Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי ליסינג בשטח (לשעבר "סיפור מצחיק")

david007
שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בשבת הנוכחית נסעתי עם הפגארו שלי לשטח בגליל נסעתי ועברנו בקושי על הקשקש כמעט וממש כל פעם ומה אי רואה בסוף המסלול?! מאזדה 5 מהעבודה ופורד פוקוס!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשבת הנוכחית נסעתי עם הפגארו שלי לשטח בגליל נסעתי ועברנו בקושי על הקשקש כמעט וממש כל פעם ומה אי רואה בסוף המסלול?! מאזדה 5 מהעבודה ופורד פוקוס!!!

נו בטח רכבי ליסינג מעבודה שממש אכפת להם מהרכב.

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חברה - זה אומר הכל. מדובר על רכב אמפיבי בעל עבירות פנומינלית, רכב כזה יכול להוציא לנד רובר שנתקע בבוץ, לגרור סמי טריילר. רכב חברה יכול לחרוש שדות, לעבוד בתור מונית, להעביר תכולת דירה. אם לדרג עבירות:

1. טנק

2. ג'יפ צבאי

3. רכב חברה

4. טרקטור או רכב מושכר

5. ג'יפ משופר

6. סוס

7. ג'יפ רגיל

8. טנדר

9. ג'יפון

10. רכב פרטי

ואיך בלי תמונה?

getz_landrover_s.jpg

213.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שטויות ורואים שהתמונות האלו מודבקות.

חוצמזה, בכל מסלול שלא תעשה, באיזו דרגת קושי שזה לא יהיה, תמיד משתלב איזה שביל קק"ל זה או אחר, שדרכו הגיע המאזדה שאתה אומר.

פעם נסענו במדבר, מעלה עוזי בזמנים שרכב נעול בלבד עולה, כ1 ק"מ לאחר המעלה, מופיע פתאום סיביק עם בנדוד בפנים

אז זה אומר שהסיביק עלתה את המעלה ? זובי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד אח"כ מוכרים לאנשים רכבים עם תפוחים ומסרק הגה גמור! ימח שמם של הליסינג והאלוהים שלהם המאזדה3!

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שטויות ורואים שהתמונות האלו מודבקות.

איך אתה רואה שהתמונות מודבקות? אני אשמח לשמוע?

אלה תמונות מכתבה שדיברה בדיוק על הנושא הזה, מן הסתם הן מבויימות, אבל בגוגל לא חסר כאלה אמיתיות

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אולי לא הברתי את עצמי אבל זה מסולל עם כניסה אחת יחידה וזהו!!!! אוירות לא פשוטה לא היה לי מילים כשיצאנו בסוף המסלול

בלי חס וחלילה לפגוע בך, אם אתה חושב שעם פאג'רו עברת "על הקשקש" ושהמסלול עם "עבירות לא פשוטה" ובסופו פגשת מזדה 5 ופורד פוקוס, אז לא רק שהמסלול קליל אלא כנראה אין לך עדיין מושג מה מעטפת הביצועים של הפאג'רו.

בלי שום קשר, להבא נא לתת כותרת קצת יותר אינפורמטיבית. "סיפור מצחיק" היא לא כזאת!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה רואה שהתמונות מודבקות? אני אשמח לשמוע?

אלה תמונות מכתבה שדיברה בדיוק על הנושא הזה, מן הסתם הן מבויימות, אבל בגוגל לא חסר כאלה אמיתיות

הצללים לא תואמים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב ליסינג אשר מוחזר בתום חוזה החכירה עובר בדיקה מקיפה על הליפט.

במידה ויש נזקי גוף עקב התפרעות ואו ביקורי שטח , הנהג ואו החברה מחויבים ולעיתים באלפי שקלים על הנזקים.

אם החברה בוחרת לשלם זה הענין שבינה לבין העובד.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצללים לא תואמים.

לא רק שהצללים של רכבי הליסינג תואמים לצללים של הדיפנדר (בשתי התמונות, כן?) הם גם עומדים בזווית מוזלמת לתאורה (על הרכבים) הם גם תואמים בינהם (בין הרכבים, ובין צללים שונים ברכב - ראה תמונה שנייה, הצל של המראה של הגטס והצל שהגטס מטילה על הרצפה, ובתמונה הראשונה, הנקודה הבהירה של החלון) ותואמים בצורה מושלמת את זווית הצללים והתאורה של הסביבה (גבעונת לפני הגטס בתמונה השנייה, ושלל אבנים ושקעים בשתי התמונות).

בתמונה הראשונה, אתה רואה שהשמיים בצד שמאל בהירים מעט מאלה בצד ימין, זה אומר שהשמש הייתה שם, עכשיו תסתכל על זווית התאורה בגטס. אותו דבר.

תמונה שנייה, ההשתקפות של הדיפנדר על השמשה של הקורולה

יש לי קצת נסיון בפוטושופ, אני יודע פחות או יותר איך נראית תמונה "מודבקת".

אם הם הדביקו פה את הרכבים, שאפו, היה יותר קל לקנות אותם ולביים תמונה אמיתית

עריכה: קראתי את ההודעה ויכול להווצר רושם שאני קצת פוץ, אז אני לא, אני פשוט לא אוהב שאנשים אומרים דברים סתם (גם שהתמונות מודבקות, וגם שהצללים לא תואמים).

עמכם הסליחה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...