Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי קונטיננטל קונטי - מחירים

שימו לב! השרשור הזה בן 4651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב מסוג הונדה סיוויק 2008 , כרגע נועלת צמיגי קונטיננטל קונטי במידה 205/55R16

אני צריך להחליף את 2 הצמיגים הקדמיים, עקב שחיקה,

אשמח להמלצות היכן להשיג זוג צמיגים כאלו באיזור מרכז.

מהו סדר גודל של עלויות של צמיג כזה ?

ביררתי ב-2 פנצ'ריות באיזור חולון, האחד דרש על אותו 700 ש"ח לצמיג, ואילו האחר, על צמיגשל קונטיננטל מסדרה של עד 280 קמ"ש (הנוכחי 240) בעלות של 630 ש"ח .

האם אלו אכן המחירים של הצמיג הנ"ל ?

מנגד הבחור שהציע לי את הקונטיננטל בעל המקדם מהירות הגבוה יותר, אמר לי כי הוא ממליץ לקחת צמיג של GOODYEAR בעלות של 430 ש"ח, ואומר שהוא באותו הרמה של הקונטיננטל .

אשמח לעזרה, האם מכירים מקומות עם מחירים טובים יותר, או לחלופין צמיג איכותי בעל אחיזה גבוה במחירים סבירים ?

אני לא רוצה להתפשר, הקונטיננטל שירת אותי טוב ועשה את העבודה בצורה טובה, ומכאן אני לא רוצה לרדת, אלא להישאר ברמתו או אפילו מעט להעלות את הרמה לצמיג בעל אחיזה גבוה יותר , אשמח לעזרה

בתודה, עומרי

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטת על מידת הצמיג, הרכב, והחברה שמייצרת את הצמיג (קונטיננטל), אבל מה הדגם של הצמיג? מהו קוד העומס ומהו קוד המהירות שדרושים על פי היצרן?

אתה מעוניין בצמיג זהה?

זה אפשרי לבצע השוואת מחירים ב-Tires4U.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם הצמיג המדוייק אייני יודע , רשום קונטיננטל קונטי קונטקט 2,

מקדם המהירות הוא עד 240 ,

מעבר לזה אייני בקיא בנושא הצמיגים יותר מידי, אם זה יעזור אוכל לצלם אותו על מנת שאולי תוכל לזהות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהרכב שלך לא יעבור מהירות של 180 קמ"ש גם עם רוח גבית - אין לך מה להתרשם יותר מידי מדירוג מהירות גבוה.

בסופו של דבר מדובר במידה סטנדרטית ולא ספורטיבית בעליל של צמיג ירוק וחסכוני.

700 ש"ח לצמיג כזה הוא מחיר מופרך לחלוטין.

אני מרשה לעצמי להניח שהקונטיננטל גם המקוריים שהגיעו עם הרכב. זה הזמן לומר להם יפה שלום ולקנות צמיג שהוא גם יותר קוסט אפקטיב וגם טוב יותר.

הייתי בודק טויו או פאלקן - שניהם יצרנים מעולים של צמיגים מעולים. ובמקרה שלך המחיר שלהם לצמיג ירוק יהיה טוב יותר משמעותית.

* אם אין לך מושג מהו צמיג ירוק - זה הזמן לבצע חיפוש ולהרחיב טיפה את הידע בנושא "הגומי השחור שמחבר בין האוטו שלי לכביש"

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיך,

הסיוויק שלו יכולה עם רוח גבית גם להגיע ל 210 קמ"ש.

אני החלפתי את הצמיגים לפלקו 912 עושים את העבודה טוב מאוד ואני מאוד מרוצה מהם, אחלה אחיזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו לא ניהיה ילדים קטנים ולא נדבר על כמה סוגרת או לא סוגרת ההונדה, היא נוסעת כמה שיכולה וזה לא רלוונטי, הקוד מהירות לא ממש מעניין אותי, זה משהו שתמיד הפאנצ'ר מאכרים מדגישים.

ואני רק ציינתי כי זה היה סוג של זיהוי לסוג הצמיג שיושב על הרכב.

הצמיג שאני רוצה להרכבי חשוב לי רמת אחיזה גבוה שכן, אני נוסע עם הרכב לעיתים קרובות בכבישי הנהיגה השונים שכולם אוהבים לבקר בהם.

היום עשיתי עוד מספר בירורים וצמיגי קונטיננטל אכן מגיעים למחירים די גבוהים , מה גם שאת הדגם שמגיע מקורי על הסיוויק אין במלאי, לכן אני מחפש תחלופות אחרות

הוצע לי היום TOYO T1R באותה המידה במחיר של 650 ש"ח .

בנוסף כל מקום שאליו אני פונה, מציע לי את הגוד ייר פיש אנד גריפ, במחירים של סביבות 500 ש"ח לצמיג , איך הצמיג הזה (במידה ואתה מכיר)

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויו T1R גדול על הדרישות שלך בכמה מידות, הוא גם ייתיבש הרבה לפני שתנצל אותו וחבל.

כמו שכבר אמרו לך - חפש פאלקן 326 \ 912 או סנסרה (בפעם האחרונה שקניתי כאלה, סט במידה הנדירה של הרכב שלי עלה 800 ש"ח לרביעיה, נאמר שגם 1200 יהיה מחיר סביר לרביעיה היום, מה שמעמיד אותנו על 600 ש"ח לזוג)

אם אתה בכל זאת בענין של טויו -

יש טויו פחות ספורטיביים ויותר ירוקים וגם הם יתאימו לך יותר ויעלו סביב אותו מחיר.

ובכל מקרה - לפורום שיפורים השרשור הזה לא שייך.

oo==00==00

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר טוב יש רכב כמו שלך, אותה מידת צמיגים. גם הוא התלבט איזה צמיג לקנות, על מנת להחליף את אלה איתם יצא מהחברה.

היו לו Bridgestone Turanza, והוא חיפש צמיגים שיתנו פחות או יותר אותה רמת אחיזה במחיר סביר.

לבסוף החליט ללכת על הFALKEN, שעולים כחצי מחיר, והאחיזה בפניות ועיקולים מדהימה, בולם חזק כשצריך, שקט מאוד גם במהירויות גבוהות.

בקיצור נוסה, ומומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הטורנזה ER300 הם אופציה, רק קח בחשבון שהם פחות טוב מהקונטי' על יבש (והם לא נשחקים - אלא מתפוררים...) והם יקרים לא פחות (אם לא יותר...).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הטורנזה ER300 הם אופציה, רק קח בחשבון שהם פחות טוב מהקונטי' על יבש (והם לא נשחקים - אלא מתפוררים...) והם יקרים לא פחות (אם לא יותר...).

אוראל,

איך מה שכתבת הופך אותם לאופציה?

oo==00==00

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוד ייר פיש אנד גריפ
:roflmao:

זה EFFICIENT GRIP , אחיזה יעילה בתרגום חופשי.

לא מכיר אותו אבל הוא נמכר באוטודיפו, אז אני מניח שהוא לא הצמיג הכי טוב של גודייר אלא בינוני.

הפאלקן שהציעו לך הוא אופציה טובה אבל אם אתה נעול על קונטיננטל -

1. נסה בצמיג ישיר פ"ת, פעם קניתי שם במידה שלך בהרבה יותר זול מהמחירים שציינת.

2. לפי tires4u יש בפנצ'ריית הגיסים בהרצליה את הקונטיננטל ContiSport ב499 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוד המהירות הנבחר צריך להיות על פי דרישת היצרן בספר הרכב ולא על פי המהירויות שבהן הנהג נוסע.

במבחני הצמיגים שאני קורא בגרמנית שני דגמים שבולטים לאורך שנים בציונים מעולים כמעט בכל התחומים הם הBridgestone Turanza ER300 ו Continental PremiumContact 2. מדי פעם עולה איזה כוכב אחר אבל אלה עקביים לאורך שנים. לאחרונה קניתי צמיגים בדיוק במידה שלך, 205/55R16V לפני כחמישה חודשים. ה- ER300 אכן יקר בטירוף בארץ ועולה כ900 ש"ח. בחרתי את הקונטיננטל ושילמתי 525 ש"ח לצמיג. אכן הצמיג מעולה, המחיר הזה סביר בהחלט ולא הייתי לוקח אחר, לא יותר בזול ולא ביותר יקר.

אגב - אני מקפיד להחליף רביעייה כל שנתיים, בלי קשר למצבם. כשכבר אין מסביב לאוטו ריח של גומי טרי, יש ירידה בביצועים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי דבר אחד יש לי להגיד לך אם אתה רוצה משהו הכי טוב קנה לך bridgestone זה הצמיג הכי טוב הוא יעלה יותר אבל אם אתה מדבר על זה שאתה לא רוצה פשרות אני חושב שכדאי לך לקנות בריג'סטון זה הצמיג הכי טוב ללא עוררין בכלל אחי וכל מי שאומר לך אחרת מבלבל לך תמוח8):lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...