Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I25/ פאביה 1.2.

gil elbaz
שימו לב! השרשור הזה בן 4731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

כבר כמה זמן שאנחנו מנסים למכור את האוטו שיש לנו (האימפרזה), ביום שישי הלכתי עם אבא שלי לסוכנות יונדאי וסגרנו כבר מחיר על הI25 (טרייד איין על האימפרזה וההפרש בתשלומים ל36 וחודשים).

היום ראיתי שאפשר לקנות כמעט במחיר זהה את הפאביה 1.2 טורבו בנזין, לפי איך שנראה לי היא יותר מפנקת מהיונדאי והצריכת דלק שלה יותר טובה.

פניתי אליכם בשביל שתוכלו להמליץ על איזה אוטו כדאי ללכת? האם ללכת ביום ראשון ולתת מקדמה על היונדאי או לעבור בסוכנות סקודה ולנסות לסגור מחיר על הפאביה?

תודה לעוזרים :)

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה נהגתי קצת על I20 וקצת על I30 (רכבי ליסינג אצל החברה בעבודה)

ה I20 הרגישה לי חלשה מדיי, ה I30 הרבה יותר טובה. ככה ש אם ה I25 היא משהו באמצע אז היא סבירה מבחינת הכוח.

מצד שני, לפני כמה ימים התחדשתי ב סקודה פביה 1.2 TSI, ואני חייב לציין שעם כל זה שהרכב בהרצה הוא עדיין מרגיש לי הרבה יותר חזק מ ה I20, וחזק יותר מה I30.

לדוגמא, בהילוך שני עם קצת גז, אתה מרגיש את התאוצה של הסקודה (מבלי לעבור את ה 3500 סלד, בכל זאת הרצה :))

על מנת לקבל את אותו האפקט ב I30, צריך ללחוץ היטב על הגז, אני מניח ש I25 צריך ללחוץ אף יותר.

מבחינת תא הנוסעים, אהבתי את סקודה יותר מאשר יונדאי.

לדעתי תעשו נסיעת מבחן הן בסקודה והן ב I25, ותראו לבד מה מתאים לכם (רק לידיעה, ה I25 גדולה יותר מהפביה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...