Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת קיבלתי הצעה להחליף אייפון 6 פלוס

בסמסונג נוט 5.

האים כדאי?

מה החסרונות והיתרונות של הנוט5?

Sent from my iPhone using Tapatalk

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה כספית, לא. מה חסר לך באייפון 6?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אחרי חודשיים של סבל עם טלפון חלופי בשקל 90, אני יכול להזמין סופסוף את הHTC 10!!

שאלות:

1. מצאתי אותו באמזון גרמניה, יש שם כמה חנויות שמוכרות, אמזון עצמם הכי זולים (699 יורו במקום 740 להבא בתור) אבל הם עדין לא שולחים

http://www.amazon.de/HTC-Smartphone-Display-Ultrapixel-Android-carbon-grau/dp/B01E610DEQ?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_1&smid=A3JWKAKR8XB7XF#productPromotions

איך אני יודע מתי הם יתחילו לשלוח? אני לא מוצא "צור קשר" בקשר למוצר

2. כדאי לקנות מאמזון גרמניה? הגעתי לשלב של חישוב הסכום הסופי של הקניה ויצא שהמכס המוערך שלהם די זהה למס הגרמני ככה שיוצא לי 730 יורו המכשיר כולל מכס ומשלוח של 4 ימים (3150 ש"ח)

בשביל הקטע נכנסתי לאמזון ארה"ב ואותה חבילה יצאה לי 860$ למכשיר (מחנות עם ביקורות טובות) ו- !!220$!! משלוח ו"handling". ביחד יוצא יותר מ-1000 ש"ח יותר מהגרמנים.

3. איך אני מוודא שהגרמני זה מכשיר פתוח וחופשי?

תודה לעוזרים :)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתיים האחרונות קניתי 4 סלולריים מאמזון גרמניה וצרפת, בהחלט היה כדאי. כך גם מ-Gearbest ועליאקספרס (אחד מכל אחד).

לא מצאתי התיחסות לנעילת סים - אבל עד כמה שאני זוכר כאשר אמזון מוכרים מכשיר נעול זה מצויין בפירוש. כמוכן, מדובר במכירה על ידי אמאזון עצמה והמחיר לא מתאים למכשיר נעול. ועדיין הייתי מחפש את שירות הלקוחות ומעלה שאלה.

לגבי המשלוח - מתבצע על ידי UPS אבל הקטע האחרון עלידי דואר שליחים ישראלי, לכן הייתי מתיחס ל-4 ימים כבסיס לשינויים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי גם מהגרמני. יצא בערך 3,000 אבל עדיין אין צפי למשלוח. בצרפתי היה צפי לשני למאי, לא יודע אם יצא משלוח, אבל המנות הבאות מדובר על חודש לפחות לפי מה שכתוב. באנגליה שישי למאי אבל לא שולחים. אני מקווה שמגרמניה יצא בטווח הזמנים הזה פחות או יותר. הזמנתי כבר מגנים מארהב. אתה יכול גם להזמין ישירות מ Htc לשיפיטו. היה מבצע 100 דולר הנחה, אולי עוד בתוקף. אם יתחלק במכס אז יוצא כ 2500, אבל זמן שילוח לא קצר, יש סיכוי שיתקע במכס או יעלם באדיבות דואר ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי גם מהגרמני. יצא בערך 3,000 אבל עדיין אין צפי למשלוח. בצרפתי היה צפי לשני למאי, לא יודע אם יצא משלוח, אבל המנות הבאות מדובר על חודש לפחות לפי מה שכתוב. באנגליה שישי למאי אבל לא שולחים. אני מקווה שמגרמניה יצא בטווח הזמנים הזה פחות או יותר. הזמנתי כבר מגנים מארהב. אתה יכול גם להזמין ישירות מ Htc לשיפיטו. היה מבצע 100 דולר הנחה, אולי עוד בתוקף. אם יתחלק במכס אז יוצא כ 2500, אבל זמן שילוח לא קצר, יש סיכוי שיתקע במכס או יעלם באדיבות דואר ישראל.

התאריכים שאתה מדבר עליהם לא קשורים למציאות.

אייבי כותבים איזה תאריך שנראה להם נכון, בלי שום קשר למציאות.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

לא עדיף לחכות לבאצ' השני שכנראה יהייה עם תיקוני באגים בקטנה שתמיד יש?

בגלל זה אני חושב לחכות ליום שישי ואני מקווה שיצא המשלוח הראשון.

אם יקח להם חודש למשלוח השני אז אני אקנה כבר בגרמניה עצמה - אני שם ב7/6

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי כנראה יוצא ביום שישי, ונראה לי ששידרגו את המשלוח לפי זמן אספקה צפוי.

ב-7 וב-8 לא היו לי בעיות עם באץ' ראשון. זו לא ערובה לכלום, אבל אני הימרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב7 היה באץ' דפוק עם מצלמה סגולה

ב8 אכן לא היו בעיות

בעיני יקר מידי, לא מוכן לשלם 3K על טלפון למרות שמאוד הייתי רוצה את ה10

ננסה להביא בהזדמנות מארה"ב, גם מעניין אותי בוטלואדר פתוח והאירופאים לא תמיד מאפשרים פתיחה

חוץ מזה, תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

אכן, זוכר את הסיפור עם המצלמה הסגולה ב-7. זה קרה לעיתים גם מספר חודשים אחרי. קרה לאחותי. ב-8 היתה קצת וריאציה בכפתור הווליום, חלקם קצת יותר הדוקים חלקם קצת מרשרשים.

באירופה נמכר הדגם הבינלאומי, לדעתי תמיד ניתן לפתוח אותו בעזרת קוד מ- HTC.

את ה-7 עוד פתחתי. בפועל, לא ממש היה לי שימוש בזה.

בניגוד לסמסונגים שהיו לי קודם, לא הייתי חייב לפתוח כדי לטעון רומים צד ג' כדי לקבל ביצועים ונוחות סבירים מהם. בשניהם אני מאוד מרוצה מהסטוק, וקצב העידכונים סביר מאוד. מאז שמצאתי תוכנת הקלטה שמקליטה פנימית בלי רוט, גם עם זה לא טרחתי.

עדכון:

אגב, נראה שיוצא היום, סטטוס שונה למתכונן למשלוח. :-)

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רומים, גם אני כבר לא מחליף, רק רוט...

לקחתי לניסיון עכשיו G4 סינגפורי עם בוטלאודר נעול במקום המוטו X, בלי רוט, פשוט מזעזע! אי אפשר לעשות כלום בשביל לשפר סוללה

בM7 עם רוט ורום מקורי היה הרבה משחק לשפר סוללה ( greenify / amplify )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...