Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סול 2012 בעוד 3 חודש או לקנות בהנחה את דגם 2011

holonia
שימו לב! השרשור הזה בן 4650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי שמח להתיעץ פה איתכם

אני יכול דרך "חבר" לרכוש קיה סול ב 107 אלף כולל אגרת רישוי דגם 2011

או לחכות לדצמבר בערך ואז מגיע דגם 2012 עם התיבה של ה 6 הילוכים ב 120 אלף ככל הנראה ללא מבצע

האם כדאי בכלל לקנות בסוף שנה רכב , כלומר האם ההנחה סביב ה 12000 היא הנחה אמיתית או שזה בגלל שזה כבר סוף שנה ותכלס המחירון יכסח אותי מהשילוב של כניסת דגם חדש ורכישה בסוף השנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בקושי באוגוסט, רק שני שליש מהשנה מאחורינו. לקנות רכב עכשיו לא נחשב לקניה בסוף השנה.

מבחינה מכאנית - כדאי לחכות. תיבת ההילוכים הנוכחית היא אחד החסרונות המהותיים של הסול לדעתי. עם תיבת שישה הילוכים היא אמורה להיות טובה יותר. חוץ מזה, יש עוד רכבים בשוק. למה דווקא סול?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי איך שהסול נראית , אני מחפש גיפ בכאילו.... טריוס או סול ובמחיר של 105500 במקום 117,000 זה היה נראה לי אטרקטיבי הבעייה שאם אני מזמין עכשיו את הרכב אני מקבל אותו בחודש הבא ועוד 4 חודשים אני יכול לקבל את הדגם המתקדם

כל מי שקנה את הסול וראיתי 5 כאלו בינתיים ששאלתי אותם מרוצים עד הגג (כולל מי שעובד איתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות שלך נעוצה במחשבה שהסול היא סוג-של-ג'יפ-כלשהו, ממש לא.

סול לג'יפ היא כמו מיץ פטל לוודקה.

היא בסהכ סופרמיני מוגבהת (קצת, אבל ממש קצת, אם תעלה על מדרכה סתם תזיק לה) ואין בה שום יומרה לשטח כזה או אחר.

אולי היא תתמודד עם שטח-ליסינג קצת יותר טוב ממאזדה 3 נגיד, אבל בזה זה נגמר.

אם יש סבלנות, הייתי מחכה לשיווק חוזר של הג'ימני, המלך הבלתי מעורער של שטח-חדש-בשקל-תשעים.

באחת מני הכתבות הרבות שעשו לכבוד הפסקת השיווק (בגלל שאין שם ESP) דובר שהג'ימני תקבל ESP בתחילת 2012..

והג'ימני הוא באמת ג'יפ, לא בכאילו..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל הג'ימני הוא רכב מחורבן.

שאל את עצמך אם שני הילוכים נוספים שווים לך 13 אלף ש"ח (בהנחה ואין עוד הבדלים משמעותיים).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהדגם עם 6 הילוכים יכלול גם את מתיחת הפנים שעבר דגם זה. קח זאת בחשבון.

נוכחי:

Kia-Soul_2010_photo_08.jpg

חדש:

Kia-Soul_2012_photo_05.jpg

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את הסול ואת ה-SX4HB בפרמטרים דומים לשלך. הישיבה בסול מעט יותר גבוהה (כאשר בשניהם המושב מוגבה למקסימום). מרווח הקרקע של ה-SX4 יותר טוב (משהו כמו 17.5 ס"מ לעומת 16). בנוסף ה-SX4HB נמכר היום בתצורה "קרבית" המכונה "אאוטדור" עם מסילות גג, מגינים מפלסטיק בתחתית הפגושים, על הדלתות וקשתות ה"כנפיים". מרגיש מאד נוח על שבילי קק"ל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...