Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריו או יונדאי i25

Asigur
שימו לב! השרשור הזה בן 4687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ההתלבטות היא בבחירת רכב ליסינג.

הקיה זולה מהיונדאי בסביבות 500 ש"ח, וההפרש בנטו (אחרי חישובי המס) הוא בסביבות 250 ש"ח לחודש יותר אם אקח את היונדאי.

היונדאי נראית קצת יותר מגניבה, קצת יותר גדולה ויש יותר מבחר של צבעים, השאלה היא אם כדאי להשקיע עוד 250 שח בחודש בשבילה או שעדיף ללכת על הקיה - היא נחמדה, ובגודל סביר, ונראה גם שיש לה מבחני בטיחות - מה שלא מצאתי על היונדאי...

בקיצור,

אשמח לדעתכם/המלצתכם.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליט אם ההפרש שווה לך את העובדה שהריו היא בטכנולוגיה של 2006 וה-i25 (מחליפת תאומתה האקסנט) היא בטכנולוגיה עדכנית.

לא שהריו היא רכב רע, אך משאלתך אני מבין שלא עשית נסיעת מבחן בשתי המכוניות.

אני משער שאחרי שתעשה נסיעת מבחן כזאת - נראה לי שתבין לבד.

ה-i25 כמעט בוודאות יותר בטוחה מהריו.

אם אתה לא מאוד לחוץ בכסף - קח את ה-I25

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן,לא עשיתי נסיעת מבחן.

השאלה היא האם זה שונה משמעותית, כי בביקורות שנכתבו על היונדאי דווקא לא התרשמתי שהרכב מאוד נוח.

ומצד שני על הקיה יש דוקא ביקורות לא רעות... :roll:

השאלה כמה זה באמת משמעותי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבטיחות מסכים סביר להניח שהיונדאי בטוחה יותר,

חוץ מזה בדרך כלל ההתחיבות לליסינג היא 3 שנים * 250 ש"ח (ללא ירידה של התנאים סוציאלים וכו') = 9000 ש"ח נטו

הפרש משמעותי מה עוד שלא נראה לי כאן שמדובר במישהו שמחפש חווית נהיגה כך ששתי החלופות סבירות,

לדעתי אם הפער בבטיחות כ"כ משמעותי לך זה הסיבה היחידה ששוה להוסיף בשבילה כסף.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן,לא עשיתי נסיעת מבחן.

השאלה היא האם זה שונה משמעותית, כי בביקורות שנכתבו על היונדאי דווקא לא התרשמתי שהרכב מאוד נוח.

ומצד שני על הקיה יש דוקא ביקורות לא רעות... :roll:

השאלה כמה זה באמת משמעותי..

אם היו מציעים לך מסך טלביזיה חדש בן שנתיים ב- 10% הנחה לעומת מסך באותה רמה עם טכנולוגיה עדכנית בשנתיים...מה היית לוקח?

אם את המסך בהנחה, אז קח את הריו.

אחרת...לך על ה- i25.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:wink: אם לדבר ריו נגד אקסנט שה 25‏ היא ‏ המחליפה שלה אז עוד האקסנט הייתה הרבה יותר טובה והרבה יותר נוחה מהריו ומה גם היא הרבה יותר מרווחת מהריו למורות ששתיהן משחתיות קטנות,‏ ל25‏ יש טיפה יותר מקום לנוסע מאחור והתיקרה שלה יותר גבוהה שוב יש לה גם טיפה יותר כוח וכמו שגם אתה אמרת המראה לוקח בגדול....

אאדוי RS6 לנהוג פעם אחת ולחלום כל החיים

:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה ריו הנוכחית היא מכונית שזהה ליונדאי אקסנט הקודמת (שעדיין נמכרת), מדובר ברכב פשוט ובסיסי ולא הרבה מעבר לזה.

לעומת זאת ה-I25 הרבה יותר מודרנית ומאובזרת, משמעותית גדולה יותר ויחסית לא רחוקה בגודל ממשפחתיות (בסיס גלגלים ארוך ב-7 ס"מ מהריו).

אין לה ציוני בטיחות כי היא חדשה יחסית, הפלטפורמה שלה מבוססת על ה-I20 (שהוארכה) שלה יש 5 כוכבי בטיחות.

כרכב היונדאי עדיפה ללא ספק, בנוסף לזה הריו החדשה שתגיע ארצה בחודשים הקרובים \ סוף השנה הזאת תיתבסס בכבדות כמובן על ה-I25. הריו שיש היום פשוט לא תחרות ל-I25, זה כמו להשוות I25 לאקסנט הקודמת.

לכן מכאן והלאה ההחלטה שלך היא בעיקר כלכלית נטו, ה-I25 כרכב טובה יותר (מרווח,אבזור ואיכות), הריו זולה יותר ופשוטה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה: 500 ש"ח לחודש ב3 שנים כלומר ההפרש בין שני הרכבים הינו 18K ש"ח לטובת הi25 לכל התקופה.

לעומת זאת מחיר המחירון של הריו גבוה מזה של ה i25:

קיה ריו דגם בסיסי = 107,500 ש"ח

יונדאי i25 דגם בסיסי = 106,900 ש"ח.

במילים אחרות מחיר ה"מחירון" הוא פשוט בלוף אחד גדול.

ובהמשך לכך השאלה לפותח השרשור - אם היו מציעים לך כלקוח פרטי לרכוש i25 ב107K או קיה ריו ב 89K שזה ההבדל המעשי בין שני הרכבים, באיזו עסקה היית בוחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי לוקח את היונדאי, המנוע שלה דיי רועש ונוחות הנסיעה בינונית, הייתי מוסיף עוד כמה שקלים ולוקח את הקיה,

מה גם שקיה עשתה שידרוג בכל נושא של ביטחות ואמינות ונותנת פייט יפה למתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי לוקח את היונדאי, המנוע שלה דיי רועש ונוחות הנסיעה בינונית, הייתי מוסיף עוד כמה שקלים ולוקח את הקיה,

מה גם שקיה עשתה שידרוג בכל נושא של ביטחות ואמינות ונותנת פייט יפה למתחרות.

תגובה טיפוסית לאחד שאין לו מושג איזה מכוניות נמצאות פה על הפרק.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...