חלק ועל כל בעיה שהיה צריך לטפל בה (כולל חובה/רשות).

אכן היה טיפול ארוך מאוד (הרכב בילה שם יומיים) אולם אז נפל לי האסימון איך אותו מוסך מורשה קבוע שהייתי אצלו (מוסך של חבר) היה טיפולים נטו בעחויות זניחות. בכל זאת רכב בן 10 שנים, מה חלקים לא מתבלים?

שורה תחתונה, התקבל רכב תקין יותר ללא בעיות חום במד החום (התברר שבמוסך הקודם הסירו את הטרמוסטט ולא החזירו אותו חחח)

הרכב נוסע חלק... כאילו רעננו אותו וזה עושה את ההבדל בעשרות אחוזים.

לגבי צוות המוסך, אציין שכבר עם שיחת הטלפון עם אמנון וכבר שנכנסתי למוסך הרגשתי מעין בטחון כזה שפה לא הולכים לעבוד עלי.

מדובר במוסך מקצועי ביותר ואמין שמשתמש בחלקים תקניים בלבד עפ"י מפרט הרכב... לא עושה הנחות בפתרון הבעיה ואומר רק ההמלצות שלו במפורש. יחד עם זאת הוא אינו מכריח לעשות שום דבר שבעל הרכב לא נותן אישור עליו.

תודה רבה על השירות

ובוודאי שניפגש בטיפולים הבאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...