Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם, אקסנט family או קיה ריו?

dimonk85
שימו לב! השרשור הזה בן 4723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב

הייתי רוצה לבקש את חוות דעתכם למה עדיף

היונדאי אקסנט family שנת 2004-2006 עם קילומטרז של עד 150 אלף או קיה ריו שנת 2004-2006 עם אותו הקילומטרז.

שני הדגמים הם עד 30 אלף, שזה התחום שלי.

איך הם מבחינת תיקונים, בטיחות, אמינות, תחזוק וצריכת דלק.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות מבוקשות אם כי כותבים כאן בפורום לא מעט על הקיה אז אפשר להבין מזה שהיא יותר פופלארית.

בכל אופן לא ציינת מה חשוב לך שיהיה ברכב? איזה נסיעות אתה מתכנן? קצרות ארוכות?

זה משמעותי כי נסיעות בעיר לוקחות הרבה יותר דלק מאשר נסיעות מחוץ לעיר.

ולמה שלא תתקשר ל2-3 מוסכים לבדוק הצעות מחיר ככה לחלקי חילוף וטיפולים נראה לי זו השיטה הכי טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר אני מתכנן נסיעות בין עירוניות של כ 60-80 ק"מ בשבוע. וקצת בתוך העיר כמובן.

אני הייתי רוצה לשמוע מאנשים שהיו להם את המכוניות האלה מה חוות דעת שלהם עליהן. האם הם ביקרו איתם לעיתים קרובות במוסך, האם הם חסכוניות בכביש (לא בעיר) האם הם סוחבים בעליות עם 4-5 אנשים באוטו.

זה מה שמעניין אותי. כמובן שגם האם הם בטחוניות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג הרבה בדגמים החדשים ,מנוע בנפח 1400 סמ"ק ,לא יסחבו עליות טוב עם 4-5 אנשים (גם עם אחד:) ) הרכבים יחסית סבירים 1 ל-12 בערך בנסיעה רגועה-בינונית ,יחסית אמינים.

מבחינת קיה אין לי שמץ על השנים שציינת ,האקסנט הכי ישנה שנהגתי בה (והרבה) היא 2007.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף את הקיה ריו - מדובר באותה מכונית בדיוק, רק עם שוק גרוע, דבר שיאפשר לך לקנות רכב עם פחות שנים על הכביש באותו מחיר.

קח בחשבון שרכבים כאלה שיוצאים ישירות מהשכרה נמכרים ב-45K, אני לא בטוח שזה לא צריך להיות הכיוון שלך - לעשות עוד טיפה מאמץ ואולי לקחת בתשלומים אוטו צעיר יותר עם פחות ק"מ, על מנת לחסוך בטיפולים עתידיים.

אם בסביבות 180K בערך אתה כבר חשוף לתקלה יקרה כמו שיפוץ גיר, שתעלה 7K בערך - עדיף להיות כמה שיותר רחוק ממנה ולרכוש רכב עם 110K ולא עם 150K...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו לך 2 הקוריאניות אמינות וטובות אם כי הקיה זולה יותר ועדיפה לטעמי יותר אני נוסע על קיה ריו 2003 מזה כ3 חודשים ואני מאד מרוצה מהרכב .יד 2 פרטית 140K ,שמורה להפליא ניקנתה ב16K שבסכום כזה אתה בחיים לא תמצא תמורה ניפלאה לזו.מבחינת שנתון אמינות וחסכוניות.אוטו ממש פרקטי!

הרכב שלי עם 140K והגיר מרגיש ניפלא ולשכן שלי קיה ריו 2005 עם 195K על השעון ואין ולא היה שיפוץ גיר באופק כך שאני נוטה לחלוק עם העובדה השרירותית של המשתמש מעליי.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asafay1 אני עשיתי כמה חיפושים בפורום וראיתי את הפוסטים שפרסמת לגבי הקנייה של הרכב הזה ב 15.5K ש"ח.

אתה יכול לתת את חוות דעת המלאה שלך על האוטו לגבי הכל.

מבחינת תיקונים (אם יש ואיזה כאילו מה בדרך כלל נדפק בדגם הזה), נוחות נסיעה, סוחב בעליות עם 4 אנשים....

אני מחפש אוטו לשנתיים שלוש ואז להחליף ואני לא רוצה להשקיע בו כסף יותר ממה שאני קונה אותו, כלומר אני לא רוצה לתקן אותו יתר על המידה.

מה אתה יכול לומר לי על האוטו.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על קיה ריו, לקיה אין שם של מותג על כמו מאזדה בארץ לכן תוכל להשיג

ב30 אלף ריו יותר חדישה מאקסנט, למרות שחוץ מהצורה זה אותו רכב קוראני פשוט שעושה את עבודתו נאמנה פלוס,

אני הייתי הולך על הקיה, אתה מקבל רכב יותר חדיש לטווח יותר ארוך, האקסנט לעומת הריו מאוד סחירה

ומחירה גם בהתאם, תמיד יש מציאות ברכבים שלא סחירים הרבה, אך הקושי למכור אותם אח"כ יורגש,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף את הקיה ריו - מדובר באותה מכונית בדיוק, רק עם שוק גרוע, דבר שיאפשר לך לקנות רכב עם פחות שנים על הכביש באותו מחיר.

הבעיה היא שאין היצע גדול של ריו ב yad2 ו winwin. וכל מה שיש שם זה עם 150K+ ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין היצע גדול של ריו ב yad2 ו winwin. וכל מה שיש שם זה עם 150K+ ק"מ.

אקסנט רכב מעולה למשפחה עם ילדים וכסאות בטיחות הרכב הופך לקטן

עם אתה מעונין אני מוכר את האקסנט שלי משנת 2006 במצב מעולה ללא תאונות

ב 27000 שח אחלה אותו נמכר בגלל שהוא קצת צפוף

0522790303 אריה

049.jpg

050.jpg

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסנט רכב מעולה למשפחה עם ילדים וכסאות בטיחות הרכב הופך לקטן

עם אתה מעונין אני מוכר את האקסנט שלי משנת 2006 במצב מעולה ללא תאונות

ב 27000 שח אחלה אותו נמכר בגלל שהוא קצת צפוף

0522790303 אריה

מאיפה אתה בארץ? איזה קילומטרז? איזה יד? היו תאונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי ש2006 זה הצורה הישנה של האקסנט.

מעולם לא נהגתי בכזו לכן הודעתי הקודמת איננה רלוונטית לנושא.

בהצלחה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבו לך, אלה רכבים זהים.

מבחן ריסוק של ריו האצ'בק 2005:

http://www.euroncap.com/tests/kia_rio_2005/240.aspx

אקסנט מהדגם שאתה שואל עליו לא נבחנה, והדגם הקודם קיבל כוכב בחצי.

אני חושב שחבריה קצת נסחבו - מדובר ברכבים בינוניים, לא נוחים, לא מצטניים בשום דבר, חוץ מתג מחיר.

אמינות בהחלט לא רעה.

מתאים למי שמחפש רכב זול, כדי להגיע ממקום למקום, ולא יותר מזה.

תבדוק כמה רכבים, ומה שיימצא במצב טוב יותר - זה מה שעדיף.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מצטרף להמלצה של להתאמץ קצת יותר כי משנת 2007 האקסנט והריו עברו מתיחת פנים ומדובר בשני רכבים ה-ר-ב-ה יותר נאים לעין ואני מאמין שגם יותר חסכוניים מבחינת מנועים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...