Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי היום למוסך רון ליישור קו לרכב פולקסווגן פולו. בוצע טיפול מלא, החלפת רדיאטור נוזל וסטרטר מרעיש. סרגיי המקצוען, עבד על הרכב מספר שעות ופתר על הדרך עוד כמה בעיות קטנות.

כמו תמיד, יצאתי משם בהרגשה מצוינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היום הגעתי למוסך רון עם הA3 שלי, תוך דקות ספורות ניגש אליי רון, שמע על התקלה שיש לי באוטו ומיד קרא לעובד שלו, אופיר.

אופיר רק מלשמוע מה התקלה מיד הבין לאן לגשת באוטו ומיד החל במלאכה.

תוך דקות ספורות הוא סידר את התקלה במקצעונות, אחרי כל כך הרבה שטויות ששמעתי על התקלה, הוא פשוט פתר אותה בדקות ספורות.

אם יש לכם תקלת חשמל ברכב, תבקשו את אופיר :wink:

ההמלצה שלי לבעלי וואגיות הוא מוסך רון.

אופיר בהחלט תותח.

תוכל לעדכן כאן ובשרשור שפרסמת מה היתה הבעיה ?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?608651-%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%A6%D7%93-%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%9F-%D7%9C%D7%90-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93%D7%AA-%D7%90%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99-A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כבר תקופה שהגיר בגולף 2007 שברשותי עושה בעיות שגרמו לחווית נהיגה לא נעימה בכלל . מחליק הילוכים, נותן מכות רציניות בהעברה ואפילו נתקע כמה פעמים באמצע נסיעה מכיוון שלא נכנס הילוך...בתור אחד שלא מבין גדול ברכבים לא ידעתי איפה להתחיל. ידעתי שגיר זה עסק יקר, וכמובן לאחר קריאה בפורומים שונים ובעיקר כאן הבנתי שזאתי בעיה נפוצה בגיר הטיפטרוניק 6 הילוכים שברשותי , ולכן חששתי שאפול על מוסכים ש"יתפרו" אותי מבחינת מחיר וחוות דעת לא נכונה. וזה אכן מה שקרה. לאחר טרטורים רבים, בינהם גם ביקור במוסך מורשה של צ'מפיון לא רחוק מאזור המגורים שלי שלאחר חיבור מחשב לרכב (350 שקל ) לא מצא בעיות , ובכלל טען שצריך להחליף את כל הגיר קומפלט ונתן לי הצעה לגיר מפירוק שעבר 90000 קילומטר בסכום של 8000 שקל כולל מע"מ. ועזבו את זה שאותו יועץ מהמוסך המורשה טען שזה אחד הגירים הכי מוצלחים שיוצרו איי פעם בפולקסווגן ושלא ידוע לא על הבעיה הזאת, דבר שגרם לי להבין שאין לו מושג על מה הוא מדבר וחוסר מקצועיות מובהק. ואני עוד בור בתחום הרכב.

לאחר שקראתי המלצות רבות על מוסך רון שבין היתר הגיב לי באחד השרשורים שפתחתי פה בפורום ואף פנה אליי בפרטי ואמר לי שהבעיה היא בבלוק שסתומים , ושאפשר להזמין חדש מחו"ל זול יותר מבארץ ואף שלח לי לינק לאמזון עם אותו החלק לפי המק"ט. לאחר שיחה עם רון בטלפון שוב לגבי אותה הבעיה על מנת להיות בטוח שאני מזמין את החלק הנכון שעולה לא מעט כסף ושזאת באמת הבעיה ,החלטתי שאני נוסע אליו מעיר מגוריי שדרות רק כדי שיראה את הרכב ויגיד לי בדיןק מה לעשות ומה להזמין.

כשהגעתי למוסך קיבלתי שירות מאוד אדיב ולמרות העומס של העבודה במוסך, רון ישר ניגש אליי בפנים מסבירות, שמע מה הבעיה והחל לבדוק...לאחר כמה דקות של בדיקה וסיבוב עם הרכב רון קבע חד משמעית ובמקצועיות שמדובר בבלוק שסתומים, "מח גיר". במילה אחת רון חסך לי המון כאב ראש חוסר ודאות וכמובן כסף ולא לקח לי שקל. שכן במוסך מורשה אחר קבעו שהלך כל הגיר ורצו 8000 שקל על גיר משומש מפירוק !!

התרשמתי מאוד מהמקצועיות והאדיבות של רון, ואין ספק שאת הבלוק שסתומים או כל דבר אחר שאצטרך ברכב רון ירכיב לי , גם אם אצטרך לבוא כל פעם משדרות לתל אביב .

בשביל השקט הנפשי והשירות שווה הכל.

ממליץ בחום !

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי orantr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למוסך רון בנוגע לרעשים מהמנוע בעת ההתנעה של הרכב(סקודה רומסטר), לאחר שרון שמע את הרעשים הוא ידע ישר להגיד שצריך להחליף שרשרת טיימינג, תוך כדי הוא הבחין בכך שיש נזילת מים ברכב ורעידות מהמנוע כתוצאה מתושבות מנוע לא תקינות והמליץ על החלפתם. חשוב לציין שאיך שנכנסתי למוסך ישר קיבלו אותי בחיוך עם שירות אדיב. רון הסביר והראה לי באופן אישי כל בעיה שהוא מצא ברכב וכן הראה לי את התיקונים שנעשו תוך סבלנות ומקצועיות רבה.

בסופו של יום קיבלתי רכב תקין ללא רעשים מהמנוע וללא רעידות ואפילו נקי. מחיר התיקון היה זול משמעותית מהמוסך מורשה בו הייתי מטופל ויאה לכל כיס.

רציתי להמליץ על שירות מצוין אדיב ומקצועי הרבה יותר מהמוסך מורשה שהייתי מטופל בו לפני כן!!

אין ספק שאני אחזור שוב למוסך במידה ותהייה לי בעיה ברכב.

רציתי להודות מקרב לב לרון ממוסך רון ברחוב ישראל ב״ק 18 בתל אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בבעלותי VW שירוקו 10' (1.4 160) אותה רכשתי ב-2014. הרכב מאז טופל רק במוסך רון, בעיקר על בסיס ההמלצות כאן. אולם, רק ה-"חוויה" האחרונה שלי עם הרכב גרמה לי להבין מדוע המוסך כל כך מומלץ, ועד כמה רמת השירות אצל רון גבוהה מאצל מוסכי היבואן.

לאחר שהרכב החל לרעוד בעמידה, לקחתי את הרכב לרון. האבחנה הייתה ברורה - המנוע פיתח את בעיית ה-misfires הידועה. מאחר והרכב סובל מבעיה זו כבר בפעם השנייה (בפעם הראשונה הוחלף מנוע ללא עלות אצל צ'מפיון, מחוץ לאחריות), החלטתי לפנות למוסך יבואן לישועה.

שלא להפתעתי, לא ניתן שום מענה מצ'מפיון, גם לאחר תקופה ארוכה של טרטורים ושיחות עם מנהלי שירות.

ההצעה לתיקון הייתה הזויה (כמעט 30 אלף שקל לאוברול), לה כמובן שסירבתי. אוכל לכתוב פוסט שלם בנוגע לרמת השירות ויחס הנציגים, אך אני מעדיף שלא לטנף את השרשור.

רק אציין שאת האוטו הוצאתי ממוסך היבואן שהוא מטונף מבפנים ומבחוץ, ועם שפשוף בטמבון האחורי, אותו דרשתי שיצבעו מחדש. זאת בנוסף למפגעים נוספים, אותם גיליתי רק לאחר מכן כששטפתי את האוטו. וזה לאחר 650 ש"ח על בדיקת קומפרסיה קצרה. פשוט ביזיון.

חזרתי למוסך רון לשם ביצוע השיפוץ. לפני התהליך וגם לאחריו, רון הסביר לפרטים את מה שהולך להעשות, ונתן מענה לכל שאלותיי ובקשותיי בסבלנות רבה. מעבר לשיפוץ, בוצע גם הטיפול השנתי לרכב, והוחלפו מס' חלקים פגומים (אותם רון הראה לי באופן אישי). כמובן שכל העבודה בוצעה עם חלקים מקוריים בלבד.

המחיר - אמנם מדובר בהוצאה לא קטנה, אך הסכום היה נמוך באופן ניכר מהצעת היבואן.

את הרכב קיבלתי מבריק, כשהוא נוסע יותר טוב וחלק ממה שנסע אי פעם.

למרות ההוצאה, יצאתי בתחושה שלפחות קיבלתי תמורה מלאה לכסף, ושהרכב טופל בידיים מקצועיות.

קשה לומר אם ארכוש רכב נוסף של הקבוצה אחרי חוויתי עם היבואן.. אך עם נותני שירות מצוינים כמו רון, זו בהחלט סיבה טובה לעשות זאת. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן לטפל בMii של בת דודתי, הרכב בדיוק יצא מאחריות ולכן הבחירה הטבעית היא מוסך רון.

החלטתי לשלוח אותה לבד, לא לבוא בפוזה של "תעשה לי הנחת סלב כי יש לי עיניים יפות ואני כותב הרבה בCF", והיא טרף קל, אמרה להחליף מה שצריך.

טיפלו לה באוטו בזריזות, יעילות ומקצועיות. המחיר לטיפול היה פחות מחצי ממוסך מורשה.

להוציא סקפטית כמוה מרוצה זה לא קל, רון הצליח, ריספקט.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בשעה טובה, ביקור שני (ומוצלח) במוסך רון. הפעם לא הקורדובה. הסוזוקי שלי דווקא הייתה צריכה טיפולון נחמד. לא משהו גדול, שמן ופילטרים ושלום על ישראל. ולמרות זאת, לא מצליח לסמוך על אף אחד אחר חוץ מהצוות של מוסך רון.

7:30 בבוקר אני נכנס למוסך, פותח כרטיס, מקבלים אותי יפה ורון בדק איתי מה כולל הטיפול ויאללה לעבודה. איש הצוות שלצערי איני זוכר את שמו עבד על הרכב בצורה מקצועית ומעוררת ביטחון, ענה לכל שאלה שהייתה לי ובכללי - איש נעים ומקצועי!

אין ספק שזה המקום הנכון להגיע אליו.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לרון שיפתח סניף גם בצפון... אני בטוח שיהיה לו הרבה לקוחות פליטי צ'מפיון גם בצפון.

אני גר בחיפה ולנסוע עד תל אביב די רחוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה, ביקור שני (ומוצלח) במוסך רון. הפעם לא הקורדובה. הסוזוקי שלי דווקא הייתה צריכה טיפולון נחמד. לא משהו גדול, שמן ופילטרים ושלום על ישראל. ולמרות זאת, לא מצליח לסמוך על אף אחד אחר חוץ מהצוות של מוסך רון.

7:30 בבוקר אני נכנס למוסך, פותח כרטיס, מקבלים אותי יפה ורון בדק איתי מה כולל הטיפול ויאללה לעבודה. איש הצוות שלצערי איני זוכר את שמו עבד על הרכב בצורה מקצועית ומעוררת ביטחון, ענה לכל שאלה שהייתה לי ובכללי - איש נעים ומקצועי!

אין ספק שזה המקום הנכון להגיע אליו.

מכיוון שלא ניתן לערוך את ההודעה.. רק אציין ששמו של איש הצוות הנהדר הוא אופיר. ושוב, איש מצוין שעושה עבודה מעולה!

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לרון שיפתח סניף גם בצפון... אני בטוח שיהיה לו הרבה לקוחות פליטי צ'מפיון גם בצפון.

אני גר בחיפה ולנסוע עד תל אביב די רחוק...

זה לא רחוק - אתה גר בישראל ולא בגרמניה...

אני נוסע אליו כל שנה עם הפאביה, וגם כאשר נורת רפידות היתה דולקת והבלמים היו חלשים עדיין התעקשתי לנסוע רק אליו.

ברגע הראשון שהפולו לא תהיה באחריות (יש לי מצ'מפיון טיפולים חינם) גם היא תטופל אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני רוצה להודות מקרב לב לרון ממוסך רון בת"א על התיקון וטיפול בסיאט לאון שלי!!

הרכב זלל שמן, התחיל לעשות רעשים והיו הרבה תקלות קטנות (נהיה ממש לא כיף לנסוע ברכב למרות שהוא שמור מאוד) - לא תיארתי שאחזור הביתה אחרי הוצאה כספית לא קטנה על אובראול ועוד כמה תיקונים קטנים עם כזה חיוך! עשו עבודה מדהימה ואפשר רק לשבך את המוסך הזה, וזאת לא הפעם הראשונה שלי וכל פעם המחיר היה הוגן והתיקון היה מעל לכל ביקורת.

בכללי הייתה לי בעבר מאזדה 3, טיוטה קורולה וסיאט איביזה ואף פעם לא הייתי במוסך ברמה כזאת - איכותי, מהיר ומחיר הוגן!

תודה רבה רון!

יורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום, ה- 23.11.2016 הגעתי לטיפול יזום בפולקסווגן גולף 2001 אוטומטית שגמעה 124 אלף ק"מ, למרות שביוני השנה נעשה יישור קו בסיסי די גדול במוסך כללי, מכיוון שלאחר תקופה קצרה, חשתי שמכלולים מסוימים עדיין לא תקינים וחיפשתי מוסך מומחה שאינו מורשה יבואן (ניסיון רע ומר) שהוא נגיש, מקצועי, אמין וסביר במחיר. ההמלצות על מוסך רון הן בפורום "קארספורום" והן מחוצה לו, רבות וטובות ולכן הגעתי מאשדוד (לא רחוק אבל די פקוק בהלוך וחזור). הכנתי רשימה די ארוכה, שאותה בחן רון והציע שנתחיל עם דברים שהוא עזר לקטלג לפי סדר עדיפות בדגש על בטיחות ומכלולים מכניים קריטיים. רון ערך נסיעת מבחן על הרכב ובה כבר עלה על מספר בעיות. הרכב נסרק במחשב. אבחנתו של רון מנסיעת המבחן אוששה על הליפט ואני אישרתי להחליף כל חלק ולרגע לא הרגשתי שמנסים לחסוך על בטיחות מצד אחד או מנסים לדחוף מצד שני. הכל היה בהסכמתי ולאחר שנתנו לי לראות ולהחליט. אמנם לא הספקנו לעשות את כל מה שרציתי מפאת היקף העבודה וזאת יושלם במועד אחר, אך יעילות העבודה הייתה מצוינת תודות לסרגיי המכונאי שעבד על הרכב במרץ וברצינות ללא הסחות דעת מיותרות ברצף של כמעט יום עבודה שלם ועדיין היה סבלני כשבלבלתי לו ת'מוח (קצת), בהחלט ראוי לציון ולהערכה. בנוסף עזרו גם אופיר ואנטולי בפינישים. חלקי הפרונט(תושבות מנוע וגיר, תפוחי הגה ופרונט, זרועות הגה, תותבים למשולשים, כריות בולמים) בנוסף, הוחלפו משאבת מים, קיט טיימינג (רצועה הייתה סדוקה ויבשה), רצועת אביזרים (סדוקה ויבשה), תרמוסטט, פלאנג' לתרמוסטט, מיכל עיבוי+מכסה, צינור נשם, תושבות מנוע וגיר, ניקוי מצערת ולימוד מחשב ואף הושלמו מגיני בוץ למנוע ולגיר של צד שמאל ובמרכז ללא עלות(את צד ימין לא היה ואם היה גם את זה היו שמים). השימוש בחלפים מקוריים/OEM במחירים סבירים + יעילות ומקצועיות עבודה גבוהה + בילוי של יום שלם במוסך כולל ארוחת צהריים עם העובדים + האווירה במקום למרות שהיה יום עמוס ורון היה עם מינוס שלושה עובדים והיו כמה אנשים לא קלים שבאו למוסך, כל אלה, גרמו לי להתרשם שאכן מדובר במוסך שונה ומיוחד לטובה מרוב המוסכים שביליתי בהם עד היום. (כי לא מצאתי סיבה להישאר באף אחד). כל הכבוד לצוות מוסך רון, למזל שהיא ה"אמא" של המוסך ולא רק מתאמת את כל התזמורת ולרון, שמנהל את האופרציה בצורה טובה עם יחס אנושי וסבלנות רבה תוך כדי התחשבות בלקוח , צרכיו ויכולותיו. בהחלט אחזור למוסך רון להמשיך את יישור הקו ואמליץ לכל מי שמתלבט לגבי הגעה מחוץ לתל אביב-תגיעו, זה שווה את זה.

20161123_133321.jpg

20161123_133333.jpg

20161123_133440.jpg

20161123_134813.jpg

20161123_135610.jpg

20161123_135620.jpg

20161123_155504.jpg

20161123_155508.jpg

20161123_164207.jpg

עריכה אחרונה על ידי יאני

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ

מעבר לטיפולים השוטפים, נאלצתי היום להגיע לרון באופן לא מתוכנן, לאחר שגיליתי נזילת סולר.

כרגיל, רון תפס את המקור ב2 שניות, הסביר לסרגיי בדיוק מה הוא מבקש לעשות (כולל החלפה של 2 צינוריות קטנות שלא נפרצו אבל רון הגדיל ראש)

ולבסוף גבה פחות מעלות של טנק סולר...

שווה להגיע גם ממרחק שעה + לכל כיוון.

צריך לשבט את הבחור הזה ולשתול אחד גם בעיר שלי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הזדמנתי להגיע לבדיקת מחשב ונסיעת מבחן אחרי שחשתי דיליי בזמן העברת הילוכים. אופיר קיבל אותי ותוך דקה כבר היינו בנסיעת מבחן.

לא נמצאה תקלה, לא בנסיעת מבחן ולא במחשב, זכיתי להסבר קצרצר על השינויים בגיר הנ"ל לעומת מנועים אחרים.

שאלתי את אופיר, כמה זמנו יעלה לי כי, זה אבחנה של איש מקצוע, שלח אותי לדרכי לא לפני שהוא עזר לי בעוד בקשה שקשורה יותר בבקרת שיוט. (לצערי לא ניתן להוסיף אצלי. )

ראוי לציין לשבח את השירות המצוין של המוסך ושל אופיר ורון.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...