Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר 2008-בעיה בהתנעה

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המיצובישי לנסר של חבר שלי (שנת 2008, תיבה אוטומטית), עמדה ללא התנעה ארבעה ימים. כשניסינו להתניע את הרכב היום הרכב סירב להניע.

אני רוצה לעזור לו מחר להניע את הרכב, ויש לי כמה שאלות:

1. הרכב בעל מערכת אזעקה "פוינטר", ולמיטב ידיעתי המצבר לא הוחלף מעולם. האם יכול להגרם נזק כלשהו למערכת האזעקה שלו או ליאריס שלי אם אני מניע עם כבלים? האם יקרה נזק למצבר שלי במידה והזרם שהוא מספק שונה מהזרם שמספק המצבר של הלאנסר?

2. הרכב בעל תיבה אוטומטית, וחונה במקום מאוד צר. צריך לדחוף את הרכב החוצה מחוץ לחנייה לרחוב ולתמרן עם ההגה ע"מ לעמוד פגוש מול פגוש. האם משלבים את התיבה לניוטרל ואז דוחפים אחורה, או שצריך לשלב להילוך אחר כגון R? האם ההיגוי יעבוד כרגיל או שההגה ינעל?

3. ע"מ להניע צריך לחבר מינוס למינוס ואז את הפלוס לפלוס. האם הרכב שלי צריך להיות מונע בזמן שמחברים את הכבלים או שאני צריך לחבר את הכבלים ורק אז להניע את הרכב שלי?

תודה,

מתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי מתן.

1. לא יודע לענות ספציפית לגבי מערכת אזעקה של פוינטר. אך מנסיוני, לא היו בעיות עם מערכות אזעקה אחרות.

לגבי נזק ליאריס, פעם אמרו שזה ״לא הכי בריא״ לרכב אוטו׳ לתת כבלים לרכב אחר.

עם הB4 של ההורים שלי וגם עם הפוקוס ליסינג, נתתי לא מעט כבלים ומעולם לא נגרם משהו מוחשי למערכת החשמל או בכלל. (לפחות לא בתקופה שהרכב היה בבעלותינו.

2. אין בעיה להזיז את הרכב. שימו אות בניוטרל ותדחפו. כל עוד המפתח יהיה בסוויץ׳, ההגה לא ינעל. מה שכן קחו בחשבון שהברקס יהיה מאוד קשה כי המשאבה ההידראולית לא עובדת. האוטו עדיין יעצור, פשוט תידרש לחיצה חזקה.

משהו לגבי הגיר. יכול להיות שתדרשו להסיר איזה חתיכת פלסטיק קטנה שנמצאת באזור ידית ההילוכים אשר מתחתיה יש כפתור קטן שעליו צריך ללחוץ. וזאת על מנת לאפשר לידית לרדת מ P ל N. מה שנקרא shift lock. (אני לא זוכר אם במיצובישי צריכים ללחוץ על הברקס על מנת לשחרר את הידית ממצב P)

3. הרכב שלך חייב להיות מונע! וזאת על מנת שהוא יטען בזמן שאתה מניע. אפילו תעלה קצת את הטורים בזמן ההנעה ע״י לחיצה על דוושת הגז.

בהצלחה.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...