Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורן שרותי רכב - מוסך מומחה לפג'ו סיטרואן רנו בחולון - חוות דעת גולשים

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני הגעתי למוסך אורן שירותי רכב לאחר המלצות בפורום..

בוצע טיפול החלפת טיימינג ומשאבת מים לפיג'ו 308 ע"י ויטלי התותח ובערב כבר היה מוכן.

עוד קודם עזר לי בבעיה עם המזגן שהפיץ ריח רע, נתן טיפים והרגשה שיש על מי לסמוך.

רק שבחים יש לי על המקום ועובדיו, מרוב שהייתי מבסוט השתכנעתי להירשם לאתר ולכתוב תגובה ראויה.

שאפו ותודה!

עוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה לויטלי ואורן על הטיפול המסור ב2 הרכבים.

כמו תמיד הרגשה של משפחה,יחס אישי מקצועי ואמין.

רועי

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היום קפצתי למוסך המדובר אחרי הרבה ביקורות שקראתי פה, לא משהו רציני, החלפת נוזל בלמים,

אורן כניראה היה חולה כי לא היה שם, ויטלי ארתור ועוד שני בחורים שברח לי השם שלהם היו שם,

מה אני אגיד? מאוד מקצועיים, עשו את העבודה לאט וביסודיות, ועל הדרך החכמתי קצת :)

כל הכבוד חברים ! תודה על השירות! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התחדשתי ברנו מגאן 2 2009 שטופלה כל חייה במוסך מורשה יבואן.

הגעתי לאורן בכדי לבצע יישור קו לאחר הקנייה וטיימינג מאחר ולא היתה קבלה על ביצוע טיימינג.

בבדיקה כללית שביצע אורן התגלו עוד מספר רב של ליקויים כמו תרמוסטט דולף, צלחות בלם קדמיות שחוקות ואחוריות

סדוקות!! (למרות שלפי פירוט הטיפולים שהרכב עבר הוחלפו צלחות בלם אחוריות לפני שנה) וכמובן הטיימינג.

בקיצור יצאתי עם טיפול יקר אש!!

יאמר לזכותו של אורן שהוא היה מאוד אמפטי לעלות הגבוהה ונתן הנחה גדולה בעלות החלפים והפחית את שעות עבודת

המוסך בחשבונית בכדי להוזיל את החשבון.

על איכות החלפים ואופן הטיפול ברכב אין מה להרחיב - החלפים והטיפול ברמה הגבוהה ביותר.

ומגיעה גם תודה ענקית לויטלי שנשאר עד 19:00 בערב בכדי שאוכל להוציא את הרכב באותו היום וכל זה כשבאותו

היום חל יום האישה! (האמת, אולי בגלל זה הוא נשאר עד מאוחר והוא צריך לומר לי תודה...)

בכל אופן, מצאתי מוסך שיטפל במגאן שלי, בתקווה פעם בשנה.

אני מאוד ממליץ על אורן שירותי רכב גם מבחינת יחס וכמובן מבחינת איכות חלפים ועבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגעתי למוסך לשם התקנת מערכת מולטימדיה תואם מקור למגאן 2.

מדובר במערכת 2 חלקים PLUG AND PLAY, אבל בדיעבד מדובר בעבודה לא כול כך פשוטה.

אורן קיבל את הרכב והתחיל לעבוד על התקנתה של המערכת.

אורן התקין את המערכת בסבלנות ומקצועיות, תוך כדי גם הסביר ונתן יחס אישי.

בסופו של יום, עוד מגאן 2 (לא יודע כמה יש כאלה עם מערכות מקוריות בארץ) יצאה לדרך עם מערכת תואם מקור שמשדרגת בכמה רמות את פנים הרכב ואת חווית המשתמש.

יצאתי מבסוט עד השמים.

תודה רבה רבה רבה :-).

לקינוח תמונה של המערכת מותקנת:

yvQQXc1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הגעתי לאורן שירותי רכב עקב הנושא הזה כדי לעשות ישור קו רציני למזדה 2 2008.

קיבלו אותי בצורה מאוד נחמדה במוסך, העלו את הרכב שלי על ליפט לבדיקה חינמית למרות שהקדמתי את הביקור שלי ביום והגעתי ביום מאוד עמוס.

פגשתי את אורן, ויטלי ואת ארתור וקיבלתי מהם יחס טוב מאוד ושירות ברמה גבוה.

למרות שאני בן אדם עם ידע טכני בסיסי בלבד ברכבים הוסבר לי בסבלנות על כל הדברים שמומלץ לתקן ונתנו לי לראות ולהבין בעצמי מה פשר התקלה ולראות ויזואלית איך זה נראה ברכב שלי ואיך זה אמור להראות כשזה תקין, בנוסף לא אמרתי לאורן שבדק את הרכב שלי שהרכב עבר טיפול של שמנים ופילטרים ואורן ראה את הכל ואכן אמר שאין צורך להחליפם כי הם חדשים ונקיים (אמינות שלא רואים הרבה בימינו!).

לאחר שהרכב ירד מהליפט אורן יצא איתי לסיבוב של כ10 דקות עם הרכב שכלל גם נסיע בכביש מהיר, הוסבר לי בפירוט כל מה שאפשר לסדר ברכב, כולל הצעת מחיר מסודרת ועדיפויות, הוסבר לי מה אפשר לדחות ומה רצוי לעשות בזמן הקרוב.

במהלך כל השהות שלי במוסך, אף אחד לא ניסה לשכנע אותי לעשות שום דבר, אף אחד לא ניסה למכור לי שום דבר ואף אחד לא ניסה לשכנע אותי לעשות משהו, בדיקה חינמית אכן חינמית ולא מחייבת.

מכיוון שהחלטתי לעשות ישור קו רציני, ביקשתי מאורן לעשות את כל מה שהוא הציע לי כולל כמה אקסטרות שביקשתי בעצמי.

סך העבודה שנעשה לי כללה:

החלפת צלחות קדמיות, החלפת תושבות מנוע וגיר, החלפת בולמים קדמיים, פירוק והרכבת תיבת הילוכים אוטומטים כדי לסדר נזילה שהראו לי בצורה מסודרת איפה היא, את הסימנים שלה ומה צריך לעשות כדי לתקן אותה, החלפת בלמים אחוריים, סידור רעש שעשה המזגן במשך כשנתיים, טיפול בתקלת מנורת כרית אוויר.

המחיר היה הוגן מאוד והוסבר לי בפירוט על מה אני משלם.

השארתי את הרכב וכעבור 24 שעות חזרתי לקחת אותו במצב מושלם אחרי שטיפה חיצונית ופנימית, כל התקלות אכן סודרו ובנסיע הביתה הייתה לי הרגשה כמעט כאילו הוצאתי את הרכב מהסוכנות.

לסיכום:

התרשמתי מאוד, האווירה במוסך נעימה ויש הרגשה שהעובדים אכן אוהבים את העבודה שלהם, הבעלים נחמדים מאוד ויש הרגשה של שקיפות ואין את ההרגשה הזאת שכל הזמן מנסים לדחוף לך משהו או לחרטט לך כל מיני בעיות כדי להוציא ממך כסף שיש במרבית המוסכים האחרים שביקרתי בהם בחיי.

יש שירותים מסודרים ונקיים, תמי 4, תה, קפה ואיזור המתנה הכולל ספות נקיות.

זה ללא ספק יהפוך למוסך הקבוע החדש שלי, ממליץ בחום, המוטו שלהם אכן נכון, זהו אכן מוסך לאנשים שמפחדים ממוסכים.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שמח להיצטרף לחברים הממליצים שכאן על המוסך, הגענו ל"אורן שירותי רכב" בעקבות הדיון הזה ואני שמח מאד.

הגעתי עם אחי לביצוע טיימינג בפוקוס שלו ועל הדרך בזכות האווירה המיקצועית והטובה וביזכות אורן- אחי עשה טיפול גדול כולל תושבות מנוע, בלמים ועוד ועוד.

העבודה נעשתה ביסודיות ומיקצועיות, אורן אדם מקצועי וישר, הכרתי את ויטלי וארתור (שטיפל ברכב במסירות) ששמם חוזר כאן שוב ושוב וכמו שאמרו לפניי- כל אחד ואחד מצוות המוסך מקצועי ואוהב להסביר ולענות על כל שאלה ועובד באהבה על הרכב.

בקיצור- אני ואחי ממליצים בחום ונישמח תמיד לחזור לביקור בהתאם לספר הטיפולים :lol: .

חג שמח אורן וכל צוות המוסך, תודה רבה על הטיפול בפוקוס של אחי, תודה לחברי הפורום שכאן שבזכות ההמלצות שלכם יצא גם לנו להכיר את "אורן שירותי רכב".

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שוב לפני הטסט, כמו תמיד הרכבים נכנסים לאורון וויטלי.

אין מה לדאוג, הכל קורה בדיוק כמו שצריך, הם דואגים בראש ובראשונה ללקוח, הבטיחות מעל הכל, לא דוחפים שום דבר מעבר למה שצריך.

אני כבר כמה שנים ישן טוב בלילה בידיעה שיש אבא ואמא לכל מה שקשור לנושא הרכבים.

אורן וויטלי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, נותני שרות ברמה הגבוהה ביותר.

ממליץ בחום רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בהמלצת הפורום המוסך סומן כיעד לבדיקה ביום שנדרש

השבתה של הרכב בעקבות אלטרנטור שהלך לעולמו הוציאו את הבדיקה לפועל.

נתקלתי במקצוען אמיתי (בכלל צוות של מקצוענים) . כל נקישה ורעש שנשמעו ישר זוהו וניגשו לעבודה .

שעות העבודה הלא שגרתיות (בחמש התקשרו אלי לבוא לקחת את האוטו , המוסכניק הישן שלי בחמש כבר בבית אחרי מקלחת).

המחיר ההוגן ואיכות העבודה והדיאגנוסטיקה.

למחרת התגלתה איזה בעיה מסוימת . חזרתי למוסך ואורן ישר זיהה את הבעיה בשניה נתן הנחיה לויטלי ותוך 10 דקות וללא תשלום הייתי בדרך חזרה.

כל הכבוד.

מקווה שלא נזדקק הרבה , אבל אם וכאשר - אורן הוא מוסך הבית החדש .

ממליץ בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הסיפור שלי הוא די ארוך ומעייף אך מה שהכי חשוב זו דעתי על אורן שירותי רכב, הגעתי אליו דרך קארספורום ברגע ממש קשה כשכבר לא ראיתי את הסוף לסיפור שלי עם הפיג'ו 308, התכתבנו מספר פעמים ולאחר מכן, החלטתי שאני רוצה לפגוש את האיש הזה, שעשה עלי רושם של מבין עניין ובניגוד לאחרים לא ניסה לסבן אותי אפילו לרגע. בקיצור אני ממליץ על אורן שירותי רכב, מכל הלב ומודה לו על הטיפול המסור והמקצועי. קשה מאוד למצוא מקצוענים ברמה כזאת

תודה אורן

עריכה אחרונה על ידי Iandex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני נפלתי...אין ספק שמדובר במוסך באווירה אחרת בשירות והאמינות. יישור קו גדול הפך לקל הרבה יותר בזכות הייעוץ והליווי, הרגשה שאתה באמת בידיים טובות כל הדרך וניסיון לבוא לקראת הלקוח בכל מה שאפשר (כולל חומוס).

ההמלצה הראשונה שלי למוסך מעתה והלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך שהוא בית, בכל מה שקשור למקצועיות, לרצינות, להשקעה, לנכונות, זה המקום. הפעם ביקרתי עם הסי 4 של הגברת לטיפול 90 אלף, תיאמתי כמו תמיד עם אורן וויטלי לפני, אפילו הזזתי ברגע האחרון, וכמובן התקבלתי בברכה.

תודה על הטיפול מסור ועל המקצועיות.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף להמלצה על אורן שרותי רכב.

יש ברשותי סיטרואן C4 פיקאסו 2011, בנסיעה לפתע נדלקה נורת תקלה והרכב הפסיק לסחוב, המוסך המורשה של לובינסקי ביקשו 12500 ש"ח! עבור החלפת טורבו וניקוי פיח .

העברתי את הרכב לאורן לאחר ששילמתי 600 שקל עבור הבדיקה למוסך המורשה

הגעתי למקום מאוד שונה ממה שאני מכיר, אנשים נחמדים המעניקים תחושת ביטחון, קיבלתי יחס מעולה, ויטלי ארתור ואורן הסבירו לי במשך שעה בדיוק מה הבעיות, ומסתבר שבכלל לא צריך להחליף את הטורבו!!!

החליפו קיט שרשרת תזמון וניקו את הפיח שהצטבר ובשורה התחתונה חסכו לי 8000! שקל

בנוסף קיבלתי רכב חליפי מה שבכלל לא הוצע לי במוסך המורשה והרכב שלי חזר שטוף ונקי ונוסע יותר טוב מאז שקניתי אותו.

אני את המוסך שלי מצאתי

תודה לאורן שרותי רכב

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לאורן וויטלי המקסימים על הטיפול המסור בגטס שלי-

הרכב הוכנס עם בלם אחורי שמאלי תפוס.

בבדיקה נמצא משאבת בלם גמורה סנדלי בלם שבורים ומשאבת abs עם בוכנה תפוסה.

בנוסף הוחלפו צלחות בילום והוחלף מוט מייצב עם הברגה לא תקינה.

האוטו נוסע כמו חדש וכמו תמיד הוצאתם אותי מרוצה.

לילה טוב

Sent from my iPhone using Tapatalk

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...