Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחרת חלונות- איפה הכי טוב לעשות? ראשון

Dolev040
שימו לב! השרשור הזה בן 4653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם בא לך לקפוץ עד רמלה (יש מצב גם שהוא יבוא אליך) - תתקשר לאלברט.

הבחור מקצועי מאוד. עשה על הרכב שלי את החלונות האחוריים ואפשר לראות פה באיזור עבודות שהוא עשה לפני 5 שנים בערך ועדיין נראות מצויין.

הוא לוקח 150 ש"ח לזוג חלונות/שמשה אחורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך לקפוץ עד רמלה (יש מצב גם שהוא יבוא אליך) - תתקשר אליו 050-5575420, אלברט.

הבחור מקצועי מאוד. עשה על הרכב שלי את החלונות האחוריים ואפשר לראות פה באיזור עבודות שהוא עשה לפני 5 שנים בערך ועדיין נראות מצויין.

הוא לוקח 150 ש"ח לזוג חלונות/שמשה אחורית.

איך האלברט הזה נראה? אני כנראה עושה אצלו השחרה השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא עשיתה את ההשחרה שלומי?(אורן)

החיים הם חצי הימור - למה לא להנות מזה?:twisted:

YOU DON'T KNOW HOW DEEP YOU CAN RIDE UNTIL YOU CANT GET BACK OUT

VW גולף- עוד אחת מהנאות החיים8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל אחד בשם אלברט ביום שישי ומסתבר שהעבודה שלו

לא ממש מקצועית. הלכתי באמצע והוא הפסיק לעבוד.

מסתבר שהאלבט שהייתי אצלו הוא בן הדוד של האלברט המקצועי,

זה שעושה את העבודה הבאמת מקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך באיזור התעשיה החדש את "קרינה".

לי לקחו לפני 3 שנים 400 שקל לשני החלונות האחוריים,

אז כנראה שאלברט יותר משתלם... :wink:

גם אני ביצעתי בקרינה את ההשחרת חלונות הקודמת שלי.

הוא אכן עושה עבודה טובה, אך במבחן הזמן צריך לבדוק אם שווה לך להשקיע את הסכום המופרך שהוא דורש

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי אצל אלברט שמשה אחורית ושניים קדמיים,

מקדימה למרות המגיני רוח שהפריעו יצא עבודה מדהימה ללא בועה אחת וללא כל התפשרות בעבודה (פירק לי את כל הפאנל כדי להגיע לתחתית החלון.)

בשמשה החיתוך היה מדויק, אך הוא הדביק על מדבקה שהיתה על השמשה (לבקשתי, הוא הציע להוריד אותה), ואיך שהוא נפל לו חלק מהמדבקה ולמרות זאת הוא השחיר עליה. גם נצפו בועות בחלק מהמקומות. אך עדיין זו שמשה והעבודה עליה קשה הרבה יותר.

סך הכל אחלה בן אדם, מהיר, מקצועי וזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצטרף לשאלה מה עדיף קובי מפאר הרכב או אלברט המדובר?ברכב הקודם שלי עשיתי אצל קרינה לקח לי אז על 4 חלנות 850 שקל לפני שלוש שנים בערך.כיום אני רוצה להשחיר את הספיריט שלי (שחורה) 4 חלונות 2 קידמים פחות + שמשה אחורית מחפש מקום ממולץ ורמת אחוזים אם אפשר לשמוע המלצות.קובי רוצה אלף שקל על העבודה,אלברט לפי מה שהבנתי בסביבות ה500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלברט המדובר בשרשור הזה, הוא במקרה עובד בחצר ביתי ברחוב ללא מוצא? הוא מחדש רכבים מבפנים וחידוש צבע חיצוני גם?

The difference between a man and a boy is the price of the toy.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...