Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

היה לי שלוש שנים את הגלקסי כמו שלך. אח"כ נקסוס 5 איקס. מכשיר מעולה, אבל סוללה סמלית בלבד. היום מזה שלושה חודשים עם רדמי נוט 3, והוא מצויין. בפרט הסוללה שמחזיקה יום עבודה שלם בלי למצמץ. עלה 500 כמשומש. בוודאי שדרוג לעומת הגלקסי 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתעסקות של כמה רגעים עם oneplus t3 עליי לציין שהתרשמתי לטובה, מכשיר מהיר עם מצלמה נהדרת ומסך בהיר.

מבחינת צורה, משתייך לז'אנר הארוך והצר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין לפרוק את העצבים שלי מאתמול:

לחבר יש שיאומי מי 5 עם מסך שבור. המלצתי לו על מסך שהמוכר אמר שאיכות טובה. הגיע המסך, ועד שנפגשנו לקח קצת זמן (הוא ניסה לפרק לבד את הטלפון ולא הצליח בגלל טריק של הכפתורי צד).

הרכבנו וגילינו שהחישן קרבה לא עובד טוב עם המסך החדש. החלק התחתון רופף ולא מודבק כראוי. התאכזבתי בשבילו כי המלצתי לו על מוצר לא טוב. יש לציין שהמסך נקנה מאליאקספרס.

יש חנות סינית טובה, שבאמת מוכרת חלפים איכותים לטלפון?

חייב לציין שגם למיזו נוט 1 קרה לי אותו דבר (מסך עובד ללא מגע) בחנות מסוימת באליאקספרס. ומוכר איביי שהבטיח שהמסך חדש ובסוף גליתי שהוא מחודש (אחרי שנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המכשירים שלך לצערי לא יודע- אבל לכל מי שמחפש חלקים מקוריים לסמסונג/אייפון/LG אז האתר הזה מומלץ:

https://www.etradesupply.com/all_categories/

ויש מסכים בדרגת איכות S+ שזה כמו חדש מקורי באיכות זהה, יצא לאחי שבוע שעבר להזמין מסך לאייפון 6, כל החלק הקידמי כולל כל החלקים הקטנים כמו מצלמה/רמקול וכו', עלה 65+23 דולר והגיע עם TNT בתוך כ5 ימים בקופסת פלסטיק גדולה ואין סוף ריפודים שיהיה שורד נחיתה על המאדים. באופן מפתיע TNT לא דרשו שום דבר ופשוט הביאו למרות שעל החבילה היה מודק כל הניירת בשביל המכס כמו שהחברות הגדולות עושות.

המסך הורכב והוא כמו המקורי, הבעיה היחידה שלנו הייתה זה שהיינו צריכים לקחת את הכבל השטוח של כפתור הבית מהמסך הקודם, בשיטוט ברשת ראינו שלהמון אנשים הייתה בעיה זהה אפילו בהזמנת חלקים מIFIXIT, משהו של אפל שדופקים כניראה אנשים שרוצים להחליף חלקים שלא ניקנו דרכם.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ידידי,

מתענין ברכישת טלפון חדש בתקופה הקרובה, הפעם לעצמי, להחליף איזה סמרטפון פושטי שברשותי.

שוקל כרגע לחיוב את האסוס (Zenfone 3 (ZE520KL, אם כי עוד לא בחנתי אותו פיזית. הרכישה, בארץ המקור.

האם יש משהו ספציפי להיזהר ממנו במקרה זה בכל הנוגע לרום או משהו בסגנון?

האם יש אלטרנטיבות עדיפות משמעותית (באותה רמת ביצועים ומפרט)? האם יש צפי למכשיר חדש ועדיף מאותו בית?

תודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, למרות שאני פחות אובייקטיבי, ולדעתי אם בודקים היטב הסינים הם ה VFM הכי טובים שיש, אבל אם אין העדפה ברורה, הMi6 והOp-3T למי שלא יודע להסתדר עם אנדרואיד עדיף להשקיע את ה500-600 שקל הבדל ולקחת את הG6 או Huawei P10/P9, טלפונים ללא התעסקות, תמיכה טובה יותר בעברית, בקיצור נוחות.

אבל אישית אני אוהב להתעסק עם הטלפון, החלפת גרסאות אצלי זה לא מפריע אלא ההפך ואין לי בעיה עם זה.

למשל הזמנתי והגיע לפני כמה ימים הZukZ2 של לנובו, מדובר באחד המכשירים עם המפרט VFM הכי טוב אי פעם, קניתי אותו במחיר 157 דולר (אותו מחיר של הנוט 4 החזקים, אם לא פחות) והמפרט, אוי המפרט, מפרט של ספינת דגל של 2015/6 וכמובן שזה מספיק ביותר להיום ולא אמורה להיות לאף אחד התפשרות, הבעיה? יש צורך בהחלפת גירסה כי בד"כ מגיע עם גירסת חנויות מלאה בזבל,אין כל כך תמיכה בעברית ופתיחת הBOOTLOADER קשה מהרגיל.

אבל לאחר מכן מקבילים מכשיר מעולה שיספיק לשנים.

מה שאני מנסה להגיד, למי שאין זיקה ויכולת טכנית אין טעם להתעסק עם הסינים מחשש שיגיעו עם גירסה לא מתאימה.

היום, לאחר הורדת, המכס הP10 במחיר מעולה ומדובר במכשיר מעולה.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המכשירים שלך לצערי לא יודע- אבל לכל מי שמחפש חלקים מקוריים לסמסונג/אייפון/LG אז האתר הזה מומלץ:

https://www.etradesupply.com/all_categories/

ויש מסכים בדרגת איכות S+ שזה כמו חדש מקורי באיכות זהה, יצא לאחי שבוע שעבר להזמין מסך לאייפון 6, כל החלק הקידמי כולל כל החלקים הקטנים כמו מצלמה/רמקול וכו', עלה 65+23 דולר והגיע עם TNT בתוך כ5 ימים בקופסת פלסטיק גדולה ואין סוף ריפודים שיהיה שורד נחיתה על המאדים. באופן מפתיע TNT לא דרשו שום דבר ופשוט הביאו למרות שעל החבילה היה מודק כל הניירת בשביל המכס כמו שהחברות הגדולות עושות.

המסך הורכב והוא כמו המקורי, הבעיה היחידה שלנו הייתה זה שהיינו צריכים לקחת את הכבל השטוח של כפתור הבית מהמסך הקודם, בשיטוט ברשת ראינו שלהמון אנשים הייתה בעיה זהה אפילו בהזמנת חלקים מIFIXIT, משהו של אפל שדופקים כניראה אנשים שרוצים להחליף חלקים שלא ניקנו דרכם.

תודה רבה. האתר הוסף למועדפים.

עכשיו אוכל לדעת איזה מכשיר לקנות לפי כמות החלפים האיכותים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מנסה להגיד, למי שאין זיקה ויכולת טכנית אין טעם להתעסק עם הסינים מחשש שיגיעו עם גירסה לא מתאימה.

היום, לאחר הורדת, המכס הP10 במחיר מעולה ומדובר במכשיר מעולה.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

בדיוק הסיבה שאני שוקל את סדרת הA של גלקסי.

אבל משום מה אני לא מכיר כאלו שרכשו ונתנו חוות דעת על המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל ההתעסקות עם הנעילה האזורית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה a כשיש s7 edge ב 1840שח?

אחריות של אמזון.

גם את הA אפשר להזמין מאמזון ביותר זול.

אני מעדיף שיש לי "אמא ואבא" וזה שווה עוד כמה שקלים.

עדיין לא מצאתי חוות דעת על סדרת הA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיומי היה הימור, ואחרי שהתגברתי על כמה גליצ'ים שרת אותי שנה וחצי.

קניית סמסונג מאירופה צריכה להביא בחשבון שהמכשיר לא יפעל עד שחרורו.

שלא לדבר על כך שסיני יעלה שני שליש מקוראני ברמה מקבילה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיני ברמה מקבילה לס7 קצה. לא בשני שליש מחיר ולא באותו מחיר. ספציפית בתחום הצילום.

יש כמעט כמו..

פתיחת נעילה לגלקסי, לא סיפור בכלל. יש אפליקציה שפותחת את המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...