Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

polo gti 2011 vs golf tsi 122 2011

Golfmk4
שימו לב! השרשור הזה בן 4629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם!

אני מודע לכך שהרכבים לא מאותה קטגוריה, הגולף היא לא רכב "ספורט" כמו הפולו המדוברת והפער במחירים לא קטן.

השבוע תיכננתי לקבוע נסיעת מבחן ולסגור הזמנה על הפולו, אבל לאחר מה ששמעתי מחברים ומחקר קטן שעשיתי ברשת ראיתי שהמנוע של הפולו עומד לצאת משירות בקרוב מה גם שהמנוע כפול המגדשים בעייתי משהו לעומת המנוע עם מגדש היחיד.

לכן עלתה ההתלבטות אם ללכת על הפולו או פשוט להתפשר על הגולף וללכת על בטוח כמו שאומרים.

מה דעתכם?

תודה ויום טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע בוודאות אם המנוע יוצא משירות, אבל אם כן זה לא בגלל שהוא עצמו בעייתי, אלא היצור שלו (עלויות יצור גבוהות), דווקא המנוע מוצלח לפי מה ששמעתי. ביום שלישי הבא אני מזמין אחת כזאת ביום מכירות מיוחד של צ'מפיון.

ואם אתה מפחד מהפולו, אז לך על גולף TSI 160 כ"ס. זה יותר מתקרב לפולו GTI מבחינת כח, ויותר חזק מה-122, עם נוחות של גולף.

הכי שומר בארץ :scatter:

AAA: Audi 80>Audi A6>Alfa Romeo GT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בעיות יש למנוע כפול המגדשים? היתה לי TSI 160 שנתיים ולא היתה לי שום בעיה עם המנוע (כן הוחלף אבל מוח גיר באחריות). לפני זה היתה לי TSI 140 במשך שנתיים וגם שום בעיה (במנוע או בגיר).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע בוודאות אם המנוע יוצא משירות, אבל אם כן זה לא בגלל שהוא עצמו בעייתי, אלא היצור שלו (עלויות יצור גבוהות), דווקא המנוע מוצלח לפי מה ששמעתי. ביום שלישי הבא אני מזמין אחת כזאת ביום מכירות מיוחד של צ'מפיון.

ואם אתה מפחד מהפולו, אז לך על גולף TSI 160 כ"ס. זה יותר מתקרב לפולו GTI מבחינת כח, ויותר חזק מה-122, עם נוחות של גולף.

אני גם ככה מותח את התקציב עם הפולו אז הקנייה של גולף 160 כ"ס לא אפשרית מבחינתי, תודה לך על שהערת את תשומת ליבי בנוגע ליום מכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי לבטים רבים הולך בסוף עם הלב ולא עם הראש, החלטתי לרכוש את הפולו.

(אחזור עם רשמים מנסיעת המבחן לכל המעוניינים)

ושוב תודה רבה על העצות וערב טוב לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...