Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש רעיונות לחידוש משטח של שולחן מטבח

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 4570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השולחן טוב, תקין ומתאים בדיוק לצרכיי, אבל מצב הציפוי העליון בכי רע. מה שאני מבקש לדעת זה איך כדאי לי לחדש הציפוי, כאשר: 1. מבלי לחדש הפורמייקה, אני לא מעונין.

2. שיהיה ציפוי עמיד וקשה, אך לא רעיל (משמש גם כשולחן אוכל לילדים).

3. יישום על ידי, בבית.

4. מחיר סביר.

אני חושב בכיוון של צבע מיוחד, או ציפוי של צבע עם אפוקסי פיברגלס ועוד ועוד רעיונות מוזרים...

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי בכיוון של שיש מצרי 16000₪ למ׳ר, עמיד, קשיח, לא רעיל במחיר סביר למנכ׳ל חברת בת

מה גימור קצוות השולחן (חומר, זויות)

מה מצב מישור השולחן (תמונה?)

ניתן לחבר אליו פלטה חדשה ? להחליף את הקיימת?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה שווה אלף מילים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיפוש שלך - frankenstable – לא תאם אף מסמך.

הצעות:

ודא שכל המילים מאוייתות נכון.

נסה מילות מפתח אחרות.

נסה מילות מפתח כלליות יותר.

פייי, איזה בעסה.

אמרת "לא רעיל" ובאותה נשימה- אפוקסי?

אני חושב שכדאי לך לברר עוד פרטים, אינני יודע אם זה חומר רעיל או לא, לאחר הייבוש.

לפי דעתי: קח את המידות של השולחן, ופנה לזגג שיעשה לך משטח זכוכית מקסים. יש גם אפשרויות לדוגמאות ע"י התזת חול ועוד ועוד. לא רעיל ונותן הרגשה "קלאסית", ואפילו קל לניקוי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...