Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת רכב מליסינג כנראה "מימוני" בשווי עד 120 אלף שקל

trocker
שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם,

הייתי רוצה בבקשה שתעזרו לי בבחירה של רכב חדש וגם הראשון שלי שהוא חדש חדש.

קודם רק רציתי לציין שאני עצמאי ואחרי פגישה באחת חברות הליסינג הציעו לי לקחת מסלול "מימוני" כאשר הרכב על שם החברה כדי לקבל החזרים ואחרי 3 שנים הרכב שלי, רציתי לדעת אם זה מסלול שכדאי לקחת בתור עצמאי? כדוגמא על קיה הפורטה הוא נתן לי מחיר של 2447 לחודש צמוד מדד + מקדמה של 18000, האם זה כדאי?

מבחינת איזה אוטו הייתי רוצה אז רכב משפחתי שאפשר להנות מהנוחות נסיעה שלו,מרווח,שקט, אם הוא חסכוני בדלק זה גם יתרון חשוב, אז אם היה לכם אפשרות לקחת איזה רכב שאתה רוצים איזה הייתם לוקחים?

ראיתי שלקיה פורטה יש יחסית תגובות טובות לגביה בפורום והיא כרגע הרכב המוביל מבחינתי.

יש לי חבר שגם כרגע מחפש איתי והוא רוצה את השברולט קרוז הוא נסע איתה כמה פעמים וגם הוא אוהב את האיבזור שלה שכולל GPS ודיבורית מובנת באוטו דרך בלוטוז וכו'.

מה אתם ממליצים? אני ממש לא בקיא בתחום המכוניות למרות שאני מתחיל אחרי שהתחלתי להתעניין ולקרוא הודעות מהפורום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעצמאי נושא המיסוי משמעותי מאוד, ולכן מומלץ כי תוועץ ברואה החשבון שלך לגבי מסלול המימון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אפשרויות רק לא לשכוח שכעצמאי זה לא "דלק חופשי על חשבון המעסיק", אז חוץ מהמימון כדאי גם להתיחס לצריכת הדלק ועלויות שוטפות... לא בטוח שהקרוז, למשל, היא החסכונית ביותר. כדאי לבדוק כמה אירופאיות עם מנועי טורבו קטנים.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אפשרויות רק לא לשכוח שכעצמאי זה לא "דלק חופשי על חשבון המעסיק", אז חוץ מהמימון כדאי גם להתיחס לצריכת הדלק ועלויות שוטפות... לא בטוח שהקרוז, למשל, היא החסכונית ביותר. כדאי לבדוק כמה אירופאיות עם מנועי טורבו קטנים.

כמו איזה דגמי מכוניות? אף אחד שאני מכיר הוא מומחה מכוניות בגלל זה פניתי אליכם :)

אני רוצה ללמוד ולדעת מה הכי כדאי לי לחפש ולקחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחפש רכב כרגע. מישהו יכול להגיד אם החלקים של הקרוז יקרות יותר מחלקים של יונדאי או קאיה?

אני רוצה רכב משפחתי אבל בגלל שבליסינג אני כנראה אלך על אחד שלא כולל טיפולים אני לא רוצה לצאת בנזק מכל ביקור במוסך. (והאמת היא שאין לי מושג בדברים האלה...שאלו אותי על מכשירי טלפון בזה אני טוב :lol:)

אשמח להפנייה למכונית משפחתית שלא יקרה בטיפולים (וגם חסכונית בדלק זה טוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תבחן אם מתאים לך ליסינג מימוני. מבחינת היותך עצמאי אין הבדל בין רכישת הרכב על ידי הלוואה מהבנק לבין עסקת ליסינג, בשניהם ההוצאה תקבל ביטוי בפחת ולא כשכירות.

כמו כן, קח בחשבון שבעת המכירה אין דין רכב שהיה בבעלות ליסינג כרכב שהיה בבעלות פרטית.

תבדוק את כל הפרמטרים היטב.

לעניין סוג הרכב, אני מניח שיש בפורום חברים שיכולים להמליץ על רכבים טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...