Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מפות לnavngo

Romek
שימו לב! השרשור הזה בן 725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם זה אומר שברגע העדכון לא יופיעו יותר שלטי ההכוונה או שפשוט תוצג המפה החדשה עם שילוט ישן?

תודה על העדכון. :mm_yeah:

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שזה אמור להיות, מנסיון עם גרסאות "רזות" קודמות, שהמפה עדכנית, אבל במקום שלטים כחולים/ירוקים למעלה, מופיעים רק חיצי כיוון בלי כיתוב.

למרבה ההפתעה, הגרסה הזו כוללת גם חיצים וגם שלטים עם כיתוב. אולי שינו את שיטת הדחיסה של המפות? ימים יגידו.

bottom_arrow.jpgtop_arrow.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות.

האם את הקובץ מפות יש לשים בתוך תקית map?

האם יש צורך למחוק את שאר המפות שיש בתיקיה?

האם יש אפשרות שהתוכנה תעבוד כברירת מחדל ב-2D ולא תתחיל ב-3D?

האם יש קבצי הוראות נסיעה בקול נשי?

תודה.

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, שים את הקבצים לפי המחיצות (map, poi) שהם נמצאים בהם בקובץ שהורדת.

אין צורך במפות כפולות לאותה מדינה במחיצה.

המכשיר שלי כרגע בחו"ל בשימוש, אבל תבדוק בהגדרות מפה/תצוגה מעבר ל-2D. ברגע שתשנה, זה נשמר.

אם לא תמצא וזה עקרוני לך, תשתמש ב-skin (קיים בחבילה), שם בטוח יש את האפשרות הזו.

קובצי קול נשי בעברית קיימים רק לפרימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש למישהו עדכון מפות ארה"ב כללי, לא מדינה ספציפית אשמח ללינק פעיל.

יש לי מעודכן של 2012. אני מאמין שהייתה תנופת בנייה מאז.

תודה,

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפות ארה"ב האחרונות שזמינות, הן ל-2014.Q2.

רק המפות לבד שוקלות יותר מ-1GB, לא כולל נקודות עניין וכו'.

תנסה לטעון את הקישור הבא לממשק הטורנט ותראה מה בא לך להוריד:

magnet:?xt=urn:btih:4c4af2ad6509b2ef11bc0c9a388d56c197317a1a&dn=igo8.x_files&tr=http://tracker.publicbt.com:80/announce&tr=udp://tracker.publicbt.com:80/announce&tr=http://tracker.openbittorrent.com:80/announce&tr=udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם

ניסיתי לעדכן את המפה במולטימדיה ברכב (אייגו שמונה) למפת ישראל המעודכנת. אך כאשר אני מפעיל את הIGO במערכת התוכנה לא עולה בטענה שהיא לא מצליחה לטעון את המפה. (פשוט ביצעתי החלפה של קובץ ISRAEL.FBL שנמצא בתוך תיקיית CONTENT/MAP).

האם מישהו נתקל בתופעה? האם עשיתי משהו לא נכון?

ד"א, מה לגבי קבצי FDA, FTR? להוסיף אותם גם לתיקייה MAP? למרות שלא היו כאלו לפני כן.

תודה

גיא

עריכה אחרונה על ידי גיא .ב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע עדכנתי בפעם הראשונה את המפות במערכת הניווט המקורית החדשה של מאזדה, דרך כלי בשם "Mazda Toolbox".

(כלי חביב ונוח, יש לציין).

הקבצים דומים לקבצים הרגילים של IGO (יש "Israel.fbl", יש "Israel.poi" וכו')

מעניין אותי אם מישהו כבר יודע אם ניתן "לשחק" עם המערכת החדשה כמו עם ה-IGO הוותיק,כלומר, להוסיף דיווחים על מצלמות מהירות למשל?

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...