Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות צרפתיות. הסיקור המלא !

RenaultSport
שימו לב! השרשור הזה בן 4632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ברצוני לשתף אתכם בידע הרב שיש לי למכוניות צרפתיות. היו ברשותי קרוב ל-25 כלים צרפתיים מפיגו' 205 ועד 607 . הכוונה מהכי פשוט להכי פאר.

שרשור זה נועד למי שמתכנן או רוצה לדעת מהו רכב צרפתי מה החסרונות ומה היתרונות שלו.

לידע כללי בכל המכוניות הצרפתיות שהיו לי שמרתי עליהם בפדנטיות מוחלטת וכולן טופלו רק בחלפים מקוריים.

השרשור מתייחס ליצרניות הרכב - פיג'ו,_סיטרואן,_רנו.

אז נתחיל.

רכב צרפתי.

הוא רכב ארופאי המשווק לרוב חלקי העולם._הרכבים הצרפתיים הם רכבים שמספקים נוחות מאוד גבוהה שליטה והיגוי מעולים ברכב. המנועים גמישים ונוחים לנהיגה. רכב צרפתי נחשב לרכב מפונק מאוד ועדין ולא סובל הזנחה. כול רכב צרפתי שיטופל באהבה וכמו שהיצרן קבע הוא יתן אמינות טובה. הרכבים הצרפתיים לא אוהבים חלקים חלופיים ודורשים את הטוב ביותר כדי לספק איכות ואמינות. לי היו קרוב ל-25 מכוניות צרפתיות חלקן ישנות חלקן חדשות ספורטביות,_משפחתיות,_ומכוניות מנהלים.

עכשיו ברצוני לשתף אתכם בידע הרב שיש לי. כאן אני ארשום היתרונות וחסרונות הרכב הצרפתי במידה וטופל כמו שצריך כמובן ובאהבה.

היתרונות:

מנועים: מאוד אמינים ומאוד חזקים שיכולים לסחוב מאות אלפי קילומטרים.

מושבים: נוחים ומהנים מאוד לנהיגה גם לנהיגה של כמה שעות.

בטיחות הרכב: נחשבת אחת הטובות בעולם.

שילדה ומתלים: פשוט מצויינים נחשבים לשלדות מאוד מוצלחות בתעשיית הרכב העולמי

בולמים וברקסים: הצרפתים אחד הטובים בעולם בתחום הבולמים והברקסים למכוניות

גירים ידניים: אמינים מאוד עוברים חלק. קלאטצ'ים מעולים של חברת VALEO בין הטובים בעולם.

איבזור: איבזור עשיר מאוד יחסית לרכבים אחרים באותה קטגוריה

חזות: מאוד יפות ומרשימות צורות הרכב לא שיגרתיות ומאוד מודרניות

מזגן: פשוט מעולה נותן עוצמה גבוה ויוצר תחושה של קיפאון ברכב

קניה: בתור רכב משומש נמכר בזול יחסית למתחרים ונותן תמורה מלאה + לכסף ששולם בעבורו

חסרונות:

איכות הרכבה ופלסטיקים: ירוד מאוד פלסטיקים מתפרקים גם כששומרים עליהם כעבור 3 או 4 שנים מתחילים קירקושים ורעשי פלסטיק מעצבנים מכל פינה.

ריפוד מושבים: איכות ירודה דוהים במהרה דיפוני דלתות רופפים ונפרדים מההדבקה שלהן. וזה כעבור 4 או 5 שנים

חשמל: חשמל הרכב עצמו עשוי ומורכב יחסית טוב אבל רכיבי החשמל והחיישנים מאוד עדינים רגישים ללחות לאבק ומים ותוך זמן קצר מתחילות להיות בעיות חשמליות כגון טורים עולים יורדים,_תאורה נכבת ונדלקת._כפתורים חשמלים כגון מזגן חלונות חשמל גם עושים בעיות. מנוע חלון חשמל חזק ואמין גם כעבור 8 שנים עולה החלון במהירות להבדיל מפורד,_פיאט,_ואפילו הגרמניות המוכרות.

גגות שמש: מנועי הסאן רוף אמינים. מנגנון הסאן רוף לאחר 3 4 שנים פשוט מתפרק והסאן רוף נתקע תיקון יקר מאוד ורובם לא מתקנים ופשוט סוגרים את החלון עם סיליקון.

גירים אוטומטיים: מתוחכמים אבל ממש לא אמינים. רגישים מאוד מאוד למים ולהתחממות. שסתומים נדפקים._גירים מחליקים והולכים על ימין ועל שמאל מחזיק בקושי ל60 או 100 k . הגיר הבעייתי ביותר והמוכר הוא ה-AL4 ראו הוזהרתם

קניה מכירה: כחדש עולה כמו כל רכב יפני,_גרמני מקביל, במכירה ירידת ערך רצינית והפסד עצום של כסף.בתור ישן משומש מעל 10 שנים._קונה בזול נמכר בזול הפסד יחסית מזערי. שמירת ערך על הפנים.

חלפים מקוריים וטיפולים שוטפים במוסכי יבואן: חלקים מאוד מאוד יקרים עד כלא שפויים._טיפולים יקרים מאוד כול כניסה למוסך נגמרת והלוואה מהבנק. זמינות חלפים יחסית טובה וכמעט הכל קיים במחסני החברה.

לסיכום רכב צרפתי דורש תשומת לב ויחס כדי להראות אמינות,חזקה יקרה יחסית לרכב יפני דוגמא,_הנאה ונוחות בכל יציאה מהחניה.

בהצלחה ברכישה!!!

"כול מילה בסלע"!

לדעתי נושא זה צריך לעולת לנעוץ שכל אדם שמועניין ברכב צרפתי ידע מה הטוב ומה הרע ידע לאן הוא נכנס :-D שמחתי לעזור

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד הסיכום הנ"ל מכליל את כל הצרפתיות וכדרכה של כל הכללה היא מחטיאה ולא מדויקת.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב אדוני. אני לא מכליל כלל אני נתתי ידע וגם התרנות וגם חסרונות לא אמרתי שזה רכב לא טוב תקרא שנית ותבין לעומק.ואמרתי שהרכב נותן תמורה טובה לכספו לא אמרתי דבר לא נכון או מעליב את הרכבים הצרפתיים. שאהיה לך יום מקסים

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם CX. ככה בכמה משפטים להכליל קונצרנים שלמים? אולי זה היה רלוונטי לפני 15 שנה.

אני לא מדבר לפני 15 שנה ורשמתי מיתוך ניסיון של גם חדשות 2007 2008. תאמין לי שאיני מכליל כלל את הרכבים ואני אוהב רכבים צרפתיים אבל אני פשוט רושם את האמת. לכל רכב ווגם מרצדס יש חסרונות והיתרונות אין שום רכב מושלם תאמין לי גם פרארי יש לה בעיות שלה גם זה מידע בסיסי על אחת באיטליה שנהגתי

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי היית צריך לפרט על כל רכב שהיה בבעלותך בקצרה, בצורה של יתרונות וחסרונות כי אי אפשר להשוות 205 ל407 רק בגלל שהן מאותו היצרן.

המידע שנתת אכן יעזור חלקית למי שמתעניין ברכישת מכונית צרפתית, אבל הוא כוללני מדי ולא מספיק מפורט לדעתי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום אתם לא מגיעים לסוף דעתי. אני לא משווה 205 ל407. היה ברשותי 25 מכוניות צרפתיות. ושים לב גם את ספינת הדגל של פיגו' היה לי ה-607 המפוארת ביותר שגם לה היו את אותן בעיות שציינתי. אז אני לא סתם מדבר תאמין לי מתוך ניסיון

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזה גיבוב של שטויות באמת שכבר הרבה זמן לא קראתי. "נחשבת אחת הבטוחות בעולם"?! אתה מדבר על פיז'ו 205, כן? או שמא התכוונת ל-106?

טוב שלא השווית בין קארט שיש לו מנוע של הונדה לבין הונדה לג'נד...

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון אלעד שים לב שאתה מדבר שטויות ולא הבנת כלום מהשירשור אדוני. אני אמרתי ש205 הכי בטיחותית? את שומע את עצמך. אני מדבר בכללי על מכוניות פיגו' סיטרואן ורנו והם כן תתפלא שכול המכוניות הצרפתיות כבר כמה שנים עד היום תמיד מקבלות 5 כוכבים בטיחות במבחי ריסוק והם נחשבות אחת הביטיחותיות בעולם. עם אתה לא מבין וחסר ידע אל תדבר סתם תחסוך מעצך תודה.

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזה גיבוב של שטויות באמת שכבר הרבה זמן לא קראתי. "נחשבת אחת הבטוחות בעולם"?! אתה מדבר על פיז'ו 205, כן? או שמא התכוונת ל-106?

ונתת דוגמא ממש טיפשית ה205 יוצר בתחילת שנות ה-80 איזה בטיחות אתה מצפה שהיה לו לאיזה מכוניות היה בטחות בשנות ה-80 תזכיר לי??? אוליי רק לאמריקאיות בגלל שהם היו פשוט מפלצת על הכביש

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לי אלעד, אפשר לוותר על ה"אדון".

לא תאמין, ה-607 הבטיחותית שלך קיבלה רק ארבעה כוכבים!

בוא תספר לנו אילו עוד דגמים היו לך, נראה כמה בטוחים הם היו.

אגב: פיז'ו 107, סיטרואן C1 וטויוטה אייגו הן אותו רכב, שלמיטב זכרוני בכלל מיוצר בצ'כיה. מה זה אומר על האמינות של מי מהן, או על עלות אחזקתן?

ומה דעתך על סיטרואן נמו, שזה בכלל פיאט פיורינו? או פיז'ו בוקסר שזה בכלל פיאט דוקאטו? צרפתי? איטלקי? בטיחותי? יקר? מה? אני מנסה למצוא כאן איזה כלל אצבע שנכון לכל הדגמים האלה ולא מצליח. אתה יכול לעזור לי?

כמו שאתה מדבר "באופן כללי" על רכב צרפתי, ככה "באופן כללי" אני יכול לומר שלרכב יפאני יש צורה כאילו המעצב שלו אכל סושי מקולקל לפני שניגש לשולחן העיצוב. הסושי, כמובן, היה מקולקל "באופן כללי" - הטמפורה היתה בסדר, רק הסלמון סקין היה עם עובש.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונתת דוגמא ממש טיפשית ה205 יוצר בתחילת שנות ה-80 איזה בטיחות אתה מצפה שהיה לו לאיזה מכוניות היה בטחות בשנות ה-80 תזכיר לי??? אוליי רק לאמריקאיות בגלל שהם היו פשוט מפלצת על הכביש

נו, אולי עכשיו נפל לך האסימון? עכשיו הבנת שאי אפשר להשוות בין 205 ל-607? הסיקור שלך לא שווה כלום מכיון שהוא מתפרס על טווח גדול מידי של שנים ודגמים. אם היית מתמקד בתקופה מסויימת, סגמנט מסויים או פרט אחר - ניחא. במצב הנוכחי, אתה חייב לי 2 דקות מהחיים שלי על הקריאה של השטויות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כל הסיקור הזה אתה נוסע בהונדה סיוויק? :D

בן כמה אתה שהספיקו להיות לך 25 רכבים צרפתיים?

זה בדיוק מה שקפץ לי לראות כשקראתי את סעיף הבטיחות.

זה שרנו החליטה לנסות למתג את הרכבים כבטיחותיים ביותר עם המגאן II לא אומר שכל הצרפתיות הן הבטוחות ביותר בעולם, בדוק את עצמך היטב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד שוב אתה לא מבין. היה לי גם 205 וגם 607 ואני לא מדבר על הישנות אני מדבר בכללי גם חדשות. ולתגובה השניה. יש לי הונדה וגם מגאן וניסאן טרנו ג'יפ כרגע אל תדאג. ולאלעד הרנו מגאן 2 מאוד בטיחותית מאודד. וזה מנסיון מר ומסוכן. נכנסתי בקיר בטון על חצי קדימה וצד של הרכב על מהירות 130 קמ"ש. כל הקדימה והצד נמחץ ואני יצאתי מהרכב בריא ושלם בלי סריטה רק עם קצת הלם. עם רכב אחר היום לא הייתי חי .

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כול מילה בסלע"!

לא הבנתי, אתה כותב משהו ואז מעודד את עצמך?

אתה בטח גם מאלה שעושים לעצמם לייק בפייסבוק על סטטוסים שהם כתבו, נכון? :wink:

בכל מקרה, היתה לך כוונה טובה.

אבל האמת, תראה מה זה - לך היו 25 רכבים צרפתיים, לי לא היה אפילו אחד,

ולמרות כל זה, לא חידשת לי כלום. איך אתה מסביר את זה?

חבל שלא פירטת יותר על כל דגם בנפרד ולא הכללת את כל הדגמים מכל השנתונים.

לקרוא לזה "מכוניות צרפתיות - הסיקור המלא!" זה יומרני ומיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...