דף 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 2345
מציג תוצאות 61 עד 70 מתוך 70
    נהג שודים (> 1000 הודעות)

בעניין: מוסך גבע - מוסך מומחה לפיג'ו וסיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

ובכן, לאחר התלבטויות רבות, בעיקר בפורום. החלטתי להמיר את דתי לצרפתית. בחודשים האחרונים רכשתי לי c4, c3, ועוד 207 לאחי. הסיבה המרכזית היא תחושת הרוגע והשלווה הננסכת בך כשיש מוסך אמין ומקצועי שמטפל בך.

יישור הקו שעשיתי ל c4, ולאחריו בדיקת הקניה המאוד מרשימה של יוסי על ה207, מעל מחצית השעה של בדיקות כולל מחשב ליפט ונסיעת מבחן. כשביקשתי לשלם יוסי פשוט סירב!
    אני מגיע מבית שאן לטפל, ואחי יגיע מגוש עציון.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

2. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

חזרתי שוב לחזק את ההמלצה של מוסך גבע. היום ביקרתי במוסך לטיפול ענק לרכב שלי.
    החלפה של נוזל בלמים, נוזל קירור, החלפת רצועת אביזרים כולל מותחנים, טיפול גדול (החלפת כל המסננים לרכב).
    הסבלנות, המקצועיות (גם של העובדים - לא רק הבעלים), האכפתיות והמחירים הטובים מחזירים אותי לשם כמו משיכה בין ברזל ומגנט.
    המוסך תמיד מלא שם ובכל ביקור שלי במוסך אני רואה אנשים מרוצים. גם אנשים שאני ממליץ להם על המוסך ומגיעים עצמאית מאמצים את המוסך בשתי ידיים.

אלעד

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

קצת באיחור, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא.

30.12.16, יום שישי, יוצאים מהחניה של הסופר, עמוסים בקניות, עוברים את המחסום וה-c5 העתיקה שלי מסרבת לזוז מעבר למהירות זחילה. מבט מהיר מגלה שב-1500 סל"ד הרכב נחנק ושנורת service דלוקה. אחרי 2-3 נסיונות כיבוי והנעה מחדש הבעיה לא נעלמת.

גרר, הקפצות הביתה, בלאגנים - הרכב נגרר לגבע וממתין עד יום ראשון. כמובן שבארוחת הערב המשפחתית של שישי כולם מתעניינים בגרוטאה התקועה...

חיתוך מהיר לראשון בבוקר - אבחון מהיר של יוסי מצביע על צורך בניקוי ולימוד מצערת אלקטרונית. בצהריים הכל כבר כמו חדש, בעלות שעת עבודה.

לכאורה, סיפור פשוט. רק בארוחת הערב המשפחתית בשבת הבאה, כשכולם הופתעו מהעלות הנמוכה, הבנתי שבעצם, הצלחתי להכניס c5 בת 10 על גרר למוסך ולצאת עם רכב תקין בעלות שעת עבודה - לא הישג פשוט בימינו. והכל במקצועיות, במהירות ובצורה הכי חברית שאפשר.

אז שוב - הפרחים לגבע. אין עליהם.
    “For I am a bear of very little brain, and long words bother me”

המלצה משולשת נוספת:

הראשון - אתם יכולים למצוא את השרשור של הקנייה של ה-206 שלי. הרכב טופל במוסך גבע ויצא במצב מכני חדש!

השני - מגיע בשעה 07:00 עם הרכב של אחותי (306 סדאן) לטיפול שנתי, הכנה לטסט כולל אישור בלמים והטסט עצמו. יוסי משחרר אותי ישר לעבודה ומכניס את הרכב לעבודה במוסך. 3 דקות ואני בחוץ. במשך היום יוסי מעדכן אותי לגבי המצב וכשמסיים מודיע לי.
    הגעתי אחה"צ לאסוף את הרכב והרכב נקי ושטוף. יוסי מסביר מה עשה ומראה את החלקים שהוחלפו.
    המחיר הגיוני ויוצאים מרוצים.

השלישי - חבר מחפש לרכוש רכב גדול ובזול. מחפש ומוצא 407 שנת 2011. אני ממליץ לו על לבדוק את הרכב לפני הקניה אצל החבר'ה במוסך גבע.
    מגיע. בשעה שנקבעה והליפט מחכה ריק. בודקים את האוטו מכל הכיוונים וגם מחברים למחשב. הרכב כל כך טוב שהעסקה מתבצעת וכולם מרוצים.

זהו להיום.. נפגש בקרוב .
    (ככה זה שאני אחראי על כל המכוניות במשפחה).

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של רועי עוזרי

מצטרף להמלצות על גבע.

באתי עם חבר והרנו פלואנס שלו מירושלים, בעקבות בעיה באחד החוטים של הנורת חניה.
    תוך מספר דקות כבר יצאנו לדרכנו לירושלים.

אין על יוסי, רונן והצוות שלו!
    רועי

הבעיה: 306 של אחותי שלא מניעה. יש חשמל והכל. משחק עם הכבלים של מצבר הביא התנעה. בנוסף, מזגן הפסיק לקרר. התקינות חשובה מאוד לכן אין פשרות באחזקת הרכב.

הפתרון: החלפת נעלי כבל למצבר, תיקון צינור גז של מזגן.
    המזגן מקפיא בשניה וקר מדי באוטו. נחכה לקיץ להנות ממנו כמו שצריך.

ההמלצה: הרכב הגיע בבוקר מוקדם למוסך. השארתי לו מפתח ויד חופשית לתיקון. בפועל, יוסי בדק את הרכב במקצועיות והתקשר לתת את הדיאגנוסטיקה ונתן את האופציות מבחינתו לתיקון. המחיר הוגן מאוד ואני ממליץ לכל אחד עם או בלי רכב צרפתי להיכנס למוסך.

אלעד

שוב אני..

היום ניגשתי להחליף מצמד ב-C3 Picasso במוסך. לא קבעתי תור במיוחד ולמרות החג התקבלתי ללא בעיה. הסברתי מה אני רוצה לעשות ולקחתי רכב חלופי כדי להמשיך בסדר היום שלי. תוך כדי שאני בעבודה, קיבלתי עדכונים ותמונות. לאחר 6 שעות הרכב כבר היה מוכן והחלקים הישנים מחכים לי ליד הרכב.

כל הכבוד לצוות של המוסך. אמשיך להמליץ על המוסך.

אלעד

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של deltaHF

לא מזמן ה306 GTI שלי עברה אוברול (או חצי למי שמתעקש). זה היה מתוכנן עקב הק"מ שהרכב כבר צבר אבל לקח לי הרבה זמן "להכין את עצמי נפשית". ככה זה כשאתה נקשר לרכב רגשית
    לפני שהכנסתי את הרכב הוסבר לי מה הולך להתבצע, בוצע תיאום ציפיות והסבר על בעיות שיכולות לצוף ועלויות משוערות.
    מי שמכיר אותי יודע שאני לא משאיר את הרכב ללא השגחה. הפעם עבודה של כמה ימים אז לא היתה לי ברירה.
    יוסי ורונן דאגו לשמור לי על הבייבי (כיסוי לשטיחונים,כנפיים,מושבים) ולעדכן בכל שלב - טלפונית, תמונות וסירטונים בוואצאפ, מענה לשאלות שעלו לי תוך כדי על הדרך. כל זה למרות שיש לחץ במוסך.
    עכשיו אני כבר לקראת סוף ההרצה והרכב מרגיש מעולה! עובד עגול וחלק מתמיד ומוכן להמשיך לעבוד קשה

אז יוסי, רונן ואחמד המון המון תודה על ההשקעה, הסבלנות, המקצועיות והרגישות.

שם: 13913982_1245807565453436_5911207263657099478_o.jpg - מספר צפיות: 54 - גודל: 531.7 קילובייט
    ציטוט אושריקו כתב: הצג הודעה
    התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !

נהג שודים (> 1000 הודעות)

אמלק: הייתי מבסוט אש מטיפול תקופתי בc4 2008 שלי.

איזה כיף זה להגיע למוסך גבע. נכון! שעתיים נסיעה מבית שאן. אבל הרוגע הנפשי שלי,הסבלנות של הצוות-שאדי, יוסי ורונן, הידיעה שהאוטו מטופל בידיים מקצועיות ומנוסות ושלא מנסים להכניס לך הוצאות מיותרות - שווה כל ליטר דלק וכל דקת זמן.
    בקיצור - טיפול תקופתי, הודיעו לי שהטיפול הבא תידרש כנראה החלפת ברקסים, הראו לי את הכל, ונהניתי מכל רגע
    תודה מיוחדת גם למלטבשי שהכיר לי את המקום ומלווה כל הדרך.

11. הסימלון של מנהל-המערכת

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Lucifer Morningstar

חייב להקדיש כמה דקות מזמני כדי לכתוב ביקורת משבחת מאוד על מוסך גבע בכלל ויוסי בפרט.

שמעתי על המוסך לראשון כאשר החלטתי שהרכב הבא שלי יהיה פיג'ו 208 GTI ושמעתי מספר המלצות על מוסך גבע, גם הגעתי לדיון הנ"ל בפורום ונדהמתי שיש כל כך הרבה תגובות ואף לא ביקורת שלילית אחת. ברגע שהתחלתי לדבר עם יוסי - הבנתי מיד מדוע.

התוכנית היתה לקחת אחת לבדיקה אצל יוסי ובמידה ותתבצע עסקה - גם להגיע אליו ולטפל בכל התקלות שהתגלו.

לאחר מספר שבועות של חיפושים, ולאחר שמועמדת מבטיחה מאוד נחטפה לי מתחת לאף (כבר קבעתי עם המוכר למחרת וכמה שעות לאחר מכן הרכב נמכר) אתמול סוף סוף הגעתי עם מוכר של אחת ליוסי על מנת שיבדוק את הרכב.
    אציין שיוסי עונה בוואטסאפ מאוד מהר, דבר אשר בספר שלי אישית הוא בונוס גדול מאוד.

הגענו אני והמוכר בשעת צהריים למוסך גבע בתל אביב על מנת לבדוק את הרכב.

כבר עברתי כמה בדיקות של רכבים ספורטיביים בשנה האחרונה, כולל בדיקות אצל חלק מהמוסכים הכי מומלצים בארץ לאיטלקיות: אוטואיטליה ומוסך שמשון ביהוד.
    אף אחת מהבדיקות לא התקרבה לבדיקה של יוסי. עדיין לא יצא לי לראות בדיקה כל כך יסודית. יוסי בדק את הרכב לפחות 40 דקות וכל זה כשמראש הוא יידע אותי שהבדיקה לא עולה כסף. כל מה שהייתם רוצים לראות בבדיקה היה שם, ובפרט התבוננות קפדנית תחת הליפט, בדיקת דיאגנוסטיקה באמצעות מחשב ונסיעת מבחן.

לאחר שהתיישבנו במשרד יוסי התחיל להסביר מילולית על כל הדברים - כולל literally הדגמה על חלקים קיימים (מה צריך להחליף, מה לא עובד, מה צריך לעשות וכו').

מעבר למה שהמוכר אמר לי שצריך להחליף יוסי גילה עוד מספר דברים ונתן הצעת מחיר הוגנת מאוד (בדקתי עם מספר בעלי 208GTI עלויות משוערות וכולם זרקו השערות של לפחות 2000-3000 מעל ההצעה של יוסי)

ביום העברת הבעלות אני והמוכר נפגשנו אצל יוסי והשארנו שם את הרכב, נתנו לו את המפתח ומשם המשכנו להעברת בעלות. לאורך היום יוסי דאג לעדכן בוואטסאפ את מצב העבודה של הרכב כולל תמונות. מספר חלקים קטנים ולא מאוד יקרים דרשו החלפה מעבר לאנליזה המקורית - יוסי דאג לצלם את החלקים לי את החלקים הישנים ואת החלקים החדשים שהוא שם במקום.
    כשבאתי לקחת את הרכב החברה במוסך דאגו לעשות נסיעת מבחן אחרונה על מנת לוודא שהכל תקין ב 100%. הרכב נשטף וחזר אלי נקי.

באמת חווית מומלץ מאוד, עד כמה שהגעה למוסך יכולה להיות חוויה מומלצת.
    Peugeot 208 GTi

דף 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 2345

נושאים דומים

1. מוסך זיסו - מוסך כללי בתל אביב - חוות דעת גולשים
    By מדריך העסקים של carsforum in forum פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 10/03/16, 14:56
  2. תגובות: 101
    הודעה אחרונה: 07/03/16, 10:57
  3. מוסך אפ"ק - מוסך לכל הרכבים בתל-אביב - חוות דעת גולשים
    By מדריך העסקים של carsforum in forum פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    תגובות: 3