Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C15 שנת 96 שעמד שנתים וחצי ללא תזוזה

r.e.g.e.v
שימו לב! השרשור הזה בן 4533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש כאן וזה הפוסט הראשון שלי, מקווה שהוא שיצא בסדר.

בבעלות הורי ישנו סיטרואן שנת 96 מנוע 1900, לפני חודשים וחצי הצלחתי להשמיש אותו בעזרת מצבר חדש ותיקון כמה חוטי חשמל קרועים+צינור יציאה מרדיאטור קרוע. בנוסף מלאתי שמן ומאז האוטו נוסע סביר +.

יש לי ארבע שאלות.

1. איזה טיפולים אתם ממליצים לעשות לאוטו בגיל כזה שלא נסע שנתים וחצי.

2. כרגע יש מין בעיה בהתנעה כאשר אני מסובב את הסוויץ האוטו לפעמים לא מתניע בסוויץ הראשון ולפעמים הוא מתניע ואז ישר מדומם.

האם מישהו יכול ליעץ לי מה הסיבה שבגללה התקלה הזאת קורת?

3. בנוסף לכל אלה יוצא עשן מהאגזוז בעת נסיעה+התנעה בעל ריח חריף מה הסיבה לכך?

4. חבר טוען שיש חור בצינור המפלט ויוצאת מין שריקה, השאלה האם אפשר לתקן עם ריתוך פשוט או שזה לא אמור לשנות לי בכלל.

תודה מראש לכל העוזרים והקוראים על הקדשת הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם אני חדש כאן וזה הפוסט הראשון שלי, מקווה שהוא שיצא בסדר.

בבעלות הורי ישנו סיטרואן שנת 96 מנוע 1900, לפני חודשים וחצי הצלחתי להשמיש אותו בעזרת מצבר חדש ותיקון כמה חוטי חשמל קרועים+צינור יציאה מרדיאטור קרוע. בנוסף מלאתי שמן ומאז האוטו נוסע סביר +.

יש לי ארבע שאלות.

1. איזה טיפולים אתם ממליצים לעשות לאוטו בגיל כזה שלא נסע שנתים וחצי.

2. כרגע יש מין בעיה בהתנעה כאשר אני מסובב את הסוויץ האוטו לפעמים לא מתניע בסוויץ הראשון ולפעמים הוא מתניע ואז ישר מדומם.

האם מישהו יכול ליעץ לי מה הסיבה שבגללה התקלה הזאת קורת?

3. בנוסף לכל אלה יוצא עשן מהאגזוז בעת נסיעה+התנעה בעל ריח חריף מה הסיבה לכך?

4. חבר טוען שיש חור בצינור המפלט ויוצאת מין שריקה, השאלה האם אפשר לתקן עם ריתוך פשוט או שזה לא אמור לשנות לי בכלל.

תודה מראש לכל העוזרים והקוראים על הקדשת הזמן.

בוקר טוב,

פעולות ראשונות שאתה חייב לבצע:

1. טיפול 10000- החלפת שמנים + בדיקת ברקסים - לאחר הטיפול תבדוק האם ההתנעה משתפרת מאחר ואולי יש בעיה במצתים.

2. בדיקה של מערכת החשמל ברכב

3. לאחר החלפת השמנים תבדוק האם העשן השחור שדיברת עליו מפסיק.

4. גלגלים- לבדוק האם הם שמישים במידה ולא תחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך על התשובה המפורטת.

מערכת החשמל של האוטו עובדת מצוין מלבד הוישר(שעל פי הבדיקה שעשיתי אני דיי מסיק שמדובר במנוע שלו).

בנוגע למצתים אני לא בטוח בכלל היכן הם נמצאים במנוע דיזל. קיבלתי הסבר +צפיתי בניקוי מצתים במנוע בנזין, האם המיקום זהה?

האם זה שהאוטו עבר 360K קילומטר יגרום לך להמליץ לעבור טיפולים נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך על התשובה המפורטת.

מערכת החשמל של האוטו עובדת מצוין מלבד הוישר(שעל פי הבדיקה שעשיתי אני דיי מסיק שמדובר במנוע שלו).

בנוגע למצתים אני לא בטוח בכלל היכן הם נמצאים במנוע דיזל. קיבלתי הסבר +צפיתי בניקוי מצתים במנוע בנזין, האם המיקום זהה?

האם זה שהאוטו עבר 360K קילומטר יגרום לך להמליץ לעבור טיפולים נוספים?

אינני מבין במנועי דיזל.. עצתי אליך היא לגשת למוסך שיעשה בדיקה כללית כי זה יהיה מסוכן במידה ותפספס פרט כלשהו שנוגע למנוע או לחלק אחר במיוחד לקראת החורף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מעט מאד במנועי דיזל, אבל נראה לי שהבעיות שלך נובעות ממצתי חימום פגומים.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בנוסף סיטרואן C15שנת 2001 שהיה בה תקלה שהמחממים הלכו,

שלוש מארבע המחממים הלכו והוא אפילו לא עשה קולות של הנעה,

אני מסכים שיש מאפינים דומים אבל אני לא בטוח שזה זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מניח שגם הרישיון לא הוקפא.

אם זה המצב, קח בחשבון שבשביל לעלות את האוטו לכביש בחזרה צריך לשלם את כל הטסטים שלא שולמו.

גם אם לא בוצע טסט בפועל.

כלומר תשלום של כל האגרות של שנתיים וחצי אחורה. זה בערך 2500 שקל.

קח את זה בחשבון לפני שאתה מתחיל להשמיש את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נלקח בחשבון,

אני מושבניק עם הכל המשתמע מכך,

אני פשוט רוצה רכב שעובד טוב-דרישה שווה לכל אדם :-D.

אם אני יוכל לאתר את התקלות האלו ולטפל בהן אני פשוט ישמח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל צריך לסלק את הסולר הישן מהמערכת . יכול להיות שעדיין נשאר סולר ישן והוא מאבד את תכונותיו . להכניס סולר חדש פלוס תוסף . אם אתה אומר שלפעמים הרכב מניע מיד וכבה לאחר מכן לדעתי הבעיה איננה במצתים אלא בעיה של סחיבת אויר .תסתכל על משאבת ההזרקה ותראה אם היא יבשה .נזילה קטנה תגרום לזה .יתכן גם שהצנורות יבשים או בית מסנן האויר אינו אוטם כיאות . אם אתה רוצה הבחנה ללא כל תשלום תיצור עימי קשר 0505379343, וחר כך נחליף חויות בפורום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...