Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו 2011 3 דל' בישראל?

danielfp02
שימו לב! השרשור הזה בן 4334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

לפני מספר חודשים היה מבצע של צ'מפיון בו הוצאה למכירה מוגבלת פולו YOUNG , גרסת 3 דלתות 1.4 ליטר, ידנית במחיר אטרקטיבי הכולל מערכת מולטימדיה,סאן רוף וג'נטים סגסוגת.

קיים חבר בפורום אשר הזמין לעצמו גרסה זו של הפולו.

ממליץ לך לשוחח איתו.

שם המשתמש שלו IdanEyal

למרות שזה היה מבצע קידום מכירות זמני לדעתי שווה לך לבדוק מול צ'מפיון- אולי נשארו עדיין יחידות בודדות במלאי.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של אחד(ותודה לבחור שפירסם אותי (: ) אני יכול לומר שכן , ואני מסכים עם התגובות על הג'אנטים חחחחח

המלאי היה מאוד מאוד מוגבל ואני מאמין שנגמרו כל היחידות, ואני אומר את זה בתור הבעלים של השחורה האחרונה שהגיעה במשלוח הראשון ובאותו היום הוא אמר ש80% כבר נמכרו...

ואני קיבלתי את שלי לפני חודש (הזמנתי לפני חודשיים) אז אני לא מאמין שנשאר חחח

אבל זה אוטו מדהים ביופיו אם אתה רוצה אני בכיף ישלח לך תמונות בפייסבוק (:

מחפש אנשים עם הפולו החדשה למפגשים (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לפותח הנושא אם אתה עדיין מתעניין המבצע עדיין קיים אני הזמנתי את שלי לפני כמה ימים.

עידן שלחתי לך הודעה פרטית יש לי כמה שאלות אליך לגבי הרכב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...