Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מפות לnavngo

Romek
שימו לב! השרשור הזה בן 724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משהו צנוע לשנה החדשה הבא עלינו לטובה

ישראל 2017.08

ממש מאכזב לראות שמפורסמת מפה חדשה, ובירושלים, כביש בגין בקטע הדרומי, שמתחבר לכביש המנהרות, עדיין לא מופיע, למרות שהשבוע הוא אמור להיפתח לתנועה. NNG, אתם לא רלוונטיים, לפחות עד העדכון הבא. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
משהו צנוע לשנה החדשה הבא עלינו לטובה

ישראל 2017.08

ממש מאכזב לראות שמפורסמת מפה חדשה, ובירושלים, כביש בגין בקטע הדרומי, שמתחבר לכביש המנהרות, עדיין לא מופיע, למרות שהשבוע הוא אמור להיפתח לתנועה. NNG, אתם לא רלוונטיים, לפחות עד העדכון הבא. חבל.

תודה רבה ושנה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור למפה החדשה של ישראל לא עובד.

והאתר שהוא מוביל אליו מזוהה על ידי האנטיוירוס כאתר חשוד.

האם יש אפשרות בבקשה להעלות שוב את הקובץ?

אולי לאתר כמו google drive?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אותה התופעה, המפה מסומנת 8/2016, כאשר אלה היו הקבצים היחידים ב MAP. האם הבעיה רק בתאריך והמפה מעודכנת ל 8/17 או שאתה ממליץ לחזור לקובץ הקודם המעודכן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר התקנת המפה היא מופיעה כישראל 8/2016.

זו הבעיה של החברה (nng) שלא עדכנה את הקידוד הפנימי של מספר הגרסה. מדובר על הגרסה העדכנית ביותר שפורסמה. איך יודעים? מופיעים בה כבישים שלא הופיעו בגרסה הקודמת.

אחרת לא הייתי מעלה אותה כאן.

il_timestamp.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יודעים? תיכנס בIGO ל: אודות>תוכן>מפות, ושם ברשימת מפות לפני כניסה לפרטי מפה מתחת "ישראל 2016.08" רשום בקטן תאריך חתימת הקובץ: (170820) כלומר 20/08/17

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לא יודע אם זה המקום המדויק לשאול, אבל לפי המיומנויות של המומחים כאן נראה לי שאולי כן, רכשתי טאבלט GPS

XGODY 866, אחרי שעדכנתי מפה ,לא הצלחתי להיכנס לתכנת הניווט ,ועשיתי איפוס הגדרות ,וכתוצאה נעלם לי "נתיב הניווט" שאמור לומר למכשיר איפה יושבת תוכנת הפרימו EXE .

השאלה שלי איך ניתן להחזיר ולרשום את הפקודה (יש ברשותי 2 מכשירים, (לאבא גם)) ?

בעיקרון אני אמור ללחוץ על "הגדרות"

ואז על "נתיב ניווט"

ואז ללחוץ על השורה בה מופיע ורשום הנתיב (אצלי ריק)

וזה אמור להעביר אותי למחיצה בה "RESIDENT FLASH"

אך אצלי נעלמה המחיצה ..

עריכה אחרונה על ידי URSH
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוחץ פעמיים ונכנס למחיצה ריקה ..

יש לך מושג האם יש קובץ ששומר את המידע הזה (עשיתי גיבוי, ויש לי מכשיר

נוסף שאני יכול להעתיק מתוכו)?

עריכה אחרונה על ידי URSH
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...