Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורן שרותי רכב - מוסך מומחה לפג'ו סיטרואן רנו בחולון - חוות דעת גולשים

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה גדולה לאורן.

ה-306 של אחותי החליטה שהיא לא מוכנה לנסוע קדימה. לאחר כמה טלפונים, החלטתי לשלוח את הרכב לאורן.

האבחנה היתה שיפוץ גיר. על הדרך בוצעו עבודות אחזקה שוטפת (החלפת רדיאטור VALEO בגלל התחממות במאמץ, תושבת מנע תחתונה SASIC, תותבים למוט מייצב, מחזיר שמן אחורי).

האוטו חזר אליי לפני יומיים ונוסע מעולה. בינתיים לא ראיתי התחממות כלשהי.

דבר קטן שצריך לתקן, זה הכיוון של ההגה שמשום מה זז.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמח להצטרף לממליצים.

בסניק של אמא שלי הופיעה תופעה של מתח יתר.

מדובר בסניק דור 1, 2002, שמורה עם 70,000 קמ שטופלה עד היום רק במורשה.

התייעצתי עם אורן טלפונית, נתן לי גם עזרה כשלמחלץ היו רעיונות מסוכנים כדי לחסוך גרירה.

הוחלף האלטרנטור, ואחרי יומיים הוחלף בשנית כשהתברר שהקודם פורק את המצבר בזמן שהמנוע כבוי.

שירות מצויין, הצוות במוסך מקצועי , מיומן ומאוד נחמד.

כיף לדבר עם ויטלי או ארתור על מכוניות. מרגישים שהם אוהבים רכבים.

בטוח שניפגש שוב.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הכנסתי את ה- 107 לטיפול לפני טסט. (בסוף התברר לי, שהרכב זקוק להרבה יותר מזה)

האוטו אצלי כשנתיים ולפני כן, סביר להניח שהוא עבר חיים לא פשוטים בחברת ההשכרה וכנראה שהוא טופל בתחזוקת שבר.

ויטאלי עבר איתי על הריג'קטים, והסביר לי מה לא בסדר ברכב. נתתי לו אישור לעבוד והוחלט לעשות סוג של יישור קו/טיפול גדול.

הקלאץ' של הרובוט שעשה כבר 65 אלף ק"מ הוחלף, נוזל בלמים, רפידות וצלחות, מצתים, גומיות למוט מייצב ואולי שכחתי משהו...

בכל מקרה, אני לא מכיר את האוטו, ועכשיו קבלתי אותו במצב הרבה יותר טוב ממה שקניתי אותו!!

יש לו הרבה יותר כוח, ההגה קל ונוח להיגוי, מאיץ טוב יותר, העברת הילוכים חלקה יותר, פחות רעידות, שקט יותר, יותר יציב ופחות מתנדנד.

לגבי צריכת דלק אני עדיין צריך לבדוק אבל אני מאמין שיהיה שיפור!

נקודות טובות וראויות לציון:

- לא נתנו לי הרגשה שניסו לדחוף לי דברים בכוח.

- השתדלו מאוד ללכת לקראתי עם המחיר.

- ויטאלי דאג לסדר לי רכב חלופי, כך שאוכל להמשיך להתנהל בחיי ולעשות את הסידורים שלי.

- קיבלו אותי והכניסו אותי על המקום ומייד ישר דאגו לטפל בי.

- הרכב חזר נקי ושטוף מבפנים ומבחוץ!

*טיפ, תגידו שהגעתם דרך Carsforum אל תשאלו למה אתם תגלו לבד :-D

בפורום, כל הזמן רשמו מוסך מתמחה/מומלץ מה מוסך מתמחה. לא הבנתי בהתחלה, מה כ"כ מיוחד ומה כל כך טוב במוסך מומלץ. אתם תדעו, רק לאחר שתבקרו באחד מהמוסכים האלה ומוסך אורן הוא בדיוק כזה.

תודה רבה לאורן שירותי רכב ובמיוחד לויטלי, על השירות והטיפול המסור!

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שוב לבית של כלי הרכב שלי "אורן שרותי רכב" , הסי 4 עשתה כמה בעיות לאחרונה, וקצת אכזבה. אורן ויטלי וארתור דאגו להשיב את הכל על כנו.

תודה על טיפול מסור, זריז, מקצועי, ומחיר הוגן.

מעטים בענף בעלי המקצוע שבהם תצא מרוצה ובהרגשה טובה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתמול בקרתי עם הרכב של בני לטיפול מקיף בטויוטה. פגשתי צוות מוסך מקצועי ומיומן בראשות אורן וויטלי שהיו אדיבים, מקצועיים וסבלניים, והסבירו כל דבר שיעשה ברכב באדיבות ובמקצועיות.

הם לא ניסו "לדחוף" שום טיפול שלא נדרש ועשו הכל בכדי שאצא מרוצה.

בסוף היום אספתי את הרכב אחרי הטיפול שהתבצע לשביעות רצוני המלאה.

התרשמתי מאוד מצוות המוסך העינייני והסבלני.

מומלץ בחום לכל מי שאוהב את רכבו ומחפש טיפול מקצועי.

תודה לאורן וויטלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תודה רבה למוסך אורן שירותי רכב!

הכנסתי 406 שנרכשה במחיר נמוך לצורך תיקון של הגיר. במוסך שהרכב טופל בו נאמר שיש לשפץ את הגיר בעלות של 5-6 אלף ש"ח.

האבחון של אורן היה שונה ולדבריו החלפת שסתומים (שכאילו בוצעה לפני חצי שנה) תפתור את הבעיה שרואים במחשב.

לפני שתיקנו הזהירו ואמרו שיש סיכוי שלאחר שמתקנים משהו אחד לפעמים רואים תקלה נוספת.

לאחר שהרכב יצא ועשיתי נסיעת מבחן ארוכה (שנותנת לשמן גיר להתחמם טוב מאוד) התברר שיש להחליף טבעות אטימה בגיר ללא פירוק הגיר מהרכב.

הרכב חזר למוסך ויצא למחרת כאשר הגיר תקין.

אתמול עשיתי עם הרכב נסיעה נמרצת מהמרכז לכיוון ירושלים והרכב ללא דופי.

עלות התיקון פחות מחצי משיפוץ מלא.

תודה רבה לאורן והצוות שלו!

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה לויטאלי על החלפת תושבות גיר ומנוע עם שמן גיר ורינגים לרדיאטור חימום פנימי שנזל. מחיר די יקר, לא בדקתי עוד מוסכים מורשים.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם, רציתי לחלוק איתכם מידע : אני בעל רכב מסוג פז'ו 5008 ,הרכב עבר 84 אלף ,וכמו שכולם יודעים הוא בעל מנוע 1.6 טורבו מבית היוצר BMW . הרכב עושה בעיות , החל מהנעה קשה במנוע קר הכוללת ויברציות ,וטורים נמוכים ,אשר גורמים לגמגום ,לפעמים המנוע כבה ולפעמים מתגבר על זה ולאחר כ 15 שניות מתחיל לעבוד יפה. אני רוצה לציין שהרכב עבר הרבה החלפות חלקים בכל מני מוסכים ,מורשה לא מורשה הכל ביחד. לפני מספר ימים הרכב יצא ממוסך אורן שירותי רכב בחולון. לאחר טיפול מקיף והחלפת קיט טיימינג ,ברקסים ,וניקוי פיח משסתומי יניקה.וכמובן בדיקה ואיפוס התקלות. חברים יקרים אני פשוט לא מאמין עד עכשיו שיש כזה מוסך ושיש כאלו עובדים שעדיין עובדים עם הלב והנשמה. זהו המוסך הכי טוב בארץ.הם מקצוענים ברמות על. ופותרים תקלות באמת.הם יודעים להתמקד בשורש הבעיה ומדברים עם הלקוח בגובה העיניים . לגבי המחירים הם הוגנים ,שקופים ויודעים להסתדר עם הלקוח .בקיצור שאפו אחד גדול .מוסך אורן שירותי רכב בחולון.:wink:אציין שאני מבאר שבע ולמרות המרחק ,זה שווה את זה.

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

גם לי יצא להכיר את אורן שבוע שעבר.

הגעתי עם c5 ישנה ומקרטעת מעט בלי שום אינדיקציה ברורה לתקלה. אחרי נסיעת מבחן קצרה קיבלתי דיאגנוזה ברורה (החלפת בית פיוזים חיצוני). באופן לא מפתיע, זה אכן נראה בינתיים כאילו זו היתה פגיעה בול במטרה והחיתוכים (והכיבוי בסרק) שהיו משתחזרים כמעט בכל נסיעה נעלמו כלא היו.

בנוסף, אורן מסר לי את החלק התקול שהוחלף והציע להחליף בחזרה אם התקלה לא תיפתר (בזיכוי מלא!), ואפילו לא חייב על עבודה!

מה עוד בן אדם (או דוב, לצורך העניין) יכול לבקש?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא אני חוויתי שירות לקוחות שלא עשה לי חשק להגיע..

התקשרתי אתמול בבוקר המאוחר אזור 10 , ענתה לי השירות להשארת הודעות וביקשתי ממנה שתמסור לאורן לחזור אליי, אכן חזר אליי אחרי 20 דקות , הסברתי לו את הבעיה ברכב ואמר לי שכרגע אין ליפט ושאתקשר ב13:00 לראות אם מתפנה ליפט, הערכתי שאורן מתאמץ בשביל לקבל אותי באותו היום כי מדובר בבעיית בלמים שהשביתה לי את הרכב.

התקשרתי ב 13:00 ושוב ענתה לי שירות השארת הודעות לאורן אך הפעם אורן לא חזר אליי, ניסיתי שוב בשעה 14:00 ושוב השארתי הודעה.

בשעה 14:37 שלחתי לו ואטסאפ כם שמי , הבעיה ושאשמח שיחזור כי כבר השארתי הודעה , עד לרגע זה אף אחד לא חזר אליי...

מבחינתי זה סיבה מספיק טובה לחפש בית אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי, מצטער על בעיית הזמינות, לצערי הימים האחרונים היו עמוסים מאוד ועומס העבודה לא אפשר לנו לקבל רכבים חדשים טרם סיום מספר רכבים, לכן ביקשתי ממך להגיע למחרת אם מתאפשר, שוב מתנצל.

אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום,

אני בהחלט ממליץ על מוסך "אורן שירותי רכב" בחולון.

קיבלו אותי בשעה 07:30 בבוקר לטיפול 60000 . הכל נעשה במקצועיות עי ויטלי. מסבירים על כל דבר שנעשה, וגם על דברים שצריכים להעשות בעתיד בלי ניסיון לשדל ולהתקין דברים במיידי. את הטיפול סיימתי כבר ב09:30, וגם הוצע לי שובר לשטיפת הרכב שלא היה לי צורך.

שימוש בחלקים מקוריים בלבד, ומחירים יחסית נוחים (יחסית למורשה) ובנוסף קיבלתי הנחה במקום.

אין ספק שאחזור לשם בעתיד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

באופן כללי אני גר בכלל באזור ירושלים ומנסיוני לצערי לא הצלחתי למצוא מוסך מתאים עבורי הן במקצועיות והן בדרישותיי באופן העבודה.

הרכב שלי הוא פג'ו 407 שנת 2007.

יש לי בעיה לא ברורה ברכב של משחק עם טורים בעת התנעה לכמה שניות ואז זה מתייצב, המחשב אינו מתריע על תקלה.

לאחר חיפושים רבים הגעתי למוסך "אורן שירותי רכב" בחולון לאחר המלצות מרובות שראיתי עליו.

אפשר להגיד בפה מלא שלא התאכזבתי.

ניתן היה לראות שהחבר'ה מקצועיים ומביני עניין, התשובות שקיבלתי היו המקצועיות ביותר שקיבלתי עד אותו הרגע, לאחר סיבוב ברכב עם מי שכמדומני היה מנהל המשמרת או המוסך "ויטלי" קיבלתי תשובה כנה ביותר ומקצועית.

ויטלי אמר לי שזו בעיה קטנה במצערת(לאחר ניקוי) או בווסת המתח(פעם ראשונה ששמעתי תשובות כאלה ולא גמגומים).

אמר לי שבכנות הוא ממליץ לי להמשיך ולנסוע על הרכב כרגיל ושאין שום צורך לבצע תיקון שיגזול ממני כסף יקר כיוון שהבעיה היא מאוד קטנה.

ככלל היחס היה אדיב מאוד יצאתי משם כשלא שילמתי אגורה, ביצעו לי מה שנקרא "לימוד מצערת" לבקשתי, נתנו לי את מירב תשומת הלב והרגשתי שיש אל מי לפנות בכל בעיה עתידית.

בקיצור, ממליץ מאוד על המוסך עצמו ועל האנשים בפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...