Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אני דווקא לא התחברתי בכלל לאנדרואיד הנקי שיש אצל אשתי ב לנובו G4

מעדיף ברמות את ה MIUI.

מנגד, אני לעולם לא אקנה מכשיר שהוא לא "נקי" כדוגמת הפיקסלים או android one, במקרה הכי קיצוני מוכן לקבל גם מוטורולה ונוקיה.

רק השבוע היה סקנדל על זה ש OnePlus אוספים ים מידע על המשתמשים שלהם, והם עוד נחשבים בין החבר'ה הטובים בתחום.

שאר הסינים עושים את זה כבר שנים.

(לפני שתקפצו "גוגל יודעים עליך הכל גם ככה", OnePlus אספו אנליטיקה יחד עם זיהוי משתמש, בניגוד לגוגל וכו' שאוספים מידע אנונימי, יש הבדל מאוד משמעותי בין השיטות, אבל זה כבר לפוסט אחר)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא התחברתי בכלל לאנדרואיד הנקי שיש אצל אשתי ב לנובו G4

מעדיף ברמות את ה MIUI.

אני דווקא צרבתי lineage על הMiMax.

MiUI היה מעולה בימי אנדרואיד 2.2, כשהממשקים של כל היצרניות היו נוראיים (טאצ'וויז הזכור לשמצה ודומיו). היחידים שבלטו לטובה היו HTC עם Sense ושיאומי עם MiUI.

היום הממשק הנקי של אנדרואיד יותר טוב, יותר מהיר ויותר נעים לשימוש.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני ממש מעוניין לקנות lg g5 אך יש המון ביקורות ברשת על gps שלא עובד וגם שלא מצליחים ברונלייט לתקן תקלה זו. כל הביקורות הן לפני כשנה. מישהו יודע אם הצליחו להתגבר על תקלה זו?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי רגילה לממשק של LG והיא לא חובבת שינויים בכללי. G6 יקר עדיין ואת הG5 מצאתי במחיר טוב. כל הבעיות ברכיב הGPS שמצאתי באינטרנט הן מ2017. חברים שלי שקנו את המכשיר המכשיר בחודשים האחרונים לא דיווחו על בעיות מיוחדות. המסקנה שלי היא שמדובר בסדרה מסויימת שהיא דפוקה אך מסקנה זו היא "נסיבתית" ואשמח אם יש למישהו מידע מוצק יותר בעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מוכן להמר ולסכן אי אלו מאות\אלפי שקלים על מכשיר עם בעיה ידועה? לא חארם? (רגע של חטטנות,גם אם זה עודף בשבילך או כסף מיותר,אל תבזבז סתם)

אני במקומך מנסה משהו אחר פחות בעייתי,וגם אני "רגיל" לממשק של סמסונג כי היה לי מכשירים רק שלהם מ2008 בערך - יחד עם זאת טוב לשמור על ראש פתוח ולנסות משהו אחר (זה לא שאתה מכיר רק אייפון ואין אופציות...אתה באנדרואיד ולא חסר,באמת)

אומנם כתבתי אליך,אבל תעביר את זה לאישה,אפילו שהן ראש בקיר :p

אם אשתי שמכירה ואוהבת רק פחפון,מוכנה שארכוש לה גלקסי (אחרי לא מעט חפירות)...השמיים הם הגבול :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו כאן יש ניסיון על jelly או jelly pro?

הכוונה לחיה הזו:

http://www.unihertz.com/jelly.html

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ יש לא מעט אנשים שבשבילם "אנדרואיד נקי" זה דיל ברייקר.

+1.

מי יודע מתי יורוקום המנומנמים מביאים את סדרת הנוקיה החדשה ומה צפי המחירים?

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנגד, אני לעולם לא אקנה מכשיר שהוא לא "נקי" כדוגמת הפיקסלים או android one, במקרה הכי קיצוני מוכן לקבל גם מוטורולה ונוקיה.

רק השבוע היה סקנדל על זה ש OnePlus אוספים ים מידע על המשתמשים שלהם, והם עוד נחשבים בין החבר'ה הטובים בתחום.

שאר הסינים עושים את זה כבר שנים.

(לפני שתקפצו "גוגל יודעים עליך הכל גם ככה", OnePlus אספו אנליטיקה יחד עם זיהוי משתמש, בניגוד לגוגל וכו' שאוספים מידע אנונימי, יש הבדל מאוד משמעותי בין השיטות, אבל זה כבר לפוסט אחר)

אני לא רוצה להוריד את השרשור מהנושא, אבל אתה טועה. תבדוק את הנושא, גוגל אוספים המון (המווווווון) מידע פרטני על כל משתמש ומשתמש. היסטוריית מיקומים, שיחות (טלפון, SMS, וואטסאפ), היסטוריית אינטרנט. ובגדול, כל מה שוואן פלאס יכלו לחשוב על לאסוף, כבר נאסף.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ נצא מנקודת הנחה שאתה צודק - באמת שאןי לי בעיה עם זה.

אני סומך על גוגל הרבה יותר ממה שאני סומך על OnePoop.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע שלך שהחברות האלה אוספות ומוכרות שווה בשבילן הרבה כסף, אבל עבורך הוא חסר משמעות. לכן אני ממש לא חושב שזה ביג דיל שוואן פאלס או גוגל מוכרים למישהו את העובדה שאני יוצא לעבודה בשעה X ואוכל צהריים במסעדה Y. הדבר היחיד שמלחיץ בסיטואציה הזאת הוא אם מוכרים פרטים סודיים שלך כמו ססמאות לאתרים, לחשבון הבנק ואת פרטי כרטיס האשראי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמלחיץ בסיטואציה הזאת הוא אם מוכרים פרטים סודיים שלך כמו ססמאות לאתרים, לחשבון הבנק ואת פרטי כרטיס האשראי.

חצי סוטה מהשרשור - אתה לא צריך ללכת כזה רחוק

במקרה שלי,בזמנו הייתי מחובר ל012 לפני המון שנים בתור ספק אינטרנט.

היו טובים והתחילו לפשל פה ושם,אז סחבק התקשר,התנתק,שילם תשלום אחרון וביי.

כעבור שנה ומשהו היה איזה מבצע ושמעתי שהם ירדו מהשיט שלהם,אז חזרתי,והתקשרתי להתחבר

הכל עובר והשיחה עומדת להגמר,אני שואל בשיא התמימות אם הם לא צריכים פרטי אשראי\בנק\אמצעי תשלום?

הנציגה אומרת (נשמע לי שאפילו חייכה) שהיא רואה במחשב שהייתי לקוח בעבר,והם שומרים את פרטי אשראי לחיוב חוזר עתידי :shock:

ואני מדבר על כל הכרטיס! 8 ספרות,קוד סודי,ותוקף אפילו (כמובן שזה לא מועיל להם אם הוא פג,אבל עדיין)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברימו'ס,

היכן מומלץ לרכוש את S7 של סמסונג באיזור ת"א/רמת-גן ? רצוי מקום שמחזיק את S7 מייבואן רשמי ולא ייבוא מקביל.

תודה

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו כאן יש ניסיון על jelly או jelly pro?

הכוונה לחיה הזו:

http://www.unihertz.com/jelly.html

טוב. מבין שזה לא מכשיר פופולרי...

אני אחדד את השאלה:

באתר היצרן רשום שהמכשיר תומך בעברית.

באמזון, היכן שאני רוצה להזמין, עברית לא נתמכת.

העלתי שאלה באמזון, לא נענתה.

בקיצור, המכשיר תומך עברית או לא? ואם לא, אפשר לגייר אותו כמו שצריך (לא מורלוקל, אלא עברית שבאה באנדרואיד 7).

תודה

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את אמאזון, שלח מייל ליצרן כדי לקבל תשובה מדויקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...