Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 1.2- התרשמות ביניים

Alevy
שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הרכב בתחילת החודש. חיפשתי קיה פיקנטו אבל התור שם הבריח אותי לרנו. כמה ימים אחרי שקנינו אותה, סקודה יצאו במבצע על הפאביה ואני לא יודע מה הייתי בוחר בדיעבד.

אז ככה:

צריכת דלק - סביב 14 ק"מ לליטר בממוצע. מיכל דלק גדול (55 ליטר) וזה אומר שאפשר להגיע למרווח תדלוקים די גדול

נוחות - רכב מרווח מאוד, יש מקום מאחור וגם בתא המטען, מושב נהג מאוד נוח

ביצועים - לא משהו. מגיעים לסלד די גבוה כבר ב 100 קמ"ש אבל זו לא אמורה להיות מכונית ביצועים.

טיפולים - כל 30,000 ק"מ שאצלי זה פעם בשנה בערך. נקודה חשובה.

אבזור - לא רע. בקרת שיוט, קביעת מהירות מקסימלית, חיווי החלפת הילוך, רדיו לא מקורי אבל עם דיבורית blue tooth מובנה כך שלא צריך להתקין דיבורית, חלונות אחוריים עם תפעול ידני

סה"כ - מצויין כרכב שני

לפי הוראות היצרן, 1000 ק"מ ראשונים הם מעין הרצה (סל"ד מקסימלי 3500) אז עוד לא מיציתי את היכולות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תן גם לאיזה תמונה לדבר בעד עצמה יאגואיסט!!:-)

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

אני בשלב התלבטות בינה לבין הסקודה. האחריות והבטיחות כרגע מטים את הכף לטובת הרנו.

כמה שאלות:

1. צריכת הדלק - כמה נסעת לבדיקה ומה טיב הנסיעות (עירוני/בינעירוני/משולב)?

2. הרדיו דיסק כולל בולטות'? איזה דגם התקינו ברכב שלך (אשמח אם תוכל לתת דגם מדויק). בשרשור אחק שפתחתי אמרו 3507 שאינו כולל, לכן מענין אותי.

3. איפה עשית ביטוח וכמה עלה לך?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון. לאור הקילמוטראז' הגבוהה שאתה מתכנן לרכב (לדעתי רוב הקליאו 1.2 שנמכרו/יימכרו לא מתוכננות לנסוע גם חצי מזה בשנה) יהיה מאוד מעניין להמשיך לשמוע ממך עדכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

אני בשלב התלבטות בינה לבין הסקודה. האחריות והבטיחות כרגע מטים את הכף לטובת הרנו.

כמה שאלות:

1. צריכת הדלק - כמה נסעת לבדיקה ומה טיב הנסיעות (עירוני/בינעירוני/משולב)?

2. הרדיו דיסק כולל בולטות'? איזה דגם התקינו ברכב שלך (אשמח אם תוכל לתת דגם מדויק). בשרשור אחק שפתחתי אמרו 3507 שאינו כולל, לכן מענין אותי.

3. איפה עשית ביטוח וכמה עלה לך?

תודה מראש

צריכת דלק - 500 ק"מ עד עכשיו. 70% בין עירוני. אני נוסע די רגוע בגלל מגבלות ההרצה.

רדיו - יש להם שני דגמים של קנווד. בשביל זה עם הבלו טות' הם מבקשים עוד 1500 שקל אבל הסכימו לתת לי ללא תוספת במחיר. לא זוכר את הדגם אבל אני אבדוק

3. ביטוח מקיף עשיתי אצלם שזה AIG למעשה. יצא זול יותר מ 9 מיליון - 2500 שקל בערך וכולל גרירה, החלפת גלגל ועוד כמה שטויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...