Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבד סאונד החדש שלי: כרטיס קול לCARPC או מעבד חיצוני

שימו לב! השרשור הזה בן 4529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר נסיון עם CD7100 קרוב לשנה וחצי, ומעבר ל-CARPC וכרטיס קול Audigy2 ZS מבוסס PC והתעסקות שלי איתו קרוב לשנתיים, ולאחר מעבר למעבד חיצוני BITONE ונסיון שלי איתו קרוב לשנה ו..., לא נהנתי כול כך מפשטות ונוחות של כמו של CD7100.

הגעתי למסקנה שאני צריך לשדרג ולהמשיך לחפש דרך אחרת. חשבתי על קרוסים פאסיבים שיש לי מסט F#1, ואז הבנתי שאני צריך שליטה יותר מדויקת ויעילה, ואז לא מזמן קיבלתי החלטה למכור את BITONE.

לאחר ש-BITONE נמכר אני במחשבות עמוקות, לא יכול מגבש את החלטה שלי לאיפה להמשיך.

מבקש חוות דעת שלכם אם כרטיס קול איכותי ברמה גבוה או מעבד/פרוססור חיצוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם P99RS הוא אופציה מבחינתך?

הוא משלב בתוכו כל מה שצריך ואין שום מכשיר (הכוונה לHU) בשוק שנותן לך את הפי'צרים שהוא יכול להציע לך , אני לא צריך להגיד לך מה יש בו כי אני מאמין שאתה כבר יודע ,אבל מכשיר איכותי שמשלב בתוכו פרוססור 4WAY משולב בתוך HU כיחידה אחת שקוראת WAV מ USB , תומך ב MP3 , רדיו ישראלי וכו' וכו'.

אני גם לא מחובבי מחשב רכב ועוד כאלה שמשלבים אותו עם פרוססור, לא נוח בעליל , הפיוניר מציע לך את כל הפי'צרים האלה במכשיר אחד שהוא סופר נוח וכמובן איכותי מאוד.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היתי בונה CAR PC שוב היתי הולך על שילוב בין השניים, מצד אחד מחשב פשוט וקטן אולי אפילו PICO ITX בעל יציאה דיגיטלית, או בשילוב כרטיס קול בעל יציאה אופטית. כל זה בקידמת הרכב, ומשם למעבד שמורכב קרוב למגברים מאחור בבאגאז'.

אתה מקבל את הפשטות של חוסר ההתעסקות בדרייברים למינהם שלל תוכנות מציקות ואפשר להתקין W7 ולהנות CENTRAFUSE ופשטות השימוש בו כמנהל מדיה.

וכך להעביר את כל האיבוד למעבד שתוכנן לזה ולעבוד ברכב.

איזה מעבד זו כבר שאלה יותר מורכבת ומותאמת לטעמך האישי, לדעתי יש ב MS8 חיסרון מובהק וזה החוסר של כניסות דיגיטליות משום מה, כך שיש המרה כפולה, אם שומעים את זה או לא לא יודע כי לא שמעתי אותו. אולי האלפיין החדש?

או ההליקס C-DSP שיצא לשוק בקרוב שאגב יהווה חלק מאוד חשוב בליין החדש של BRAX.

אפילו MINI DSP זו אפשרות.

הרוקפורד שיגיע בקרוב, או משהו ישן כמו איזה P9 (מעבד) או ODR וותיק.

זו ההצעה שלי כי המחשב גם ככה לא מותאם לעבודה ברכב לכן לדעתי כמה שיותר פשוט כך יותר טוב. לאחר שלל בעיות שונות שהתגברתי עליהם אבל לא היו נעימות כמו הדרייברים של XONAR.

מצד שני אם כבר יש לך מחשב אז בהשקעה קטנה ניתן לעלות ברמה של כרטיס הקול שלך ואולי תקבל תוצאה טובה יותר. M AUDIO 1010.

בברכה, יבגני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלוח אם יש לי יציאה אופטית, אז אין לי בעיה לחבר פרוססור דרך אופטי ישירות לבורד של לוח אם, אלא אם כן יש כניסה אופטית לפרוססור.

יש לי גם כרטיס קול מובנה בלוח אם Realtek ALC 889A

זה לוח אם

GA-MA78GPM-UD2H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את הלוח כבר זה חבל כי שוב, אתה מאבד את היכולת להתקין אותו במקום מצומצם וקומפקטי כך גם הצורך שלו לאוורור וקרור.

היציאה האופטית זה כבר טוב, למרות ששוב ההמלצה האישית שלי הוא לוח פיצפון בעל מעבד מובנה כדי לחסוך מקום ולהתקינו במקום מרוחק מהסאב וופר כדי להמנע מרעידות מיותרות שנובעות מגופי הקרור השונים והגודל של המארז והלוח עצמו (הלוח שלך גדול).

פשוט יותר, אמין יותר, קר יותר, צורך פחות חשמל! ירוק :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את הלוח כבר זה חבל כי שוב, אתה מאבד את היכולת להתקין אותו במקום מצומצם וקומפקטי כך גם הצורך שלו לאוורור וקרור.

היציאה האופטית זה כבר טוב, למרות ששוב ההמלצה האישית שלי הוא לוח פיצפון בעל מעבד מובנה כדי לחסוך מקום ולהתקינו במקום מרוחק מהסאב וופר כדי להמנע מרעידות מיותרות שנובעות מגופי הקרור השונים והגודל של המארז והלוח עצמו (הלוח שלך גדול).

פשוט יותר, אמין יותר, קר יותר, צורך פחות חשמל! ירוק :lol:

איזה מצחיק אתה, אני כבר עם מחשב ברכב קרוב ל-3 שנים.

לגבי hu פיוניר 99, אין ספק שמכשיר הוא מכשיר מעולה, פשוט אני לא רוצה לרדת ממחשב, אין כמו מחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נסיון עם CD7100 קרוב לשנה וחצי, ומעבר ל-CARPC וכרטיס קול Audigy2 ZS מבוסס PC והתעסקות שלי איתו קרוב לשנתיים, ולאחר מעבר למעבד חיצוני BITONE ונסיון שלי איתו קרוב לשנה ו..., לא נהנתי כול כך מפשטות ונוחות של כמו של CD7100.

הגעתי למסקנה שאני צריך לשדרג ולהמשיך לחפש דרך אחרת. חשבתי על קרוסים פאסיבים שיש לי מסט F#1, ואז הבנתי שאני צריך שליטה יותר מדויקת ויעילה, ואז לא מזמן קיבלתי החלטה למכור את BITONE.

לאחר ש-BITONE נמכר אני במחשבות עמוקות, לא יכול מגבש את החלטה שלי לאיפה להמשיך.

מבקש חוות דעת שלכם אם כרטיס קול איכותי ברמה גבוה או מעבד/פרוססור חיצוני?

אדגר ידידי היקר

על זה נאמר - Life is GOOD :-D

באיזה קלות בשרשיר אחד זרקת CD7100, מכרת ביט1 תוך שניה ואחרי זה חשבת להשתמש בקרוסים של אפליין F1 סטטוס - לא חשבתי שאזכה לראות הודעה כזו בארץ עוד בימי חיי :-D:-D:-D

גדול מהחיים! אתה איש יקר :-P

אני חושב שהתחליף הטוב היחידי שיכול לעמוד מנגד למה שאתה עשית זה מה שהולך ברכב של צביקה - מצד שני, אתה לא יודע איזה תסבוכת (למען האמת גם אני לא) זה להרים את עיבוד הצליל שהולך שם

לדעתי, כרגע, תרכוש בחזרה את הביט1 או שתנסה באמת לעבור לJBL MS-8

חיפשת פשטות לא? שים את האוזניות הארורות האלה על האזנים ותן לפרוססור הזה לעשות את הכוונים בשבילך...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, אתה מכיר אותי כמו לכמה וכמה יש כאן, יש לי גם פרפר בראש :wink:

לענינינו, על איזה צביקה אתה מדבר??? הוא עוד קיים?

אני פחות או יותר יודע מה קורה במחשב של צביקה, אבל למרות הכול אם הדבר נותן תמורה סופים מושלמת אז למה לא?

בגדול זו הכיוון שלי, אולי STX ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה קיים חי ובועט

ואני חושב שהוא בדיוק הבן אדם שאתה צריך לדבר איתו על הדילמה שלך כי יהיו לו כמה דברים מעניינים לאמר לך.

רמז... :wink:

קשה לי להבין מה בעצם אתה מנסה לעשות כאן - כי זה נשמע כאילו שאתה מנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

גם שיהיה ידידותי ופשוט להפעלה וגם שיתן את התוצאה הטובה ביותר בסאונד.

הבעיה היא שזה לא קיים!

יש לך או אפשרות של HU כמו סדרת הSTAGE4 של פיוניר הP99RS שאני מצאתי אותו לא ידידותי בכלל וגם ממש רחוק מלהיות מרשים, למען האמת לא היה בו שום דבר שאמר לי אוקיי זה מכשיר היי אנד.

יש לך אפשרות של HU דאבל דין + פרוססור

יש לך אפשרות של CARPC + כרטיס קול

יש לך אפשרות של CARPC + פרוססור

אף אחת מהאפשרויות איננה ידידותית למשתמש ובו זמנית שומרת על הגמישות של הCARPC

לדעתי אם באמת אתה מחפש את הפשרה המושלמת - כנראה שהMS-8 הוא התשובה הכי טובה כאן.

אני באופן אישי הייתי חוזר לביט1 ולא זז ממנו מטר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין ב CAR PC עם כרטיס קול - דבר איתי בפרטי, יש לי קשר עם כמה מפתחים שעובדים על משהו (HIGH END קיצוני..) שתפור לצרכים שלנו (אתה מוכן להשתתף בניסוי ? מוכן להשתתף בניסוי ?..)

אני אישית הייתי רוכש את אחד הפרוססורים החדשים שיצאו/יוצאים לשוק (H800 או ה 3SIXTY.3 שאמור להיות מדהים ואותו אני כנראה אקנה ביולי) ומחבר להם HU סיני "הכל כלול" שיש לו גם יציאה אופטית/קואקסיאלית (יש היום צעצועים עם WIFI, 3G ואפילו MULTI-TOUCH) או לחילופין, נשאר עם CARPC בסיסי שנותן יציאה אופטית.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגי

הבעיה היא שכל הHUים הסיניים האלה שיש להם יציאה אופטית - מאפשרים להשתמש בה אך ורק כאשר אתה מכניס CD לתוך הHU

כשאתה מנגן דרך כרטיס USB או משתמש בGPS - היציאה האופטית לא תעבוד - בקיצור - דפק רציני ביותר.

ואם אתה חושב על HU של פיוניר עם יציאה אופטית - תשכח מזה גם כן כי מדובר ביציאה אופטית שעובדת בפרוטוקול ייעודי לפיוניר והדבר היחידי שיודע לעבוד מול היציאה הזו הוא פרוססור של פיוניר שבכלל מיועד למערכת סראונד - בקיצור - חתונה קטולית עם פיוניר וגם לא הכלה שחיפשת לעצמך...

מה שנשאר זה או נגן MP3 עם תוכנה פרוצה ויציאה אופטית ואז ב99 אחוז מהמקרים יש לך מסך בגודל של אגודל...

או CARPC

במילים אחרות - אין עדיין תחליף הולם לפרוייקט CARPC עם מה שחשקה בו נפשך זו יציאה אופטית

בנוסף לכך HU סיני זול - יציאות RCA? - בהצלחה גם עם זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין ב CAR PC עם כרטיס קול - דבר איתי בפרטי, יש לי קשר עם כמה מפתחים שעובדים על משהו (HIGH END קיצוני..) שתפור לצרכים שלנו (אתה מוכן להשתתף בניסוי ? מוכן להשתתף בניסוי ?..)

אני לא יודע, אני בדיוק מתלבט בהחלטה, אם כרטיס קול או פרוססור חיצוני. עוד פעם, השאלה היא אם ניתן להגיע עם כרטיס קול לרמה של פרוססור כמו H800 או BITONE או H900 אם כבר...??? :wink:

אני אישית הייתי רוכש את אחד הפרוססורים החדשים שיצאו/יוצאים לשוק (H800 או ה 3SIXTY.3 שאמור להיות מדהים ואותו אני כנראה אקנה ביולי) ומחבר להם HU סיני "הכל כלול" שיש לו גם יציאה אופטית/קואקסיאלית (יש היום צעצועים עם WIFI, 3G ואפילו MULTI-TOUCH) או לחילופין, נשאר עם CARPC בסיסי שנותן יציאה אופטית.

אם אני אחליט לכיוון של פרוססור חיצוני אז זה בטוח יהיה H800 או H900 אם יהיה, או אולי רוקפורד החדש. מה שכן זה שאני לא חוזר ל-BITONE זה בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...