Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר כמה שנים שרכבי מטופלים במוסך רון,

שוב הגענו לטיפול שנתי, הפעם רון לא היה, אופיר קיבל אותנו, הוא ממש מתוק ואחד משלנו (מהפורום),

בוצע טיפול גדול- 60 אלף (הפאביה רק על 40, אבל חוגגת אוטוטו 5) והוחלף מצבר.

שוב היה נעים מאוד,

שוב לא היה קריעה לכיס,

שוב האוטו יצא מתוקתק במצב חדש.

שוב לא מבינה מה יש לאנשים עם רכבי הקונצרן לחפש במקום אחר.

:-P

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקצוען אמיתי, ישר אדיב ואמין.

נדלקה לי נורה בפולו, לאחר בירור במחשב רון ראה כי מדובר בחיישן oxigen ושכנראה צריך להחליף.

כלות ההחלפה היתה 1200 ש"ח והתתי לו אישור.

חזרתי לאחר שעה ורון נתן לי את המפתחות, סיפר שהחיישן לא היה במקומו ובזה נגמר העניין.

כסף הוא לא היה מוכן לקחת על העבודה אפילו. קנה את עולמי בשניה של יושר.

היום עשיתי טיפול ושלחתי את הרכב לטסט דרכו. שירות אדיב כמובן, מקצועיות ודאגה אמיתית לכל רכב שנכנס למקום.

מחירים הוגנים ויחס כזה טרם קיבלתי במוסך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הנה שוב הגיע חודש מאי ושוב התייצבתי לטיפול אצל ד"ר רון !

:grin:

הפעם לא הספקתי להגיע על הבוקר, לכן הגעתי בסביבות השעה 11:00.

המוסך היה מלא ועבודה בשפע, הכנתי את עצמי שכנראה צריך יהיה להמתין וזה בסדר...

להפתעתי ולמרות הלחץ רון קיבל אותי דקה אחרי שהגעתי ויצאנו לנסיעת מבחן.

ישר אחרי נסיעת המבחן הרכב היה כבר על הליפט למטרת טיפול דו שנתי.

הוחלף שמן (יורול איכותי)+ פילטר שמן, פילטר מזגן ופילטר אוויר (כל החלקים מקוריים).

הרכב נבדק ואחרי 40 דקות כבר הייתי בדרכי להמשך היום.

אז למה מוסך רון ?

האווירה המשפחתית, השירות האדיב, צוות מקצועי ללא פשרות, כבוד עצום לזמנם של הלקוחות (הטיפול הסתיים בפחות משעה) ומחיר הוגן ביותר !

בנוסף, תמיד כייף לפתוח "פרלמנט קארספורום" בשולחן פיקניק ליד המשרד על קפה שחור ולשוחח עם חברי פורום נוספים שהגיעו לטיפול (הלאון הלבנה מימין לפולו שלי) .:cool:

תודות לצוות המקצועי של מוסך רון מטלת ההגעה לטיפולים הפכה אצלי לחוויה מהנה ביותר, זהו המוסך היחיד שאני נהנה להגיע אליו. פשוט תענוג !

מוסך רון דרוג AAA+:wave:

http://rongarage.co.il/

1.jpg

עריכה אחרונה על ידי papikian

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני מצטרף לפירגון, אחרי נסיעה של כשלוש שעות מהצפון הרחוק, אתמול התייצבתי אצל רון להחלפה של המותחן והשרשרת ( GTI MK6) אומנם המותחן לא היה שבור ( 30,000 ק"מ), אך היה מהסדרה הישנה, קוד מנוע CCZ. כמו תמיד אין לי מילים על היחס והשירות. יישר כוח לרון ולצוות.

IMG_4191.JPGIMG_4192.JPG

עריכה אחרונה על ידי edan839

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי היום לטפל בפולו אחרי שהיא התחילה לעשות קצת בעיות בהצתה (40K ק"מ, 4 שנים), רון קיבל אותי בבוקר, חיבר את המחשב לרכב ומצא את התקלה ששני צילינדרים מפספסים הצתה. אופיר (בחור מדהים!) החליף לי את הפלאגים וחוטי ההצתה,העבודה הייתה מהירה ומקצועית תוך שיחה נעימה והסברים על כל שאלה ששאלתי, פשוט תענוג.

חייב לציין שאימי (בעלת הרכב) קצת חששה ממוסך שהוא לא "מורשה" או "מרכזי". אבל אחרי מוסך רון אין בכלל מה להשוות את היחס, האדיבות, השירות והמחיר!

אנחנו עוד נחזור! :)

חלומות גדולים ברכב קטן :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לפני 4 שנים הייתה ברשותי מכונית פולקסוואגן פולו שטופלה אז עד רק במוסך מורשה.

בשלב מסויים הגעתי למסקנה שאין שום הצדקה לשלם 1500 ש״ח (מינימום!) על טיפול שנתי שגרתי.

במקביל התחילו מספר תקלות קטנות ברכב,עברתי בכמה מוסכים ומכונאי רכב שטיפלו באוטו בצורה טובה.

אבל כאשר המצערת החלה לסיים את חייה וניקוי לא עזר בדקתי הצעות מחיר שהחלו מ3500 ש״ח וצפונה.

ממש במקרה שמעתי על מוסך רון והחלטתי לנסות את מזלי.

אין צורך להרחיב יותר מידי כי כמובן שהגעתי ותוך דקות האוטו עבר מספר בדיקות והצעת המחיר שניתנה הייתה 40 אחוז פחות מכל מקום אחר.

אז עבר קצת זמן והחלטתי למכור את הפולו ובמקומה קניתי מאזדה ושמחתי לשמוע מרון שניתן לטפל במאזדה אצלו.

מאז ועד היום אני מטפל במאזדה אצלו בטיפולים שנתיים וגם בתיקונים גדולים יותר ותמיד מרוצה מהשירות,מקצועיות ומחירים טובים...ממליץ על מוסך רון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מכיוון שהבורה שברשותי התחילה לחרוק כמו דלת חלודה, החלטתי להגיע לטיפול אצל רון.

זאת הפעם השלישית שאני מבקר אצל רון השנה (מה לעשות, ואגית מזדקנת) וכל פעם רון מתפנה לבדיקה בעצמו תוך דקות ספורות.

לאחר נסיעת מבחן ובדיקה קצרה רון פסק שיש להחליף כריות בולמים ותותבים למשולשים, כמו כן הוחלפו תושבות מנוע וגיר וביקשתי להחליף נוזל בלמים.

ממה שיצא לי לנסוע ברכב לאחר בטיפול, ההבדל משמעותי! הרכב מרגיש הרבה יותר יציב ושקט, לפני הטיפול הוא נשמע והרגיש כמו ספינה בים גועש :-D.

והמחיר היה סביר ביותר ופחות ממה שציפיתי עבור כל העבודה והחלפים (ומקס באמת עבד קשה).

אז תודה רבה לרון ולצוות המוסך, היה מצוין (וזה לא דבר שאומרים על מוסכים בדרך כלל).

אה, ויצא לי להכיר את אופיר שקלט את הרכב עם המדבקות של הפורום 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לפני כשבועיים, טיפול רגיל וחמוצים עם אופיר (ToSToS) התותח.

55885b81b04e4.jpg

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מר עם סוף מתוק 8).

לפני כשבוע, ביום שישי, באמצע נסיעה רגילה הגיר של הפולו (DSG7) התחיל להשתגע, להעביר הילוכים בלי קשר ולקפוץ מהילוך להילוך ללא שום סיבה. :puzzled:

עצרתי בצד לתת לרכב להיסגר על עצמו, אבל ממש לפני שהגעתי הביתה הרכב שוב החליט לקחת את התפקיד הראשי בסרט "מגרש השדים" שבסופו של דבר מת ממש בחנייה של הבית.

כמובן שהרמתי ישר טלפון לרון וביקשתי כמה עצות, בסוף הוחלט שאני אביא אליו את הרכב עם גרר ביום ראשון.

אחרי כמה שעות של חושבים עם עצמי (כן אני יודע שכמה שעות זה קצת מוגזם :loco:) החלטתי לקחת רב מודד, לרדת לחנייה ולבדוק מה שלום המצבר.

המצבר היה מת לחלוטין.

מסתבר שהגיר שלי הוא חשמלי וכתוצאה מנפילות מתח הוא פשוט השתגע בנסיעה.

החלפתי מצבר ללא גיבוי מתח והגעתי לרון כדי לאפס את מחשב הרכב, שכמיטב המסורת הוציא לי תקלת כרית אוויר בעקבות החלפת המצבר.

בנוסף שרון היה מאוד אדיב ונגיש בטלפון הוא גם לא חייב אותי על הסריקה הממוחשבת כאשר הגעתי למוסך.

נראה לי הפולו דפקה לי קטע בכוונה כדי לבקר שוב במוסך רון, היא ממש אוהבת את המוסך הזה. :lol:

עריכה אחרונה על ידי papikian

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הבוקר השקמתי קום ונסעתי למוסך רון.

הרכב כבר ישן, נמצא 7 שנים על הכביש וגמע 86K ק"מ.

- לפני כשבוע הופיעה התראה בלוח השעונים על ביצוע טיפול בעוד כחודש.

- בסופ"ש נדלקה נורת התראת רפידות שחוקות בלוח השעונים + צפצוף, במקביל לקשיים בבלימה.

- בעת בלימה ההגה היה רועד.

- הסל"ד שוב החל לרעוד בסרק מידי פעם ברמזורים.

מכיוון שאנו בפורום רכב ואני ספציפית נמצא בו מאז סוף 2003, ידעתי בדיוק מה צריך לעשות לרכב טרם כניסתו למוסך - ומכיוון שלא משחקים עם בלמים החלטתי להקדים את הטיפול.

באורח פלא, הצלחתי לשמור על רפידות קדמיות מקוריות (כולל דיסקים) מאז שהוצאתי את הרכב מצ'מפיון בשנת 2008.

על כל פנים, בוצע טיפול קטן לרכב (שמן+פילטר), הוחלפו רפידות וצלחות קדמיות ובוצע ניקוי לבית המצערת. נורת ההתראה כבתה.

אני רוצה לציין לשבח את השירות המצוין במוסך רון כולל את רון עצמו ואת המחיר המצוין.

זו כבר השנה השלישית שאני מגיע לטיפולים מהצפון ולא מתחרט על זה כלל. כל הכבוד שיש בעלי מקצוע כאלה בענף!

תודה רבה על הכל :).

תקלת רפידות.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תפנק אותנו בחשבונית ועלויות שלך?

אמנם לא פנית אלי, אבל אשתף מהידע שלי.

אני אצל רון עם פולו דיזל מודל 2001, רכשתי עם 204,000 ק"מ וביצעתי טיפול כל 10,000.

הטיפול האחרון היה ב263,000 ביום ששי האחרון.

עלויות לפני מע"מ [לפני הנחה של 10% מגיע מבית שמש + מטפל בכמה רכבים]

שמן מנוע 195

פילטר שמן 85

פילטר אוויר 85

רפידות בלמים קדמי 270

צלחות בלמים קדמי 230

העברת טסט [כולל התשלום למכון + לוחית רישוי אחת] 300

עבודה 350

סה"כ יצא בחשבונית כולל מע"מ והנחה 1750

אלו המחירים פלוס מינוס גם ברכבים אחרים בהם אני מטפל אצלו.

בגדול יוצא לי לטיפןל קטן [שמן ופילטר שמן ובדיקה תקופתית של המכלולים] 600 כולל מע"מ, טיפול בינוני [כולל פילטר אוויר] 750

וטיפול גדול [כולל פילטר סולר מקורי - יקר] 1000.

ממש לא מחיר של מוסכי מדרכה, ומי שמחפש טיפול ב400 ש"ח אין לו מה לחפש שם.

מצד שני, מדובר בחלפים הכי איכותיים שיש [למשל שמן סינטטי מלא של אירול], ובעובדי הכי מקצועיים שיש בשוק.

לדעתי הסיבות המרכזיות להגיע לרון [גם ממרחק, כמוני] זה לאו דוקא מחיר זול בטיפולים שוטפים, אלא הסיבות הבאות:

א. בחיים הוא לא ידחוף לך משהו שלא צריך. בחיים. המקום היחיד בארץ שאני סומך עליו בעיניים עצומות.

ב. סופר סופר מקצועי.

ג. אלוף בדיאגנסטיקה.

בברכה

ומקווה שעזרתי

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים אצלי היו מאוד דומים אם לא זהים (החשבונית באוטו והוא מכוסה...)

אגב,

לפני כשבועיים הזמנתי פולקסווגן חדשה לה אחריות 3 שנים (אחזיק אותה בנוסף לרכב הנוכחי ובכל מקרה עוד לא קיבלתי אותה). מישהו יודע אם אני יכול לטפל אצלו גם בתקופת האחריות ברכב החדש, או שלא מומלץ? הבנתי שעבר חוק של משרד התחבורה שמאפשר את זה. מישהו עשה את זה? יש תקדימים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא כדאי לטפל במוסך שהוא לא מורשה יבואן בתקופת אחריות.

אמנם זה חוקי אבל זה פתח לצרות אין סוף והתנערות ממך במקרה שנדרש להפעיל "רצון טוב".

אני אישית גם שנה לאחר תום האחריות לא הייתי מטפל במוסך כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...