Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

שירות הלקוחות שלהם סביר בהחלט ומתנהל במייל עם תגובה ראשונית לאחר 24-48 שעות, בצאט מפנים למייל.

פעם אחת מטען לרכב התפרק ושלחו לי אחד חדש אחרי ששלחתי להם צילומים

ה ZUK2 שהזמנתי לא הגיע ובלי הרבה דיבורים (למעט ה "תמתין עוד טיפה תן לזה צאנס להגיע") נתנו לי החזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, כזה סכום הייתי מוציא רק בחנות פיזית שאפשר לעמוד על שלי ולדרוש שוקולד.

או אמאזון כי כפרע עליהם.

בטח שלא אצל הסינים עם הדרישות המפגרות שלהם של "תצלם לנו וידאו ביוטיוב עם הבעיה" וכו'. (למרות שאני מבין מאיפה הם מגיעים, כי כולנו פה ישראלים)

לפייפאל וכו' אין משקל אם בעוד 10 חודשים יתקלקל לך הטלפון והם יגידו לך במייל לך חפש מי ינענע אותך, גם חברת האשראי היא לא צד.

בואו לא נשכח את רשות המיסים שגם יכולים לקחת ביס שמגיע להם מה2K הזה, ואז אתה מגיע לטריטוריית מחירים של samsung/lg flagships כזה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות הלקוחות שלהם סביר בהחלט ומתנהל במייל עם תגובה ראשונית לאחר 24-48 שעות, בצאט מפנים למייל.

פעם אחת מטען לרכב התפרק ושלחו לי אחד חדש אחרי ששלחתי להם צילומים

ה ZUK2 שהזמנתי לא הגיע ובלי הרבה דיבורים (למעט ה "תמתין עוד טיפה תן לזה צאנס להגיע") נתנו לי החזר.

אכן יש להם שירות סבי מאוד, וגם לגבי אחריות לא הייתי דואג יותר מידי- אלא רק לנוהל הדפוק בארץ שאם מחליפים לחדש יש מיסים מחדש- לתיפארת מדינת המיסים.

בנוסף מתי הזמנת את המכשירים? יש מצב בסוף תקבל את כולם, אצלי הNUBI Z7 לא קיבל שום עידכון בסטטוס מישלוח וגם אני ביקשתי לקבל החזר ובידיוק ביום שהייתי אמור לקבל -הופיע משום מקום שמחכה לאיסוף.

אז או שזה תקוע במכס או שמישהו התלבש על החבילות השוות שלך.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני זמן מה, התייעצתי כאן בקשר לסמארטפון חדש. אז בסופו של דבר רכשתי Honor 7 lite. מאד מרוצה, עובד מהר, בעל מסך של 5", תחושה מאד איכותית ובעל מצלמה מצוינת. תמורה מצוינת למחיר.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע השיומי רדמי 4 פריים שהזמנתי מגייקבינג, משום מה הוא הגיע עם גירסה גלובאלית למרות שהוא היה אמור להגיע עם רום חנויות.

בלי מכס. יצאה עסקה מצויינת.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מכשיר מומלץ? מה אתה מחפש במכשיר, מה יותר חשוב לך שיהיה? מה גודל המסך?

אני, למשל, קניתי עכשיו מכשיר עם סוללה מפלצתית, מצלמה לא רעה ושאפשר להפיל אותו מקומה שניה בלי שהמסך יישבר. אבל אין בו חיישן טביעות אצבע וזה מכשיר מלפני שנה וחצי.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי מאוד מכשיר אמין, נכוותי עם מכשיר LG ולכן לא מוכן לשמוע על החברה הזאת. מחפש מכשיר שישרוד שנתיים אולי קצת יותר, גודל מסך לא רלוונטי אבל לא יותר מ 5.5". סוללה שתיהיה סבירה, מצלמה לא כל כך רלוונטי.

חשוב שהקנייה תיהיה מאמזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PrinceT - מזמין אותך להעיף מבט ברשמים שלי מהOP3T, נשמע שאני ואתה עברנו מסלול די דומה (הקודם LG G4 שעבר בוטלופ...) עם דרישות לא רחוקות.

אחרי מס' שבועות עם ה3T אני יכול לדווח רק דברים טובים. מכשיר מצויין. הדבר היחיד שהייתי משפר בו זה מצלמה בתנאי תאורה חשוכים.

קיבלתי השבוע את החבילה שלי מאנגליה, שבין היתר כללה את הDASH CHARGE של OnePlus.

אתמול מדדתי: 40 דק' על השעון, 13% סוללה ל87%.

טרם הצלחתי לרוקן סוללה במהלך 24 שעות, כולל שימושים אינטנסיביים למדי.

הפלאפון מהיר בצורה באמת חריגה, הלייטנסי המרכזי אצלו קשור לקונקטיביטי של רשת, מבחינת טעינת אפליקציות הוא זריז ביותר.

המונח Flagship Killer מתאים לו מאוד, מקווה שהאמינות שלו תהיה מוצלחת ושהסוללה תחזיק מעמד תקופת זמן ארוכה (כי לא ניתן להחליף אותה בלי לפרק את הפלאפון).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טענות שאומרות שכול ההטענות המהירות למינהם פוגעות בסוללה לאורך זמן. מעניין אם זה נכון.

אני אישית גם כשהייתה לי אפשרות לטעינה מהירה הייתי מכבה אותה. ב-99 אחוז מהמקרים, לא באמת משנה לי אם הטעינה היא בשעה או בשעה ו-40.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת אלה שנוהגים להפיל את המכשירים וכתוצאה מזה להחליף מסכים, הגיע לארץ moto x force במחיר דומה לזה שבאמאזון ( באילת אפילו יותר זול ). אולי זה המכשיר הכי עמיד לנפילות שיצרו אי פעם.

http://www.gomobile.co.il/?q=Motorola+Moto+X+Force+32GB

אחרי יומיים עם המכשיר הזה אני יכול להגיד גם שזמן הסוללה כמו שיש בו לא הכרתי בשום נייד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שמדובר בדגם ישן, עם SD810, והשאלה היא האם הוא סובל מהתחממות המעבד.

מעבר לכך, אתם יודעים שאני אוהד מוטורולה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...