Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

עשו טובה לאנושות. ה-G4 מכשיר בעייתי מאד.

אם אתה לא כמו אשתי, ששונאת להחליף ממשקים, עבור למכשירים סיניים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה,

גאלקסי S8 פלוס?

או לחכות

לנוט 8? השקה עולמית שבוע הבא יגיע לארץ עוד חודש מעריך.

בעיקרון לפי מה ששמתי לב הערכות לנוט 8 מדברות על מעבד 8 ליבות וזיכרון 6 ראם, קיבולת 64 עם הרחבה, אותם נתונים יש גם לS8 פלוס לא?

https://www.cnet.com/products/samsung-galaxy-note-8-phone-preview/

עריכה אחרונה על ידי idan10

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטורולה אמריקאי לא תומך בכל התדרים הנדרשים בארץ (צריך את הגרסה הבינלאומית שלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם עבדו על ידידה שלי?

היא הייתה ב-KSP באילת ורצתה לקנות שיאומי רדמי נוט 4X. היה בחירה בין יבואן רשמי לפרללי עם הבדל של 100-150 שקל. אני אמרתי לה שתקנה את הפרללי כי מעטן מקורי זה לא קריטי למכשיר הזה, ואחריות שווה לתחת בשני המקרים.

רגע לפני הקניה, המוכר אומר לה שביבואן הפרללי אין את הרום הגלובלי, אלא רק את הסיני. זה היה נשמע לי הנפצה מטורפת, שכן זה ממש דבילי למכור בארץ מכשיר עם רום סיני וכול הזבל הסיני הנלווה אליו.

לצערי לא מצאתי בשלוף אם מכשירי שיאומי שנמכרים ב-KSP מגיעים עם רום גלובלי או לא. בלית ברירה היא קנתה מהיבואן הרשמי.

השאלה אם זה באמת נכון, או שהמוכר עבד עליה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר צודק.

היבוא המקביל הוא עם מעבד MTK ורום סיני. עדכון שלו יגרום לבריקינג להלכה של המכשיר מבחינה זו שיאבד את התמיכה בממשק עברי ובעיקר בשירותי גוגל.

אם אתה רוצה לחסוך (ולהמר קלות) קנה מכשיר עם מעבד קואלקום מאחד האתרים ההונג-קונגיים ב-500-600 ש"ח. או עשה מה שאני עשיתי - קנה מיבוא רשמי עם מעבד קואלקום ואחריות ל-5 שנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק זאת היטב. כאשר קניתי את הנוט 4X לפני 3 חודשים הוזהרתי בחנות (בסטמובייל בגרנד קניון בחיפה) מפני העניין.

יותר מזה, גם המבנה של הדגמים לא לגמרי זהה, היתה בעיה של מגן מסך שמתאים לדגם ה-MTK ולא לדגם הקואלקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח. קניתי לאבא שלי 4X מיבוא מקביל עם רום גלובלי ומעבד קוואלקום. אבל חשוב לוודא לפני הרכישה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שהטלפון הבא שלי יהיה רדמי 4X אבל התגובות בזאפ מלחיצות, אנשים ממש מבואסים על המצלמה [שחשובה לי] ומדברים על כך שהמכשירים שובקים לאחר מספר חודשים... מה שהביא אותי להסתכל על סמסונג.

כרגע אני בכיוון של J7 MAX/ J7 PRO/ A7 בעיקר בגלל זכרון ראם [3 נראה לי מספיק לצרכים שלי] וסוללה.

יש חברים פה שהתנסו עם אחד ממכשירי הסמסונג שציינתי? יש חבר'ה עם רדמי 4X שיגידו שהמצלמה סבבה לגמרי?

אציין שמבחינת תקציב תכננתי להישאר מתחת ל1K אבל אני רואה שזה לא ממש יקרה.

המלצות נוספות כמובן יתקבלו בשמחה, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שהטלפון הבא שלי יהיה רדמי 4X אבל התגובות בזאפ מלחיצות, אנשים ממש מבואסים על המצלמה [שחשובה לי] ומדברים על כך שהמכשירים שובקים לאחר מספר חודשים... מה שהביא אותי להסתכל על סמסונג.

כרגע אני בכיוון של J7 MAX/ J7 PRO/ A7 בעיקר בגלל זכרון ראם [3 נראה לי מספיק לצרכים שלי] וסוללה.

יש חברים פה שהתנסו עם אחד ממכשירי הסמסונג שציינתי? יש חבר'ה עם רדמי 4X שיגידו שהמצלמה סבבה לגמרי?

אציין שמבחינת תקציב תכננתי להישאר מתחת ל1K אבל אני רואה שזה לא ממש יקרה.

המלצות נוספות כמובן יתקבלו בשמחה, תודה!

מצלמה זה סובייקטיבי. קשה לי לענות על זה.

לגבי כאלו שהטלפון נתקע להם, אני לא סומך על ZAP. כשיש בעיה בסדר גודל מהותי, שומעים עליה, ובשביל ההפרש בכסף - קנה בארץ וסמוך על האחריות. מה גם שאין שום סיבה לחשוב שסמסונג יותר אמינים משיומי. הניסיון מגלה ששום מותג לא מבטיח כלום, מבחינת איכות ייצור. סיפורים יש על כולם, ודגמי לימון גם.

לבת של יש 4X, הוא גדול וכבד לטעמי.

אני קניתי Mi5 (שנראה לי שכבר אין להשיג את הדגם הזה, יש Mi5s, ואני לא סגור על ההבדלים) באלפייה. החליף onePlus X שטבע. הוא יותר טוב ממנו בכל פרמטר, עד כה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...