Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לחיישני רוורס סקודה אוקטביה חדשה

nburrack
שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

מבקש המלצה לדגם ומקום להתקנת חיישני רוורס על סקודה אוקטביה חדשה. המחיר שמבקשים בסוכנות הוא לא מציאותי 1000 ש"ח לכאלה פשוטים.

הצבע הינו אפור עכבר או לפי הצבע הרישמי אפור פלטינה 2g2g

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת את הרכב כחדש מהיבואן? אם כן תבקש את החיישנים כ"מתנה", בצ'מפיון הם עושים את זה הרבה

אני קיבלתי אותם בחינם, בדף רשום שעלותם 910 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להמליץ לך על מקום להתקנת החיישנים.

לגבי החיישנים עצמם, יש שני סוגים נפוצים:

1.כזה:

http://www.electricheap.net/c/136-4-parking-sensors-led-car-backup-reverse-radar-kit-.html

את החיישנים האלו אפשר לצבוע בצבע הרכב ובאמת במקומות המתקינים את החיישנים הללו צובעים לפי צבא הרכב במידה ואין להם חיישנים בצבא המתאים.

2.כזה:

http://www.electricheap.net/c/135-electromagnetic-parking-sensor-no-drill-no-holes.html

החיישן הזה בעצם מודבק מאחורי הטמבון ככה שאין צורך לקדוח בטמבון(אפשר להשתמש בו רק אם הטמבון עשוי מפלסטיק).

בהצלחה ותתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לקלאס A, תשקיע ותרכוש את החיישני חנייה עם האופציה לתצוגה הגרפית (כמו מקורי) על תצוגת הר"ד המקורי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לקלאס A, תשקיע ותרכוש את החיישני חנייה עם האופציה לתצוגה הגרפית (כמו מקורי) על תצוגת הר"ד המקורי.

לחלוטין לא בטוח שבקלאס A יצא יותר זול. עדיף במחיר הזה לעשות בחברה. עשיתי פעם התקנה בקלאס A של כמה רכיבים בגולף. עבודה מקצועית ונקייה, אין מה להגיד אבל מחיר שלא ציפיתי לו ובגלל שלא סוכם במדויק אכלתי אותה ויצאתי מבואס. לפי דעתי גם לא צריך לקדוח שום חור, הפגוש מגיע עם חורים ביילד אין ורק צריך לשלוף את הכיסוי שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל!! תתקין את החיישנים הגרפיים התואמים מקור שמתקינים ב- Class A.

אין לי שום תלונה לגבי איכות ההתקנה שלהם שהיתה קפדנית (למעט חיישן משקל למושב נוסע שהפסיק לעבוד - אבל אין לי שמץ אם זה קשור להתקנת הדיבורית מתחת למושב או סתם תקלה ברכב שלא קשור אליהם), אבל החיישנים עצמם פשוט אינם טובים.

1. זמן התגובה מרגע העברת בורר ההילוכים ל-R ועד להופעת ותפעול החיישנים על הצג ארוך.

2. הזמן מרגע התנועה ועד העדכון בפועל על הצג ארוך גדול יחסית.

3. כל מני התרעות שווא וצפצופים מוזרים בעת התנועה שלא מופיעים על הצג.

4. לעיתים החיישנים מעין קולטים/לא קולטים גם כשמדובר במכשול גדול ונייח.

5. במרחק שמוצג כמרחק "0" עדיין יש מרווח רב יחסית לרכב מאחור.

אני יכול לומר בלב שלם שחיישני ה-200 ש"ח כולל התקנה ב-"אלקטרו חאפר" כלשהו שנמצאים בקורולה של חברתי יותר שימושיים מהחיישנים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מעוניין בחיישנים גרפיים ורוצה חיישנים רגילים.

אל תלך על הסיניים - למרות שהם עושים עבודה לא רעה.

אני ממליץ על חיישנים של קוברה. הבאתי כאלו מאנגליה בשליש מחיר ממחירם בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף שלך..... כל החיישנים עושים אותו עבודה בדיוק.....

במידה ואתה לא רוצה להשקיע מבחינה אסתטית ואין לך RCD510 לך על זה:

http://www.croco-deal.co.il/products/ReverseSensors/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תלך על הסיניים - למרות שהם עושים עבודה לא רעה.

אם הם עושים עבודה לא רעה וגם זולים אז למה לא ללכת עליהם?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכבי הליסיג שלי היו חיישנים זולים שעבדו מצויין.

אין צורך בשום צג זה מיותר לחלוטין (היה לי כזה ברכב הפרטי שלי), מספיק אחד שעושה ביפ ביפ ביפ.

חבל על הכסף שלך.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם עושים עבודה לא רעה וגם זולים אז למה לא ללכת עליהם?

אסטטיקה ואמינות. יש לי סוגים שונים של קוברה מ2003 ללא שום תקלה.

לדעתי הם נראים טוב יותר מהחיישנים הסיניים ועכשיו אפילו יצא להם דגם של חיישנים שנראים כמו החיישנים שמכוניות היוקרה באות איתם מהיצרן.

הנה דוגמא:

http://www.cobravehiclesecurity.co.uk/products/parking-aids/park-master-a0356358359-17mm-flush-mount-sensors.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכבי הליסיג שלי היו חיישנים זולים שעבדו מצויין.

אין צורך בשום צג זה מיותר לחלוטין (היה לי כזה ברכב הפרטי שלי), מספיק אחד שעושה ביפ ביפ ביפ.

חבל על הכסף שלך.

מסכים, גם אני עושה שימוש בחיישנים ללא צג, עובד מצויין.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, גם ב-Swing יש אופציה לתצוגה גרפית. סתם כדרך אגב.

בקלאס A זה לא יהיה זול כמו במקומות אחרים לצורך העניין, ובוודאי על חיישנים תוצרת סין.

מצד שני, תקבל רמת עבודה ברמה אחרת לחלוטין ושירות שגורם לך לחייך כל פעם מחדש, גם אם מדובר בדברים הכי קטנים שהם בעצם לא ממש תקלה (כפי שהיה אצל חבר בלאון TSI).

שלומי ועובדיו נותנים שירות שהוא מעל ומעבר - וזה לא משהו בנאלי ובטח לא משהו נפוץ במדינתנו הקטנה.

אני אישית מוכן לשלם כפול אצל שלומי ולדעת שתמיד יהיה לי לאן לחזור במקרה של תקלה, ותמיד אקבל את היחס המצופה ולא פחות מכך.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...