Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם דפקו אותי ברכישת פיאט טמפרה 1993

yirmib
שימו לב! השרשור הזה בן 7233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שילמתי לסוחר רכבים על רכב פיאט טמפרה 1993 לפני שבוע 8000 ש"ח בתור מקדמה. לא לקחתי את הרכב לבדיקה כיוון שחשבתי שהוא בתור סוחר מכוניות ומכונאי יודע על מה מדובר וסמכתי עליו שהרכב במצב מעולה כפי שהוא הגדיר. לאחר העברת בעלות התברר לי שהבנאדם לא הכי ישר והחלטתי לבדוק את הרכב לפני שנתתי לי את שאר הכסף. הלכנו למוסך שהוא הסכים עליו וגם מוסכניק שהוא המליץ והמוסכניק אמר שעדיף לצאת מכל העסק והרכב שווה 4000. יש להוסיף שהסוחר אמר שעשו למנוע אוורהלל והתברר שרק טיפלו בראש מנוע שגם המוסכניק אמר שלפי דעתו זה סתם חלטורה. נמצאו עוד דברים ברכב שדורשים תיקון להחליף גומיות לצירייה פנימית, להחליף משולש תחתון ימין, רצועת טיימינג+ מותח רצועות ומשאבת דלק. הוא הזכיר משהו גם על פלגים. הסוחר טען שהמוסכניק סתם בעצבים ולכן הוא לא דובר אמת. ושהאוטו והמנוע במצב מעולה. אני הצעתי פשרה שניקח את הרכב למוסך של פיאט ושם הם יחליטו האם אפשר לתקן את הרכב שהוא יהיה במצב שאני לא יצטרך לקחת אותו למוסך חוץ ממקרים חד פעמיים בשנים הקרובות ושהוא יהיה במצב מעולה. האם נראה לך שאפשרי הדבר לעשות ברכב פיאט טמפרה - האם זה שווה לי. הוא ישלם לי על התיקונים ואני ישלם לו עוד 6000 כמו שסוכם קודם או ללכת איתו לבי"ד ולנסות להוציא את הכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, זה ממש מעציב לשמוע שיש אנשים שמאמינים למוכר בשעת קניה מבלי לבדוק את הרכב, ובמיוחד אם הוא סוחר מכוניות. אני אסביר לך איך סוחר עובד (דוד שלי סוחר) - בא לראות את הרכב, עושה עליו סיבוב (לפעמים גם לא), ומציע לך סכום שנמוך הרבה יותר ממה שדרשת, ובד"כ הוא בא עם מזומן כדי לסנוור. לאחר מכן מפרסם מודעה "למכירה" ומציע את הרכב הנ"ל למכירה, בא בן-אדם (לדוג' אתה), רואה את הרכב ומתלהב מדברי הסוחר שיודע לדבר ולמכור, וכן הוא יודע, על כמה שהרכב טוב ויפה, אתה משלם כמעט מחירון (אם לא מחירון-תלוי בכמה הסוחר קנה את הרכב), עושה זכרון דברים ונדפק עם רכב לא טוב.

מסקנה: אסור לקנות רכב מבלי לבדוק אותו, במיוחד אם אתה יודע שהוא סוחר, כי מי שמוכר בד"כ לסוחר מכוניות הם אנשים שלא מצליחים למכור את האוטו בגלל כל מיני סיבות שאחת מביניהן היא שהאוטו דפוק.

ובקשר למקרה הפרטי שלך, תנסה לא לגעת ברכב, תבדוק בזכרון דברים שחתמת עליו (בתקווה שלפחות את זה עשית) אם יש סעיף ביטול - במידה ויש תבדוק כמה צד א' (להלן המבטל) צריך לשלם לצד ב' (להלן המבוטל). אם יש, תבטל את העסקה, תפסיד קצת כסף, אין מה לעשות, ותלמד לפעם הבאה.

עידו.

IDO.G

"חייך, הכל לרעה"!!! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב בשווי כזה, ובגי כזה העובדה שהיה בהשכרה אינה משנה הרבה.

הסיפא של דבריך יותר מעניינת...

אם כך, מה תוקן ברכב :?: האם הסוחר יכול להציג הוכחות לגבי התיקון וטיבו :?:

האם הסוחר נותן אחריות כלשהי על רכב :?:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שתוקן ברכב זה כנראה ראש מנוע לפי מה שהוא אומר. הוא אומר שהחליף ברקסים ושם צמיגים חדשים מקדימה. הוא אמר שהוא תיקן עוד כמה דברים כמו קרבורטור, מערכת קירור, עשה כיוונון, נראה לי גם משהו שקשור לשמן מנוע. השאלה האם זה שווה להשקיע ברכב ולשלם לו את שאר הכסף כי די התלהבתי על פיאט טמפרה אני חושב שזה רכב טוב וזול אבל השאלה האם זה יתפרק. כמו כן זה נראה שאתה דתי כשאתה כותב "סיפא".

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הוא אמר שתיקן".

יש לו הוכחות :?: אם כן זו יכולה להיות עיסקה לא רעה....

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא נתקלתי בבנאדם אחד (אחד !) שקנה מסוחר ולא נדפק או שגילה שהסוחר מנסה לרמות אותו.

פשוט לא יאמן...אנשים תיזהרו ותזהירו אחרים !!

יש מספיק רכבים בשוק המשומשים בידיים פרטיות !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מה שכתב קודמי המשפר:לא תמיד נכון ולא תמיד מדוייק.הרבה סוחרים הם אנשים הגונים וישרים שמנסים להתפרנס בכבוד,ולא כולם נוכלים ורמאים.לא לשכוח שגם הטרייד-אין הנוצץ ביותר הוא לא יותר ממגרש מכוניות,והבעלים שלו הוא סך הכל סוחר...לגיטמי שהם מנסים להוריד מסכום הקנייה,תרצה תמכור,לא תרצה לא תמכור.כל סוחר שמכבד את עצמו,בדרך כלל בעלי מגרשים,לא "יתעסק" בעגלות שאמנם נקנות בזול,אבל קשה למכור אותן והם מוציאות שם רע לסוחר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות פיאט טמפרה, ועוד מסוחר, תגיד לי משעמם לך בחיים....

הסוחרים אכן אנשים הגונים ,אולי כשהם בבית, אבל לגבי עסקים עם סוחרים, להתרחק כמו מאש....

לא נורא, ככה לומדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות פיאט טמפרה, ועוד מסוחר, תגיד לי משעמם לך בחיים....

הסוחרים אכן אנשים הגונים ,אולי כשהם בבית, אבל לגבי עסקים עם סוחרים, להתרחק כמו מאש....

פשוט לא יאמן...אנשים תיזהרו ותזהירו אחרים !!

אל תאמין לאף סוחר כולם רמאים

תגידו אתם נורמלים ?!

מה כל העולם זה אנשים שמנסים לדפוק אותך ? מה בדיוק שונה סוחר ממוכר פרטי שינסה "לסדר" אותך ?

בשביל מה הסטיגמות הללו ?! מה זה נותן ? האם זה ממדגם מייצג ? מניסיון אישי עם מספר לא מבוטל של סוחרים ?

ובכלל מה זה המשפטים האלה כמו " אההה אם זה אוטו דיל אז זה בסדר אבל סוחר לא " זה אותו הדבר !!!

סוחר שאומר שהוא סוחר לא קונה חרא בד"כ כי אחר כך הוא "שורף" את עצמו ואת לקוחותיו סה"כ סוחרים (נכון לא כולם) הם אנשים שמתפרנסים בכבוד ויכולים לחסוך הרבה עוגמת נפש וכאבי ראש.

דניאל.

- בבקשה תפסיקו להיות כל כך ישראלים -

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוחרים ויש סוחרים.

יש מקצוענים שבאמת חרדים לשמם המקצועי, אבל עדיין צריך לזכור שאת הרווח שלהם הם עושים מאיפה שהוא, כך שקניה ממוכר פרטי יכלה להיות זולה יותר.

לעומת זאת יש את הרוב - החאפרים, הנוכלים המקצועיים (ויצא לי להכיר כאלו), שהדרך שלהם להרוויח היא בקומבינות. אין להם קליינטורה חוזרת אז לא אכפת להם יותר מדי. וכאן מדובר באנשים שישקרו על העובדה שהם סוחרים, שישנו קילומטראז' ברכב ושישחדו בוחן רכב במכון.

לא חסרים אנשים כאלו, ולא סתם יש למקצוע הזה שם רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט קניתי רכב שבעברו היה בהשכרה לא להתקרב!!! ביחד עם זה בא קילומטרז' גבוה מאוד וגם עשרות אנשים נהגו על הרכב הזה!

אז מה יש לנו פה ? רכב שבעברו היה בהשכרה ונקנה מסוחר.

אני לא עורך דין ולא מומחה בנושא רכבים אבל אני במקומך מנסה לבטל את העסקה ולקבל את הכסף בחזרה כי טוב לא יצא לך מזה, גם יהיה לך קשה למכור אותה וגם אתה יכול לאכול אותה בהוצאות של הטיפולים לפי המלצת המוסכניק שבדק את הרכב , למי אתה מאמין למוסכניק הנייטרלי או לסוחר שרוצה למכור?

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...