Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס, שברולט קרוז או יונדאי I35

Tzur
שימו לב! השרשור הזה בן 4574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה

אני צריך להחליף את הרכב שלי בחודש הבא ועד היום הייתי בטוח שאני מעוניין רק ב קרוז או ב I35

עשיתי נסיעת מבחן בשני הרכבים: בקרוז מאוד מצא חן בעיני התוספת של המסך מגע שנותנים אצלנו בחברה עם הGPS וגם הביצועים בגירסא החדשה עשו רושם סבירים לחלוטין, בעוד שב I35 הביצועים היום טובים יותר והרכב עשה רושם יותר מודרני

לבסוף עשיתי טעות קשה ולקחתי גם נסיעת מבחן על הפוקוס החדשה, חוץ מהמחסור בקרוז קונטרול הרכב סה"כ עשה לי רושם שהוא יותר טוב בכל הקטגוריות, הרבה יותר שקט, מושבים נהדרים תחושה מאוד מהנה לנהיגה מרווח ולמרות שהביצועים מעט פחות טובים משל ה I35 הרכב היה זריז ומהנה (שלא כמו גירסאתו הישנה)

אנחנו משפחה עם ילד קטן ובשלוש שנים שבהם אני מחויב לאוטו 3 שנים ואולי נצרף עוד זאטוט בשנים האלו ואני נוסע הרבה כל היום (בסביבות ה -60 ק"מ פעמיים ביום ולכן אולי בעל נסיון יוכל להגיד לי עם קרוז קונטרול באמת משמש אוטו לנסיעות ארוכות בכביש בחוף)

גם המזדה ברשימה אבל למרות שזה רכב טוב הוא קצת מאחור ברוב הבחינות וגם לאחר איזה 10 שנים בנהיגה של מזדה ממש מתחשק לי לגוון

הבעיה העיקרית שלי היא שבבסה"כ נהגתי על המכוניות כ 5-10 דקות וכדי לקבל תחושה אמיתית צריך לנסוע לפחות כמה ימים על הרכבים הנל, דברים כגון נוחות מושב ודברים דומים צריך אפילו יותר מכמה ימים

אשמח לעצתכם :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים הקרובים אמור להתפרסם מבחן דרכים של מגזין אוטו, השוואה בין הפוקוס החדשה ליונדאי וסקודה אוקטביה. לסיכום הפוקוס ניצחה, ואם התרשמת לטובה מהרכב לדעתי זו צריכה להיות הבחירה.

בדוק אם יש לך אפשרות לקבל את הדגם המאובזר של הפוקוס הכולל בקרת שיוט.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמתי שאני באמת מרגיש קצת קטנוני על ככה שמפריע לי שאין את ה קרוז קונטרול והGPS למרות שאלה דברים שיכולים להיות שימושים פה ושם

ודרך אגב, גרסת הסטיישן שנראת גם מעולה באותה המידה ממה שהבנתי מתנהגת באותה הצורה בדיוק

המחיר שלהם אותו דבר (בהבדל של 50 ש"ח) ככה שלמעשה אין שום סיבה שלא לקחת אותה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפוקוס יש תא מטען קטן באופן מרגיז ולא מספק למשפחה בעלת ילדים זאת מכיוון שהפוקוסים הראשונות הובאו לארץ עם גלגל ספייר בגודל מלא.

המשלוחים הבאים יהיו עם גלגל ספייר מוקטן ונפח תא המטען יעלה. לא יודע כמה.

תבדוק את זה טוב כי לדעתי זה בהחלט יכול לגרום לפסילה של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ילד אחד תא המטען אמור להספיק.

הייתי בודק ברצינות גם את הפוקוס סטיישן בעלת תא מטען עדיף.

כמו כן - היונדאי I35 בחירה מצויינת, ובכל מקרה לא הייתי הולך על קרוז מבין שלוש האפשרויות.

בהצלחה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הערה הזאתי

זה מעניין באמת, כל הכיוון שעליו היבואן בארץ מכוון זה לכוון המשפחה עם הילדים: קצת פחות ביצועים עם מנוע שקט, קלאי נעילת חגורה גם למושבים אחוריים, חוסר בקרוז קונטרול דבר שלמשפחתית שנוסעת בעיר קצת פחות חשוב, יותר חשיבה משפחתית ופחות ספורטיבית, אבל באותו הזמן התא מטען באמת קטן יחסית.

איך שלא הסטיישן פותר את הבעיה במיוחד לאור כך שהסטיישן של הדגם הזה באמת עשוי נהדר, לא גדול ועם אותם ביצועיים נהדרים.

בקיצור, קבלו ח"ח חבר'ה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היונדאי לא נוחה.

על הפוקוס אעשה נסיעת התרשמות ביום שלישי אבל בינתיים התרשמתי לרעה ממרווח הרגליים מאחור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמתי שאני באמת מרגיש קצת קטנוני על ככה שמפריע לי שאין את ה קרוז קונטרול והGPS למרות שאלה דברים שיכולים להיות שימושים פה ושם

ודרך אגב, גרסת הסטיישן שנראת גם מעולה באותה המידה ממה שהבנתי מתנהגת באותה הצורה בדיוק

המחיר שלהם אותו דבר (בהבדל של 50 ש"ח) ככה שלמעשה אין שום סיבה שלא לקחת אותה נכון?

לא עולה במוחי שום טיעון רציונלי כנגד הסטיישן למעט העובדה של טעם אישי (אני יודע שאני אישית אוהב אותה).

אם הפער במחיר הוא כזה, הרווח במונחים של פרקטיות משפחתית ונוחות פשוט מחוויר את העלות.

במילים אחרות - מומלץ בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לסקודה, זה די מדהים, אני חושב שזה האוטו היחידי שלא שמעתי עליו מילה אחת רעה, ולא מזמן הלכתי להציק בנוגע אליה לאחראי צי רכבים שלנו, והוא אמר לי כדבר הזה: הייתי רוצה מאוד להזמין אותה, אבל היבואן בארץ לא מוכן לדבר איתי אפילו, וגם כתור לקוח פרטי כנראה שלא הייתי מצליח.

אז היא פשוט לא נמצאת במלאי, איך שלא, כתור בן אדם שמעדיף קצת פחות ביצועים והחסכון בדלק לא חשוב לו בכלל יכול להיות שהפורד גם עדיפה אפילו בקצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה "סובלת" מבעיות אספקה קשות מאוד.

נאמר לי שהמכירות לליסינג נעצרו כליל כרגע - וגם לשוק הפרטי אין די היצע.

חבל, כי עד שמישהו מעריך אכן את הרכב הזה אין להם מה למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שמשהו מעריך את הרכב הזה הוא כבר עוד מעט יוחלף.

לפחות יתוקן בו כנראה החסרון הגדול ביותר שלו, 4 כוכבים במבחני ריסוק, עם אחד הציונים הנמוכים ביותר ב-E-NCAP בתאונת חזית, ולא, זה שהוסיפו לו מאז (2004), שתי כריות אויר (צד) לא משפר את העניין.

אבל עדין אחלה רכב עם הרבה יתרונות לעומת המתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...