Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מפות לnavngo

Romek
שימו לב! השרשור הזה בן 769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה רבה

יש לי igo primo שניתנה להורדה בחינם בחגים ואין במכשיר תיקיה של התוכנה בכלל, מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב למפות ארה"ב וקנדה? IGO 8.

ספציפית צריכה את נבאדה, קליפורניה ומיאמי (והחלק של הרי הרוקי בקנדה, נדמה לי שזה אלברטה), אם יותר נוח להעלות רק חלקים...

מאוד לא דחוף, אגב, הטיול ביולי :)

(אבל אשמח להכין את הGPS מראש עם נקודות עניין)

עריכה אחרונה על ידי MiKa_P

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
חבילת מפת ישראל ל-2013.10 (האחרונה שקיימת)

מכילה: מפה ונלווים, נקודות עניין, בניינים תלת-מימד וקובץ מצלמות עדכני ל-24/2/2014.

היי

מצאתי אצלי בבית מכשיר APEX GPS-4313, והחלטתי להשמיש אותו. המכשיר הגיע עם IGO MORE משנת תרפפ"ו, שנקברה עמוק במגירה, ובמקומה הורדתי את IGO PRIMO מהקישור הזה:

http://www.seedpeer.me/details/3190638/Primo-8-5-11-0-IL-rar.html

האפליקציה עלתה יפה, רק הבעיה היחידה היא שהמפות שם משנת 2010. הורדתי את המפות מהקישור, העתקתי אותן לתיקיית CONTENT לתיקיות הרלוונטיות, אבל בתוך אודות > תוכן > מפות אני עדיין רואה שהמפות הן מ2010, והן אכן מ2010 - יש כמה רחובות ליד הבית שלי, שנסללו בשנה האחרונה, שלא מופיעות במפות שיש במכשיר.

מה אני לא עושה, או עושה לא נכון?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את השיטה שלי אם יצליח לך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?391515-%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%9Cnavngo/page20

אפשרות השניה היא ליפרוץ את המכשיר- יש הוראות בדפים הקודמים, אצלי לפחות בטריק שעשיתי לא הייתי צריך ליפרוץ- רק להתיק כמה קבצים וזהו :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצלחת להתקין את הפרימו, אז אין צורך לפרוץ את המכשיר.

מדובר כנראה בתוכנה לא פרוצה, שבאה עם חבילת רשיונות מוגבלת. תוריד את הקובץ שבקישור, הוא מכיל קובצי רשיונות. תעתיק את הקבצים למחיצת content/license של תוכנת הפרימו שהתקנת ותראה אם זה פתר את הבעיה.

חבילת רשיונות

במידה ולא, אני ממליץ לך להסיר את התוכנה מהמכשיר, ולהתקין במקומה את גרסת IGO 8.3.5 שמגיעה ממקור מהיימן (אני), נבדקה ועובדת עם כל מפה וקבצים נלווים שתעביר למכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסטון, יש לנו בעיה ... :-)

מפות של טקסס מישהו ? (אלק מישהו, מר פאסאט תכל'ס.)

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...