Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי מאוורר למגבר

wacky
שימו לב! השרשור הזה בן 7224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לחבר מאוורר של מחשב לרכב בלי שישרף או יעשה קצר ? ואם כן אז לאן לחבר אותו ?אפשר לתאורה של תא התטען שברגע שפותחים את תא המטען אז הוא ידלק כמו התאורה? :oops:

:2gunfire:if it`s too loud you`re too old :2gunfire:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46221

הבניה שלי בגולף (באקסית שלי )

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מאוורר למגבר חבר אותו ליציאתREMOTE של הרדיו דיסק!ואז כאשר תפעיל את הרדיו דיסק המאוורר גם יתחיל לפעול!

REMOTE-היצאיה ברדיו דיסק שמתחברת למגבר כ200MA שמפעילה את המגבר כאשר אתה מפעיל את הרדיו דיסק!אם אתה מתכוון לחבר שני מאווררים או יותר עדיף תקנה ממסר (רכיב חשמלי כ20 שח בכל חנות אלק)תשאל אותם איך הוא פועל !ותחבר בעזרתו מאווררים/מגברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מאוורר למגבר חבר אותו ליציאתREMOTE של הרדיו דיסק!ואז כאשר תפעיל את הרדיו דיסק המאוורר גם יתחיל לפעול!

REMOTE-היצאיה ברדיו דיסק שמתחברת למגבר כ200MA שמפעילה את המגבר כאשר אתה מפעיל את הרדיו דיסק!אם אתה מתכוון לחבר שני מאווררים או יותר עדיף תקנה ממסר (רכיב חשמלי כ20 שח בכל חנות אלק)תשאל אותם איך הוא פועל !ותחבר בעזרתו מאווררים/מגברים

אבל אם הוא ישתמש ב-Remote של הרדיו-דיסק, המגבר לא יעבוד על זה? או שיש אפשרות לפצל את זה ל-2 חוטים נפרדים?, וזה עדיין יעבוד כמו שצריך.. ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שהוא ידלק מתי שפותחים את תא המטען כשהאור נדלק

חבר את הפלוס לפלוס של המנורה של הפנס של האור ואת המינוס למינוס ואז ברגע שתדלק המנורה אז גם המאורר ידלק

Mitsubishi Super Lancer GLXi 95 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שהוא ידלק מתי שפותחים את תא המטען כשהאור נדלק

חבר את הפלוס לפלוס של המנורה של הפנס של האור ואת המינוס למינוס ואז ברגע שתדלק המנורה אז גם המאורר ידלק

ואז הוא יצטרך לנסוע עם הבגז' פתוח כי רק אז יעבוד המאוורר.....

מה הטימטום לחבר את המאורר למנורה????

סליחה אם פגעתי במישהו......

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תעיז!

אם אתה רוצה, תשתמש ב-REMOTE כפיקוד על ממסר גם כאשר יש רק מאוורר אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאווררים הם חלק מבניה שאני עושה בתא המטען הם לא אמורים לאוורר את המגבר הם רק ליופי (בתוך פרספקט עם ניאון ) אז אני לא צריך שיעבדו כול הזמן אלה רק שפותחים את תא המטען ואני רוצה לחבר שלושה יחד אז מספיק לעשות להם גישור בין אחד לשני או שצרך איזה מתאם או משהו ?

אז אם הבנתי נכון ואני רוצה שידלקו רק שתא המטען פתוח אז לחבר למנורה בתא המטען?

:2gunfire:if it`s too loud you`re too old :2gunfire:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46221

הבניה שלי בגולף (באקסית שלי )

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט שאתה יכול לעשות זה לחבר את המאוורר ל SWITCH וזהו ! אתה לא צריך להתעסק עם ממסר כל והבלאגן

הרי במילא שהסוויץ' פועל או שהאוטו ממונע המערכת מין הסתם פועלת כי אתה באוטו ושומע מוזיקה...

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...