דף 468 מתוך 468 ראשוןראשון ... 368418458465466467468
מציג תוצאות 7,006 עד 7,012 מתוך 7012
    אחראי ראשי הסימלון של falou

בעניין: הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

ציטוט audiR8 כתב: הצג הודעה
    אין לי מושג על מה אתה מדבר.
    חוויית משתמש הכי בסיסית שיש - איך מגיעים ליישומים שעל המכשיר (אין מגירת יישומים, הסרת יישום ממסך הבית מסירה אותו לחלוטין מהמכשיר), איך מתבצע ריכוז ההתראות (אפילו האייקונים שלהן לא מופיעים בשורת המצב כברירת מחדל, רק שלוש נקודות) וקיצורי הדרך. אפילו עיצוב האייקונים של כל האפליקציות משתנה ביחס לסטוק.
    ואני לא מדבר על שינויים עמוקים יותר כמו סגירת היישומים שציינתי קודם, ניהול משימות סופר אגרסיבי ושאר שינויים מתחת למכסה המנוע.
    אין לי מושג על מה אתה מדבר.

ביומיום אתה לא מחפש יישומים, אתה עובד עם הכמה שאתה עובד, מסדר אותם על מסך הבית ו/או בתיקיות.
    רוצה לראות את כל הישומים, כדי לחפש יישום נידח, לך למקום בו אתה רואה את כולם. אבל כמה פעמים ביום אתה מחפש יישום נידח?
    כאילו... מי נוגע "במגירת היישומים" ביומיום?!

ריכוז ההתראות... לא הבנתי מה ההבדל?
    ההתראות מרוכזות אותו הדבר. יש לי אייקונים, הכל אותו הדבר.
    עיצוב האייקונים... מה זה משנה פונקציונאלית?

ניהול המשימות, לא משנה חווית שימוש. יש לך יופי של יכולת בשיומי, לקבוע איזה יישום יכול לעשות מה, אם אתה רוצה להיכנס לזה (לי זה עזר מאוד למנוע מכל מיני זוללי סוללה לטחון אותי סתם, כמו האפליקציה של בנק הפועלים, שבאנדרואיד "נקי" הייתי חייב להעיף אותה באופן פרטני כל פעם אחרי שהשתמשתי), אבל זה לא משנה את חווית המשתמש.

אם יש הבדלים, הם מינורים. לא שומדבר שלא מתרגלים אליו תוך חמש דקות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

2. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של audiR8

לא דיברתי על התרגלות לשינויים. לא ניתחתי את אופן השימוש שלך במכשיר (לי אגב, אין קיצורים בכלל במסך הבית מלבד לחייגן ולאנשי הקשר. מסכי הבית עבורי מציגים מידע מווידג'טים). התייחסתי אך ורק לטענה שלך שMiUI קרוב לגרסה נקייה של אנדרואיד.
    היא לא, השינויים הם מקיפים מאוד. העיצוב, חווית השימוש, האופן בו פועלים וניגשים לתכונות המכשיר שונים לחלוטין. אולי אתה התרגלת מאוד מהר (וגם אני, עד שנתקלתי בשינוי שמבחינתי לא מקובל) אבל כשקניתי לאבא שלי 4X הייתי צריך ללמד אותו את השימוש במכשיר מהתחלה למרות ששלט לפני כן בLG G3 יפה מאוד.
    I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are
    Mewtwo -

נהג שודים (> 1000 הודעות)

Miui לא קרובה לאנדרואיד נקי. עם היתרונות והחסרונות שלה.
    הרגשתי את זה יופי בגרסה 8.5 שאפשרויות שונות היו חסומות (מסך כפול, פירוט של התראות וכד').
    הבדלים משמעותים בסידור הגדרות (כאחד שחי את אנדרואיד הנקי תקופה ארוכה מאוד).

סידור הגדרות לא משנה לשימוש יומיומי. פה זה מסודר כך, שם אחרת. אין כאן יתרון לאנדרואיד הנקי.
    פירוט של התראות - לא יודע על איזה פירוט אתה מדבר. גם לגבי מסך כפול אני לא מבין, יש ב-MIUI.

הבעיה היחידה עם אנדרואיד לא נקי, זה שמפוצצים לך את הטלפון עם אפליקציות שאתה צריך ופונקציות מתקדמות שאתה לא עושה בהם שימוש.

שוב, בשימוש היומיומי, MIUI ואנדרואיד נקי מאוד דומים, פונקציונאלית.

6. חבר הפורום הבא הודה לfalou על ההודעה המועילה הזאת:

ציטוט audiR8 כתב: הצג הודעה
    היא לא, השינויים הם מקיפים מאוד. העיצוב, חווית השימוש, האופן בו פועלים וניגשים לתכונות המכשיר שונים לחלוטין. אולי אתה התרגלת מאוד מהר (וגם אני, עד שנתקלתי בשינוי שמבחינתי לא מקובל) אבל כשקניתי לאבא שלי 4X הייתי צריך ללמד אותו את השימוש במכשיר מהתחלה למרות ששלט לפני כן בLG G3 יפה מאוד.
    G3 רחוק מלהיות נקי. הכי רחוק שיש...
    לעבור מה-G2 לאנדרואיד נקי, לקח לי זמן. לעבור מאנדרואיד נקי ל-MIUI, שומכלום זמן.
    ואם אתה קצת טכנולוגי, זה בכלל לא אישיו.

שוב, הבעיה עם אנדרואיד לא נקי זה כל האפליקציות והחוכמולוגיות ששמים לך בממשק, ושאתה לא צריך.
    חוצמיזה, זה פונקציות שפה עובדות ככה ושם קצת אחרת.
    ומבחינת ניהול הרשאות, ה-MIUI טוחנת את ה-oneplus שהיה לי, אם אתה מקדיש לזה קצת זמן ומגדיר.

נהג שודים (> 1000 הודעות)

ציטוט falou כתב: הצג הודעה
    סידור הגדרות לא משנה לשימוש יומיומי. פה זה מסודר כך, שם אחרת. אין כאן יתרון לאנדרואיד הנקי.
    פירוט של התראות - לא יודע על איזה פירוט אתה מדבר. גם לגבי מסך כפול אני לא מבין, יש ב-MIUI.

הבעיה היחידה עם אנדרואיד לא נקי, זה שמפוצצים לך את הטלפון עם אפליקציות שאתה צריך ופונקציות מתקדמות שאתה לא עושה בהם שימוש.

שוב, בשימוש היומיומי, MIUI ואנדרואיד נקי מאוד דומים, פונקציונאלית.
    פירוט התראות, לדוגמה: אדם אחד שולח לך 5 הודעות. באנדרואיד נקי אתה פשוט גורר את התראה כלפי מטה. בשיאומי 8.5 לא הייתה את האפשרות הזו. ב-9 אפשר להשתמש עם 2 אצבעות.
    מויו זו מערכת שונה מאנדרואיד נקי. יש לה את התוספות שלה, כמו בכל מערכת. לכל אחת יש היתרונות שלה מול השניה.
    הגדרות של מויו הכי הזויות מכל הממשקים שאני הכרתי. עד כמה שכולם מתאהבים את טאץ וויז של סמסונג, הממשק של סמסונג ידודתי לעומת מויו.
    החסרון הכי גדול של שיאומי הוא שימוש בווסטאפ: אפילו A1 סובל מזה.

9. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

כותב. הרבה. הסימלון של sperial

עניין של טעם והרגלים.

כבר די הרבה זמן לא היה לי סמסונג, אבל לא אהבתי את הממשק של האחרון (זה עוד היה בימי האנדרואיד 4).

המעבר מאנדרואיד נקי ל-MIUI לא היה חלק לגמרי כיון שההגדרות מסודרות אחרת לגמרי, ויש גם בעיה של חוסר אחידות מגרסת MIUI לגרסה הבאה, כל פעם צריך ללמוד מחדש. מצד שני, המערכת מאפשרת הגדרות ברזולוציות שלא הכרתי באנדרואיד הנקי שהיה לי לפני השיומי.

לגבי השיטה של מסך בית מול מגירת אפליקציות - הסינים אוהבים מכשירים "דמויי אייפון" ומכאן השיטה הסינית שכל האפליקציות על מסך הבית. דווקא לזה התרגלתי תוך שניות. ואת כל האפליקציות המיותרות זרקתי לתוך "מגירה" בשולי המסך, ושם הן שוכבות מיותמות.
    ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

דף 468 מתוך 468 ראשוןראשון ... 368418458465466467468

נושאים דומים

1. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 23/12/13, 0:20
  2. בחירת סמארטפון מאורנג'
    By romer- in forum אוף-טופיק