Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

2. ONEPLUS 5/5T. לא סטוק אבל ממש קרוב לשם.

אכן כן. אגב, אפילו ה-3T קיבל עדכון לאוריאו/8.0, החברה הזאת מנהלת קשר טוב יותר מכל חברה אחרת עם הליבה של אנדרויד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם עם ממשלת סין אם זה מפריע לך.
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים. עומד לפני רכישה של נוט 8 באילת. ההפרש בין היבואן הרשמי ליבוא מקביל הוא 430 ש"ח.

ביבואן הרשמי מקבלים כ. זיכרון, מדבקת מסך ומגן, רמקול bt וזרוע. מתאר לעצמי שהמדבקה והמגן לא באיכות שאני מצפה וכל השאר לא רלוונטי בשבילי.

שניהם עם 12 חודשי אחריות.

הבנתי שיבוא מקביל אתה לא מקבל את הרום המקורי של סמסונג, בעיה עם עדכוני גרסאות וזמנים וכו. יש פה מישהו שמתעסק עם זה ומכיר?

מה לגבי כל השאר? משהו ספציפי לבדוק? תודה רבה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי סמסונג, אבל אני קניתי וואן פלאס ביבוא מקביל,הכל מצויין.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם עם ממשלת סין אם זה מפריע לך.

תן לי לספר לך סיפור: כל ממשלה יכולה לרגל אחריך בקלות רבה מאוד - במידה ותרצה זאת.

לכל גוף גדול היום [לא רק ממשלות] יש חולשות Zero Day לכל מכשיר סלולרי שתרצה,

ברמה שכזו שיכולים להתקין לך כלי באמצעות שליחת סמס בלי שתדע בכלל - לפחות סין אנחנו יודעים מראש שהכלי שם :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מחדש הרבה, ויש לא מעט שערוריות שבהן מככבות חברות ישראליות.

בהל זאת, האש מופנה ליצרנים הסיניים.

אישית אין לי שום בעיה עם תוצרת סין (הטלפונים הפעילים אצלי הם שלושה שיומי ושני מוטורולה\לנובו), מצידי שהסינים ידעו שגיסתי שולחת לי ברכת חג שמח ויתחילו ללמוד מה זה חנוכה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי כרגע מקניית מכשיר חדש בגלל שאין שום דבר קרוב לסטוק אנדרואיד שדומה ל S8 (כלומר Body to Screen ratio גבוהה אבל גודל פיזי קטן)

אפתח את ה Bootloader של ה MI 6 ונראה מה אפשר לעשות בנידון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:

אחרי 11 חודשים עם Moto G4 Plus שהוזמן מאמזון, הופיעה תקלה - אני לא שומע את הצד השני.

שלחתי מייל לאמזון, והם ביקשו שאפנה למוטורולה ישראל. מוטורולה ישראל אמרו, כצפוי, שלא מטפלים במוצרים שנרכשו בחו"ל, למרות שהמוכר הפנה אליהם.

פניה נוספת לאמזון, והם ביקשו שאשלח להם את המכשיר בחזרה. שלחתי, וקיבלתי החזר על המשלוח ועל המכשיר עצמו.

כרגיל, שרות מדהים.

בינתיים הוזמן והגיע Moto G5.

נקווה שיאריך ימים יותר מהדגם הקודם.

לדעתי, במחירים של המכשירים האלה אין מה לפזול לשיאומי / וואי.

עריכה אחרונה על ידי RBRB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוטו G4 לגרסאותיו מכשיר מאד לא מוצלח. כבר השבתתי אחד בן פחות משנה, אחד הבנים שלי לא מפסיק לקטר על אחד אחר, שלישי שעדיין בשירות הוא מכשיר שקיבלתי מאמאזון אחרי שהמכשיר המקורי היה DOA, והאחרון - אצל אמא שלי - מתנהג בצורה מוזרה שלא ברור לי עד כנה היא בעיה במכשיר ועד כמה בתפעול של אמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא המליץ על סמך המכשירים מדורות קודמים שהיו מעולים ( ביחס למחיר ).

גם אצלי בבית יש 3 מכשירים Moto X style, force, play.

אני מרוצה מאוד מכל אחד מהם.

כנראה שהמכשירים החדשים של מוטורולה לא מוצלחים.

גם lg2/3 היו מצויינים, ואחריהם יצא lg4 ...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היה לי מוטו G מדור ראשון ולאשתי G2 שהיו מעולים. למעשה הם שימשו אותי כמכשירים חלופיים עוד זמן רב.

בעקבות ניסיוני הטוב אתם קניתי גם אני כמה מכשירי G4 - וכפי שקראת - גם אני התאכזבתי קשות.

ד"א - גם סמארטפון הסמסונג היחיד שהיה לי ( S Advance, דור בינייןם בין ה-S ל-S2) היה נפילה די קשה, אשתי העיפה אותו אחרי שנה וחצי, והיא טיחפוס שמתקשה להפרד מסמארטפונים, בעיקר מחשש מצורך להסתגל לממשק חדש.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחרי שהמלצת עליהם בלי סוף?

אני מבין את ההמלצה שלו, היא ניתנה כשהמכשיר היה חדש אצלו. כשהמכשיר עבד (גם אצלי), קשה היה שלא להמליץ עליו.

ב850 שקל שהוא עלה בזמנו, זו נראתה עסקה מעולה. מכשיר מחברה מוכרת, מצלמה מעולה יחסית למחיר ובטח יחסית לסינים למיניהם שעולים אותו הדבר, ובנוסף העסקה מתבצעת מול אמזון, שזה בהחלט יתרון.

שוב, מקווה שהG5 מהווה שיפור באמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את ההמלצה שלו, היא ניתנה כשהמכשיר היה חדש אצלו. כשהמכשיר עבד (גם אצלי), קשה היה שלא להמליץ עליו.

ב850 שקל שהוא עלה בזמנו, זו נראתה עסקה מעולה. מכשיר מחברה מוכרת, מצלמה מעולה יחסית למחיר ובטח יחסית לסינים למיניהם שעולים אותו הדבר, ובנוסף העסקה מתבצעת מול אמזון, שזה בהחלט יתרון.

שוב, מקווה שהG5 מהווה שיפור באמינות.

המוטורולה, הוא לא באמת קשור למוטורולה, סתם יצרן סיני קנה את הזכויות לשם. אם אתה נמנע מסיני אחר, המוטו לא שונה, אבל כמו שאתה כבר רואה, יש יתרונות לקניה מול אמאזון.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...