Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לאשתי מוטו G4 כפול סים - מדי פעם המסך מהבהב ומפסיק להגיב, ולפעמים יש לו ghost touch

לבן הבכור G4 plus עם בעיות במצלמה (פיקסלים מתים וגם איזה שבב שהיה בין המגן לעדשה אבל הוזז הצידה).

לאמא שלי G4 כפול סים ששולח הרבה pocket calls, אבל אני לא בטוח אם האשם במכשיר או בבעליו, בכל זאת בת 88 והאצבעות לא זריזות כמו פעם.

היחיד שאצלו המכשיר תקים הוא הבן הצעיר עם G4 שחור (סים בודד).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי מוטו G4 כפול סים - מדי פעם המסך מהבהב ומפסיק להגיב, ולפעמים יש לו ghost touch (בחיפוש בגוגל הבעיה מוכרת היטב).

לבן הבכור G4 plus עם בעיות במצלמה (פיקסלים מתים וגם איזה שבב שהיה בין המגן לעדשה אבל הוזז הצידה).

לאמא שלי G4 כפול סים ששולח הרבה pocket calls, אבל אני לא בטוח אם האשם במכשיר או בבעליו, בכל זאת בת 88 והאצבעות לא זריזות כמו פעם.

היחיד שאצלו המכשיר תקין הוא הבן הצעיר עם G4 שחור (סים בודד).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת חצי אספנות.

אני עם oneplus 1 ומרוצה ממנו מאוד.

הבן חסך כסף ושידרג מ oneplus 2 ל s8.

שני המכשירים במצב מעולה, ללא טראומות/טביעות/שברים וכו׳.

על פניו יש יתרון קל ל 2 במפרט.

אבל שמעתי, ויותר מאחד, שה 1 מוצלח יותר.

אני נוסע הרבה לאירופה כך שלדואל סים של ה 2 יתרון מבחינתי.

דעתכם?

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעונין לקנות שיאומי רדמי 4X.

מעונין לשמוע על המלצות על המכשיר לבעלי המכשיר. החסרון שראיתי הוא צילום וידאו שלא אחיד לעומת אחיו הגדול רדמי נוט 4X. לעומת זאת המצלמה שלו טובה יותר לעומת אחיו הגדול.

אני מעונין להחליף אותו עקב התחממות יתר של LG G3.

אני מעונין לקנות אותו בגלל המחיר הזול לגרסה 3GB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע הוא מכשיר לא רע בגדול, אבל הוא לא באמת ברמה של ה-G3 בכלום.

מסך 720P עם פנל זול וצבעיים דהויים לעומת המסך של ה 2K של ה-G3

אמנם לא ראיתי את המצלמה שלו בפועל, אבל המצלמה היא זהה לחלוטין ל-4X נוט. ההבדל שאולי ראית בניהם זה אולי עיבוד תוכנתי שונה בתמונה ספציפית(הרבה תלוי איפה המצלמה החליטה להתמרכז בזמן הצילום). ואת המצלמה של ה-4X נוט כן ראיתי, והיא לא מתקרבת ל-G3, במיוחד לא בצילומים בתאורה בינונית ומטה.

בהנחה ולי היה חשוב מצלמה, לא הייתי הולך על הדגמים האלה. הייתי הולך על משהו כמו המי5 או מי5S. ואם מוכן לוותר על המצלמה, אז על הנוט 4X או על ה4 פריים. המסכים שלהם פשוט טובים יותר מה-4X באופן מורגש וההבדל הוא אולי 100 שקל במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעונין לקנות שיאומי רדמי 4X.

מעונין לשמוע על המלצות על המכשיר לבעלי המכשיר. החסרון שראיתי הוא צילום וידאו שלא אחיד לעומת אחיו הגדול רדמי נוט 4X. לעומת זאת המצלמה שלו טובה יותר לעומת אחיו הגדול.

אני מעונין להחליף אותו עקב התחממות יתר של LG G3.

אני מעונין לקנות אותו בגלל המחיר הזול לגרסה 3GB.

למה לא mi5? רכשתי כזה לפני כמה ימים אחרי 1+1 האגדי ובנתיים אני מרוצה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באליאקספרס מבצע על כל מכשירי שיאומי.

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi6-Mi-6-Mobile-phone-6GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-835-Octa-Core-5/2178148_32810995086.html

איך ה- mi6 ? יוצא 1300 שקל

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה קישור של OP5 ב390 דולר, חוץ מזה, בטח שיש התלבטות, שיומי חברה הרבה יותר ותיקה מOP, יציבה יותר, וחוץ מזה מדובר בדגם, הטוב ביותר שהוציאה.

לא חושב שיש הבדל כזה גדול בניהם שאתה יכול לקבוע ללכת על הפלוס 5 ללא התלבטות

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור שהוא צרף מדובר על 462 דולר, כאשר הוואןפלוס נמכר ב-488 דולר.

לא יודע אם אתה מודע לזה, אבל וואןפלוס היא חברת בת של אופו(חברת הסמארטפונים מס' אחד בסין במכירות) , כול העובדים שלה היו עובדים ב-אופו, הם חולקים יכולת הטענה זהה(DASH CHARGE ו- VOOC CHARGE) ודמיון מכשירים דומה OPPO R11 ו- ONEPLUS 5. אפילו המשרדים שלהם נמצאים באותו בניין רק קומה אחת מתחת.

זאת אותה חברה, בקיצור. ככה שהייתי מטיל ספק מי ותיק יותר ומי יציב יותר.

ובקשר למכשירים עצמם-

שיאומי עדיין ממשיכה להשתמש בפאנל IPS שהיא השתמשה בו במי5 ומי5ס. הוא כשלעצמו לא רע אבל יש הבדלים גדולים באיכות המסכים מדגם לדגם. אתה יכול לקחת 10 מכשירים ובכולם כיול הצבעים יהיה שונה, שזה קצת מעיד על בקרת האיכות של יצרן המסכים שלה. זה נסלח כשהמכשירים עולים 200-250 דולר. פחות נסלח כשזה מכשיר ב-466. אצל וואןפלוס לא שמעתי על שום בעיה במסך שלה, ובלי קשר, אני אישית מעדיף תמיד מסך אמולד על פני IPS.

לדעתי גם הוואןפלוס מעט מהיר יותר, ממשק יפה יותר, והמצלמה טובה יותר אבל זה באמת הטפלות לקטנות.

עריכה: מוזר מאוד, רק עכשיו הוא שינה לי ל-370 דולר. במחיר הזה זה דווקא ניראה לא רע בכלל!

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה על מה אתה מדבר ? שיאומי מי6 עולה היום! באליאקספרס 370$ !

עירכה:

וואו מהרגע ששלחתי לך עד עכשיו זה כבר סולד אאוט.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אי הבנה, המחיר 466 ממש לא מחיר השוק של השיומי, היום בלי המבצע באלי אקספרס אפשר להשיג אותו בתחום ה390 דולר.

באשר למכשירים, אין ספק שיש בניהם הבדלים, אך לא מהותיים.

לגבי המסך, המסך של השיומי מתברר כאחד הבהירים בשוק ולפי הבדיקות בביקורת בGSMArena הם התפלאו לגלות שהניגודיות שלו קרובה מאוד למסכי הAmoled..

לגבי התקלה שאמרת, אם אני לא טועה היה סיפור כזה גם עם הS8, וגם זכורה לי את הצריבה שהיה למסכי הAMOLED ככה ששום טכנולוגיה לא כפה מתקלות.. כמו כן, די ברורה הבחירה בIPS, טכנולוגיה ותיקה וזולה יותר שמאפשר למכשיר להימכר במחיר נמוך כל כך, בכל זאת, זהו הSD835 במחיר הזול ביותר

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור שהוא צרף מדובר על 462 דולר, כאשר הוואןפלוס נמכר ב-488 דולר.

לא יודע אם אתה מודע לזה, אבל וואןפלוס היא חברת בת של אופו(חברת הסמארטפונים מס' אחד בסין במכירות) , כול העובדים שלה היו עובדים ב-אופו, הם חולקים יכולת הטענה זהה(DASH CHARGE ו- VOOC CHARGE) ודמיון מכשירים דומה OPPO R11 ו- ONEPLUS 5. אפילו המשרדים שלהם נמצאים באותו בניין רק קומה אחת מתחת.

!

zuk היא חברת בת של לנובו וסגרו אותם עכשיו.

את OPPO לא מייצאים רישמית מחוץ לסין בזמן ש ONEPLUS היו עם אתרים בכל מדינה ועכשיו הם התחילו לפתוח חנויות.

הם מנסים לעשות חברה שנמכרת בכל העולם.

הבעיה שהם העלו מחירים, בהתחלה היו 300-350 $, עכשיו ה 5 עולה 479-539 $

בהתחלה הם היו מופרדים לגמרי מ OPPO אבל ההכנסות שלהם היו נמוכות מידי והם עברו צימצומים.

לפי דעתי שואמי במחירים האלה עדיף.

MIX עם המסך המלא הוא הטלפון הטוב בשוק הבעיה שהוא ענק.

ה 6 נראה לי עדיף על oneplus 5

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...