Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא היה לי ספק שאחזור לרון, הפעם טיפול גדול.

לא אלאה בפרטים, בסה"כ טיפול, אבל כרגיל השירות לא פחות ממעולה, פשוט כיף לחזור לעסק הזה כל פעם מחדש.

היה לי קשה למצוא מוסכך שמכבד את הרכב שלי לא פחות ממה שאני מכבד אותו, פה אני מרגיש בבית, אפילו מרשה לעצמי מידי פעם לשבת עם הגב לרכב במהלך הטיפול (מי שהספיק להכיר אותי דרך הפורום ומחוצה לו, מבין כמה שזה קשה לי).

השוס האמיתי הגיע בסוף הטיפול, שניה לפני שיצאתי מהמוסך העפתי מבט על שורת המגבים שרון מציע למכירה (הכל מתוצרת בוש, אולי פספסתי פירמות אחרות, אבל זה העיקר).

לרגע לא חשבתי להחליף את המגבים הקדמיים שלי, אבל בכל זאת שאלתי את רון כמה זה עולה, רון אמר לי ש"יש מבצע".

קצת סקפטי שאלתי מה המחיר לזוג שמתאים לרכב שלי, המחיר היה 100 ש"ח.

100 ש"ח לזוג בוש aerotwin מקוריים במידה

600 מ״מ, 475 מ״מ.

אלה מגבים שדרך מוסך מורשה לא שכיח למצוא אותם במחיר כמעט משולש.

במקרה ואתם חושבים להחליף את המגבים שלכם, זוהי אופציה מושלמת במחיר באמת משתלם.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ערב טוב חברי פורום יקרים,

חווית שירות שנדיר לראות בארץ.

מדובר על גולף 4 TDI שבבעלותי כבר שנה וחודשיים.

אני יודע לבוא בביקורת כשצריך, אבל אחת ל... יוצא לי גם לפגוש בעל מקצוע ששווה המלצה חמה.

בשבוע האחרון התחילה אצלי תופעה של דוושת בלם קשה, בטון.

בלי כוח בלימה כמעט בכלל.

אפילו פתחתי אשכול כאן, היו כמה השערות אבל הבעיה לצערי נמשכה.

מצאתי יום פנוי ולקחתי את הרכב למוסכניק הקבוע, רון.

חניתי את הרכב בצד וחיכיתי לדיאגנוסטיקה.

רון לקח את הרכב לסיבוב קטן "להרגיש" את הבעיה,

וחוזר אלי עם משפט שעדיין לא יצא לי לשמוע "תשמע, איך נסעת ככה? אני מרגיש שהמנוע נמצא לי על הברכיים"

כיבה את הרכב וגרר אותו לליפט.

קצת בהלם, כי באמת לא הרגשתי משהו חריג בנסיעה של שעה.

פותח את המכסה מנוע וכל המנוע בשיפוע חד לצד ימין. (אני ככה :shock:)

הבעיה התחילה במוסך.

תמונה מצורפת, מסומן בעיגול האדום הברגים שתופסים את התושבת גיר.

כמו שאפשר לשים לב שניים מהם מלוכלכים מאד ובעיקר - לא בשימוש כבר שנים.

אחד חלק לחלוטין בפנים (בלי הברגה) והשני סתום ע"י בורג בלי ראש.

השלישי במצב טיפה יותר טוב וקיימת אצלו רבע הברגה במקרה הטוב. (בחלק המבריק)

מסתבר שכל התושבת הוחזקה על ידי הבורג הזה עם איזה על איזה רבע סיבוב,

למזלי, הוא החליט לא לפול במהלך נסיעה ואפילו לא בבית. אלא במוסך. (רכב מתחשב)

דיון "יחסנו לאן" לא מרתכים שם אולי צריך להחליף גיר. :?:

"תשמע, זה בעיה קשה מאד" (מילים שלו)

אבל רגע, נגמר לי הזמן. צריך לחזור הביתה כבר.

הרכב כמובן מושבת ומפורק ואפילו לא יודעים איך פותרים את הבעיה.

"עזוב, קח רכב חלופי, יהיה פתרון"

עדיין קצת בהלם, נכנסתי לרכב החלופי (סיאט קורדובה דיזל, לדבריו, הרכב האישי שלו)

רכב ידני. יופי. לא נהגתי על רכב ידני מאז הטסט. 2008.

נוסע הביתה בחששות. ובעיקר בזהירות יתרה.

הסיפור מתחיל להיות ארוך אז נקצר.

טלפון ב2 בצהריים למחרת, הרכב מוכן תבוא לקחת.

הרכב נקי, בולם היטב וכמובן המנוע יושב בצורה טובה.

"התושבת כמו חדשה" הוצאנו את הברגים, חריטה חדשה של ההברגה.

מרשים.

נגבה מחיר הוגן לחלוטין.

לסיכום.

מחיר טוב ושירות מצטיין, ממליץ בטירוף.

לא רואים הרבה בעלי מקצוע כאלה בארץ.

10450804_10152176400769087_4572658740008828171_n.jpg

Golf MK4 TDI 1999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא ששכנעתם אותי, ובהחלט סימנתי את המוסך הזה לפעמים הבאות.. קשה למצוא חוות דעת על מוסכים (במדריכים כמו דפי זהב או באינדקסים אין לרוב הרבה ביקורות), ודומה שרון קיבל לעצמו לקוח פוטנציאלי עם הביקורות החיוביות עליו. יפה מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי עוד טיפול אצל רון, הפעם גם נוסף לו טיימיניג.

כמו מהרגע הראשון שנכנסתי למוסך שלו על מנת לבדוק את הרכב לפני קניה, שירות אדיב, מקצועי, לא מתפשר ומשתלם!

תודה רון ולצוות שלך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כל השרשור הזה החלטתי לגרור את האיביזה אליו מחר בבוקר, למרות המרחק מאשדוד.

מקווה לטוב (:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר הגעתי לרון לרגל הטסט השנתי, ToSToS איפס התראות בגלל מגעים חשמליים רופפים והרכב יצא לטסט ועבר בלי בעיות ע"י מישהו שלוקח רכבים לטסט דרך רון (אני מעדיף לקבל חוות דעת לגבי מצב הרכב במוסך ולשלם לבעל מקצוע כדי שיעביר את הרכב טסט, לא מעוניין להיכשל בטעות על שטויות ולשרוף זמן יקר). החלפתי גם סט מגבים קדמיים שהיו יבשים לסט של בוש במחיר מעולה.

אחד משלטי הנוחות של הנעילה המרכזית שבק חיים (באותו היום של הטסט ניסה ToSToS לתכנת אותו מחדש ופשוט לא הייתה תגובה), אני מראש הזמנתי שלט נוחות חדש ב-EBAY אבל הוא הגיע מספר ימים אחרי הביקור שלי אצל רון. אז היום על הדרך שהייתי בת"א קפצתי לרון ו-ToSToS תכנת את השלט החדש תוך מספר שניות.

את השלט הזמנתי מ-EBAY לפי המק"ט שהופיע על השלטים הישנים (1K0 959 753 G), סביר להניח שאינו מקורי אבל עלה סך הכל 100 ש"ח ושילמתי מכס 35 ש"ח בדואר, בצ'מפיון דרשו ממני 920 ש"ח רק עבור השלט ללא תכנות ופתחתי שרשור נפרד על כך.

http://www.ebay.com/itm/281295781258

$_57.JPG

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הסיפור על אופיר ששיחק לי בכריות אוויר (אם הייתי בחורה זה היה ממש מלוכלך).

אז הבן אדם הגאון שהזמין את האאודי A3 שלי מהמפעל החליט שהוא חוסך דווקא בכפתור לניתוק כרית אוויר ומכיוון שהילדה אמורה לצאת לאוויר העולם בכל רגע הגיע הזמן לעשות משהו בנדון.

כמובן שהטלפון הראשון היה לרון, רון פינק את עצמו בחופשה בחו"ל ומזל (המנכ"לית האמיתית של המקום ;) ) טענה שחבל לנסוע בשביל זה מנתניה לת"א וכדי לקפוץ למוסך מורשה של צ'מפיון כי זה תהליך נורא פשוט.

בפקודת המנכ"לית נסעתי למוסך העוגן בנתניה וההם בתגובה טענו שהם מכירים רק סיאט ופולצוואגן ולא יודעים איך לנתק כרית אוויר באאודי :|.

טלפון נוסף לרון והמבוגר האחראי במקום בשם אופיר אמר לי להגיע והוא יסדר את זה.

אחרי נסיעה מעניינת וקצת משחקים עם מגאן ספורט ואאודי RS6 שפגשתי באיילון הגעתי למוסך רון.

אופיר קיבל אותי והתחיל לעבוד על הרכב במידי, ניתוק הכרית דרך המחשב לא הספיק והיה צריך לפרק כמה דברים באופן פיזי.

לאחר כ20 דקות וכוס קפה שחור העבודה הושלמה ושוחררתי לדרכי.

למרבה הפלא אופיר התעקש לא לקחת שום תשלום, פריווליגיות של לקוח וותיק 8).

בקיצור, עד שחלטתי לתת לצ'מפיון הזדמנות, גם את זה פה פיקששו.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של רכב מסוג פולו GTI 2012 והייתה לי בעיה בהתנעה של הרכב היא הייתה ארוכה מן הרגיל

הלכתי למוסך מורשה מטעם צמפיון מוטורס נתניה ,מוסך העוגן הרכב ישב שם כ-5 ימים והחליפו מצטים ,חישן למדה ורצו להמשיך ולהחליף עוד חלקים במנוע בטענה שהם עדיין מחפשים מה התקלה שגורמת להתנעה ארוכה

אני הרגשתי שמישהו אתמול סיים את לימודיו והוא מתלמד על הרכב שלי ,נשבר לי אחרי 5 ימים וביקשתי שישחררו אותי מהמוסך

כמה ימים לאחר מכן ניגשתי בהצעת חבר למוסך רון בתל אביב המתמחה ברכבים כמו שלי

היה שם בחור נחמד מאוד אפילו צעיר מאוד שבא בלי הרבה מניירות נכנס לרכב התניע ,חיבר מחשב ותוך כ-10 דק אמר מה הבעיה ואיך ניתן לטפל בא הרכב ישב במוסך פחות מ24 שעות (היה צריך להזמין את החלק הפגום לכן זה לקח 24 שעות) קיבלתי רכב חלופי ולאחר כמה ימי עוד יתקשרו לבדוק איך הרכב נוסע ואם הכל בסדר - זה נקרא יחס אישי

מוסך רון עשה עבודה נהדרת ,אופיר אותו בחור נחמד שטיפל בי ועלה על התקלה הוא גאון וצמפיון מוטורס צריכים להתבייש שיש להם מוסכים עם אנשים לא מוסמכים ולא את אופיר ואת מוסך רון תחתם

ממליץ בחום רב על מוסך רון !!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ירון,

תודה רבה על הפרגון, זה ממש מחמם את הלב!

התקלה של ירון אכן היית קצת מורכבת לאיתור ודרשה דיאגנוסטיקה מעמיקה. זאת מכיוון שאצל ירון לא הופיעו שום קודי תקלה במחשב, אף על פי שהתקלה של חוסר יכולת התנעה בזמן סביר, התרחשה מיד לאחר כל כיבוי מנוע וניסיונו להתניעו בשנית.

לאחר מספר בדיקות וקריאת מדדים, הבנתי שהבעיה של ירון קשורה למערכת ויסות לחץ הדלק של קו הלחץ הגבוה.

הוזמנה משאבת לחץ גבוה מתאימה, שאכן אוששה את האבחון.

אופיר רודניצקי

אחרי דיאגנוסטיקה מוסך רון

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

החוויה כל כך טובה שאני חייב לשטף ולהודות למוסך רון למרות שבטח לא מעט מכם יזדהו איתי:

היום הגיע זמנה של הלאון שלי לעשות טיפול 45k (למרות שעל המד אוץ הרכב עשה רק 35k)

אני נוהג בלאון tsi1.2 ידנית עם תוכנה ככה שהבלאי מעט מואץ ולכן אני עושה טיפול כל 10k

נכנסתי בבוקר למוסך רון, מיד קיבלתי יחס מרון ואחרי המתנה קצרה הרכב נכנס לטיפול. זה אמנם

היה טיפול קטן של החלפת שמן מנוע, פילטר שמן והבדיקות הרגילות אבל במקרה שלי הרכב כבר שנתיים

על הכביש ונותן אז הייתי צריך להחליף גם נוזל בלמים. במהלך הטיפול קיבלתי עדכון על הנעשה בזמן אמת

והעבודה הייתה מקצועית ויותר חשוב מזה אמינה ככה שהייתי בראש שקט ונהנתי לחכות לרכב. בסיום הטיפול

קיבלתי את הרכב אחרי שטיפה, סגרתי את החשבון שהיה שפוי וסביר בניגוד למוסכים מורשי צ'מפיון למיניהם

שהיו גובים ממני כמעט כפליים על הטיפול והמשכתי לדרכי... עד הטיפול הבא:wink:

2014-09-02 09.08.54.jpg

2014-09-02 09.04.37.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אומנם אין רכב מקבוצת פולקס, אבל אני כותב בשם חבר שאין לו גישה לפורום עקב בעיה במחשב.

הרכב הוא גולף 2008 GTI.

נדלקה ברכב נורת check engine. החבר הגיע למוסך רון אתמול בבוקר לאחר שבמוסך אחר שברשת המוסכים המהוללת של צ'מפיון בתל אביב הודיעו לו שככל הנראה התקלה היא בקניסטר ואולי בכלל בטורבו...וצריך להתחיל לפרק.

רון איתר את התקלה תוך מספר דקות וראה כי מדבר בשסתום pvc תקול. השירות היה מצויין ואף קיבל הנחה של 10%. הטיפול היה מיידי ומקצועי. כה לחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח קבוע במוסך רון משנת 2008, ובגלל ששביעות הרצון הפכה כבר למובנת מאליה אני לא חושב שיצא לי לרשום פה חוות דעת מסודרת (לפחות לא בשנים האחרונות).

אני שומע (וגם מסכים) המון על כמה שהוא מקצועי, אבל החלטתי דווקא לספר על היחס במקום.

לפני שנה התחדשתי בפולו שנת 2011. הרכב נקנה כשבועיים לאחר טיפול ובמצב טוב, ככה שלא ראה מוסך עד עכשיו, והגיע הזמן לטיפול נוסף.

הגעתי למוסך על הבוקר (ממליץ, אין עומס). לא הספקתי לצאת מהאוטו וכבר רון ניגש, שאל לשלומי וישר גם זיהה שמדובר ברכב חדש. אמרתי לו שבאתי רק לטיפול ובכל זאת דרש שנצא לסיבוב קטן שיראה בעצמו שהרכב בסדר.

הרכב ישר עלה על הליפט לטיפול, תוך כדי בדיקה של מספר דברים קטנים שביקשתי (יש לציין שלפועלים לא הפריע שלא עזבתי את האוטו לשניה וגם הצקתי עם שאלות שנענו בתשובה).

בגלל בעיה של רעידות מההגה שאיזון גלגלים עזר רק לזמן מוגבל, שמתי לב שהמדבקות של המשקלים שבתוך הג'אנט נופלות, וחשדתי שאולי זה בגלל הלכלוך (אזור שגם הפדנט שבפדנטים לא מנקה. אני מדבר על החלק הפנימי של הג'אנט שלא רואים מבחוץ), שאלתי אם אני יכול לקחת את הגלגלים בעצמי לפינת השטיפה של הרכבים ולנקות אותם לבד, והפועל אמר שלא אבל הוא יעשה את זה בעצמו. במשך 10 דקות הוא קירצף לי את כל הג'אנט (מבפנים!) ופשוט כל הג'יפה של הברקס ירדה והגלגל נראה חדש לחלוטין.

בקיצור, למי שעדיין יש ספק - מוסך רון מספר 1

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לא מזמן (חודש +) שוב אצל מוסך רון להחלפת שייבה לפקק ריקון שמן, טיפול תקופתי וניקוי בית מצערת בעקבות רעידות בסרק.

כל הבעיות נפתרו והרכב נוסע מעולה. המחיר היה טוב.

עושה חשק לרכוש רק רכבים של VAG רק כדי לבוא לטפל אצלך, גם מרחוק.

תודה רבה :)

10517448_10204481041054836_7674555736708646635_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טיפול קטן.

IMG_1868.jpg

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה